PDA

Zobacz pełną wersję : Opłacalność teleportu



Mita bank
13-04-2011, 19:03
Hej, biegając z totemem na np. z eterni na wzgórze dojdziemy do kryształu zużywając tylko 2pkt energii ;]
z tego co pamiętam teleport kosztuje 10energii, pył jest nie opłacalny a powinno być odwrotnie.
Mamy ten luksus ze teleportem jesteśmy 5sek szybciej...
Moje pytanie:
Czy po upie dojście do bossa (z totemem bądź innym tego typu eq)...jakiegokolwiek... będzie kosztowało wiecej energii niż teleport?
Totem ma każdy, lub może mieć, ten super unikat ma każdy, a jesli ktos sprzedał może kupić za niecały 1k na targu.
Chciałbym żeby użycie srebrnego pyłu było opłacalne, żeby zmiejszyć koszt teleportu lub po update sprawić żeby bardziej opłacalne było teleportowanie się niż chodzenie. W końcu po to sa te teleporty.

Oczywiście dodam: Jeśli dałem ciekawą i dobrą propozycje kliknij * pod moim postem ;]

minek
13-04-2011, 19:07
Teleporty są dla leniwych. Ktoś chce to korzysta.
Co do pyłu, nikt nie każe Ci zużywać go teraz.
Zbieraj go jestem pewien że prędzej czy później Ci się przyda ;>

PS. teleport kosztuje 5 pktów energii nie 10 ;)

Mita bank
13-04-2011, 19:08
Proste że nie uzyłem teraz bo się nie opłaca, tylko cel tych kryształów był taki żeby szybko i tanio się przedostać gdzieś.
Teleporty powinny byc opłacalne.

minek
13-04-2011, 19:11
Zależy jak na to patrzysz. Jeśli biegniesz kumplowi na pomoc to każda sekunda się liczy, i w tej danej sytuacji jest to opłacalne.

Tomi
13-04-2011, 19:11
raczej miały być bardziej wygodne, ale droższe niż zwykłe chodzenie.

Mita bank
13-04-2011, 19:37
Jeszcze żeby te zwykłe chodzenie zajmowało czasu więcej, a tu z 30sek i jest sie na miejscu xD

VaanDee
13-04-2011, 19:58
Jeszcze żeby te zwykłe chodzenie zajmowało czasu więcej, a tu z 30sek i jest sie na miejscu xD

Sugerujesz się tylko jednym przypadkiem, nie wiadomo jak będzie w przyszłości z innymi miejscami,
taki wniosek zatrzymaj na później. Pewnie będą też mapy po których poruszanie się będzie bardziej
kłopotliwe i wtedy teleport spełni swoją rolę bo piesze dojście może wiązać się z kilkoma próbami.
Na chwilę obecną nie widzę powodu do jakiś zmian.

Chaos
13-04-2011, 22:12
Przydałby się teleport na Smoka Mroku.
Z niego na pewno wiele osób by skorzystało.
Bo inne teleporty typu ogniki czy wywka są zbyt blisko miasta.

Tomi
13-04-2011, 22:14
Przydałby się teleport na Smoka Mroku.
Z niego na pewno wiele osób by skorzystało.
Bo inne teleporty typu ogniki czy wywka są zbyt blisko miasta.

będzie dodany

musaraj
14-04-2011, 11:23
będzie dodany

Teraz to piszesz