PDA

Zobacz pełną wersję : Żenująca postawa graczy.



Doherty
12-04-2011, 21:31
Nie będę jakoś wielce owijał w bawełnę. Było wiele narzekań na v2 i atakowanie mniejszych ale to co wyprawia się w v3 jest po prostu nieprawdopodobne.
Wchodzę sobie do wiekowego lasu, ledwo mi się mapka załadowała a tu walka. 20lvl vs 18 (JA) no to wrzucam SOS, dołącza do mnie jakiś 17-18lvl, potem kolejny...
Skończyło się na tym, że 20lvl wziął sos, dołączyło do niego 20 i 18lvle i co? Padliśmy.
Walę tego straconego golda, ale zachowanie parapetów jest nie do pomyślenia!!
A jak jakiś kretyn tu napiszę 'trudno' 'tak jest' 'nie puacz' to niech lepiej się zamknie bo jestem ciekaw czy w realu byłby takim kozakiem, jak w grze.

Doktor Lewatywa
12-04-2011, 21:34
Trzeba opanować emocje (to tylko gra) ale wg mnie gracze noobujący nie powinni mieć opcji wzywania pomocy bo to żałosne...

Antybristler
12-04-2011, 21:34
Czyli Tomi miał rację pisząc, że narzekanie oznacza, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku ;]

Haraohara
12-04-2011, 21:36
Przede wszystkim nie porównuj reala do gry. Poza tym muszę Ci przyznać rację - przydałoby się wprowadzenie ograniczenia, aby nie dało się atakować niższych lvl. Miałem taką walkę, że na 8 lvlu zaatakował mnie 13, czyli śmiech na sali i padłem jak szmata :( Jeżeli wprowadzenie ograniczenia nie wchodzi w grę to niech osoba atakująca jeśli ma wyższy lvl nie ma możliwości użycia SOS i po SOS nie może dołączyć więcej jak jeden gracz.

Oto ta walka:
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=505059&vpid=1581&vtid=0

Goddess Of War
12-04-2011, 21:38
powiem tak jakaś kara za bicie słabszych powinna być jeszczę nie widziałem żadnego mmorpg bez kar za zabijanie słabszych ale ; )

ADIHC1
12-04-2011, 21:43
Początkowo pewnie każdego to denerwuje. Ja takich walk zazwyczaj nawet nie walczę - poddaję się i z godziną ochrony wracam i spokojnie sobie gram.

Przez forum przewinęło się parę propozycji usprawniających system pomocy - tylko broniący się gracz może mieć przewagę liczebną w walce lub tylko broniący się gracz może wzywać pomoc. Może z czasem, któraś z tych opcji trafi do gry.

Michcio Sejf
12-04-2011, 21:43
czachy trzeba zrobić ^^ jak w v2

Coni
12-04-2011, 21:44
tylko broniący się gracz może mieć przewagę liczebną w walce l
Przecież już tak jest.

Doherty
12-04-2011, 21:45
Opcja nie wzywania SOS przez wyższego lvl jest bardzo dobrą opcją :]

ADIHC1
12-04-2011, 21:47
Przecież już tak jest.
Nie no, jasne, masz rację. Po prostu myślałem o jednym, napisałem co innego. Chodziło mi o: "broniący się gracz zawsze ma przewagę liczebną w walce (czyli max to 3vs4)".

Phenomenal
12-04-2011, 21:48
Nie będę jakoś wielce owijał w bawełnę. Było wiele narzekań na v2 i atakowanie mniejszych ale to co wyprawia się w v3 jest po prostu nieprawdopodobne.
Wchodzę sobie do wiekowego lasu, ledwo mi się mapka załadowała a tu walka. 20lvl vs 18 (JA) no to wrzucam SOS, dołącza do mnie jakiś 17-18lvl, potem kolejny...
Skończyło się na tym, że 20lvl wziął sos, dołączyło do niego 20 i 18lvle i co? Padliśmy.

I o czym to świadczy ? Do drużyny agresora nie powinien móc dołączyć gracz którego poziom doświadczenia jest większy niż łączny poziom drużyny atakowanej - łączny poziom drużyny agresora :)



Walę tego straconego golda, ale zachowanie parapetów jest nie do pomyślenia!!
A jak jakiś kretyn tu napiszę 'trudno' 'tak jest' 'nie puacz' to niech lepiej się zamknie bo jestem ciekaw czy w realu byłby takim kozakiem, jak w grze.

Kozacy już dawno temu wyginęli kolego :D No chyba że masz na myśli rodzaj obuwia, ale co masz przeciwko nim ? Panie całkiem zacnie w nich wyglądają :D

Goddess Of War
12-04-2011, 21:48
Nie no, jasne, masz rację. Po prostu myślałem o jednym, napisałem co innego. Chodziło mi o: "broniący się gracz zawsze ma przewagę liczebną w walce (czyli max to 3vs4)".

mylisz się ma przewagę przez kilka sekund aż nie nadejdzie pomoc a na końcu i tak jest 4vs4 : )

Coni
12-04-2011, 21:50
Właśnie o to chodzi Adihcowi, żeby zrobili taki limit max dla atakującego 3v4 a nie 4v4. Lecz powinno być możliwe 2v2 czy 3v3, bo dużą różnicą jest walka 2v1 a 4v3 ;>

Tomi
12-04-2011, 21:56
takie coś może przejść - zawsze 1 mniej pomocnik dla agresora.

ADIHC1
12-04-2011, 22:00
Lecz powinno być możliwe 2v2 czy 3v3, bo dużą różnicą jest walka 2v1 a 4v3 ;>
To jednak nie rozwiąże problemu (np. w tym temacie skończyło się to 3vs3). Agresor nie powinien mieć możliwości wyrównania ilości pomocników z ilością pomocników broniącego się.

Wtedy bójki stałyby się równie niebezpieczne dla obu stron - dla broniącego się, bo nie jest przygotowany do walki i może nie znaleźć chętnych do pomocy i dla agresora, bo jeśli broniący się znajdzie pomoc, to będzie walczył przeciw większej ilości graczy (1vs2, 2vs3, 3vs4).

Szlug
12-04-2011, 22:34
Wtedy każdy rozsądny broniący się weźmie tylko jednego pomocnika. Wraz ze wzrostem ich liczby przewaga broniącego się maleje.

Ptah
13-04-2011, 15:33
Ja nie moge ludzie przecie w tej grze straty przy smierci sa smiesznie niskie na dodatek potem masz godzine spokoju. nie robcie kolejnego chlamu przyjaznego carebearom, gumisiom i muminkom bo takich gier jest od groma a chyba chcecie sie troche wyrozniac?

Doktor Lewatywa
13-04-2011, 15:46
Ja nie moge ludzie przecie w tej grze straty przy smierci sa smiesznie niskie na dodatek potem masz godzine spokoju. nie robcie kolejnego chlamu przyjaznego carebearom, gumisiom i muminkom bo takich gier jest od groma a chyba chcecie sie troche wyrozniac?

No tak, zbierasz sobie rank na mozolnych pojedynkach, a tu przychodzi sobie koleś 10 leveli wyższy i ci zabiera część Twojego dorobku...

Ptah
13-04-2011, 16:24
No tak, zbierasz sobie rank na mozolnych pojedynkach, a tu przychodzi sobie koleś 10 leveli wyższy i ci zabiera część Twojego dorobku...

Po to to zostalo wprowadzone aby najlepsi w rankingu nie mieli 10lvla? podczs gdy reszta 100. Jak chcesz byc najlepszy w pvp musisz tez dbac o szybki rozwoj

Doktor Lewatywa
13-04-2011, 16:31
Tak, ale osoba której nie zależy na rozwoju postaci, a na zbieraniu rankingu to i tak nie wyjdzie z miasta żeby się nie narażać.