PDA

Zobacz pełną wersję : wolne mfo



vaynealt-W3
31-12-2010, 19:53
jak juz pisałem mam problem z mfo3 wolno wszystko mi chodzi przegrywam walki bo zamula mi mfo . nie tylko ja sie na to skarze parom ziomka tez wolno chodzi. tak jak tomi mowil zeby najlepiej sciagnac chrome sciagnełem i nic to samo

Tomi
31-12-2010, 19:57
przy internecie przez sieć komórkową o słabych parametrach nic na to nie da się poradzić. Po prostu za duże pingi/utracone pakiety robią swoje.

vaynealt-W3
31-12-2010, 20:05
nie wiemczemu mowicie na to siec komputerowa:D to zwykły bluconect zaprzeproszeniem gnoje w erze mowili ze blyskaiwca odpalilęm myst:D

Sage
31-12-2010, 20:13
Można mieć internet szybki w liczbach, ale wolniejszy w praktyce - sam mam internet radiowy i specjalne proxy, przy którym otrzymuję 'prędkość' za jaką płacę ISP (który z resztą mieszka blisko mnie), jednak gdy je wyłączę mam wolniejszą prędkość i znacznie mniejsze pingi, przez co np. mapka dłużej się ściąga, ale gra "dochodzi" do mnie szybciej.
Korzystam z Firefoxa, aktualizuję na bieżąco.

Porównując do konkurencyjnej gry, a każdy wie o którą mi chodzi, pingi mam podobne - na MF ich nie wyświetla, ale na oko - 50-150 (max.).
Tak więc na "świeżym" lisku gra chodzi płynnie. Trzeba jednak wspomnieć o licznych "przycięciach", ścięciach, blokadzie - bo występują, w walkach dość często.
Wygląda to mniej więcej tak, (ten błąd występuje rzadziej chyba lub tylko u mnie, ale się zdarzył parokrotnie), idę kawałek po mapie - stop, czat działa wszystko działa, jednak nie mogę postawić kroku, być może jest to spowodowane przez chat, nie wiem, ale jeśli nikt tego nie potwierdzi to znaczy, że ja coś nie tak robiłem.

Błąd występujący w walce powtarza się dość często i nie sądzę żeby tylko u mnie. Czasem zdarza się, że blokują się nam "przyciski" w walce i nie możemy wykonać ruchu, trzeba wtedy odświeżyć stronę i dopiero wtedy całość się odblokowywuje.
Więcej błędów jeśli chodzi o działanie i płynność raczej nie widziałem.

Tomi
31-12-2010, 20:18
Porównując do konkurencyjnej gry, a każdy wie o którą mi chodzi, pingi mam podobne - na MF ich nie wyświetla, ale na oko - 50-150 (max.).
Tak więc na "świeżym" lisku gra chodzi płynnie. Trzeba jednak wspomnieć o licznych "przycięciach", ścięciach, blokadzie - bo występują, w walkach dość często.
Wygląda to mniej więcej tak, (ten błąd występuje rzadziej chyba lub tylko u mnie, ale się zdarzył parokrotnie), idę kawałek po mapie - stop, czat działa wszystko działa, jednak nie mogę postawić kroku, być może jest to spowodowane przez chat, nie wiem, ale jeśli nikt tego nie potwierdzi to znaczy, że ja coś nie tak robiłem.
Ja akurat nie miewam takich problemów



Błąd występujący w walce powtarza się dość często i nie sądzę żeby tylko u mnie. Czasem zdarza się, że blokują się nam "przyciski" w walce i nie możemy wykonać ruchu, trzeba wtedy odświeżyć stronę i dopiero wtedy całość się odblokowywuje.
Więcej błędów jeśli chodzi o działanie i płynność raczej nie widziałem.
Ten błąd jest znany i wszystkim się zdarza - to nie jest jednak wina połączenia z netem tylko inny błąd.

vaynealt-W3
31-12-2010, 21:21
nie wiem czemu ale chrome po 5 minutach sie rozkreciło i dosyc dobrze mi dzialą mfo3 :)

Nocny Lowca-W1
01-01-2011, 10:59
Ja np jak chodzę po mapie mapie to obraz mi się rozmazuje . Nie wiem dlaczego na początku było wszystko dobrze a od 2 dni robią mi się "fale" takie

Tomi
01-01-2011, 16:08
coś ustawiłeś w przeglądarce? zoom?

ADIHC1
01-01-2011, 18:12
Jeśli obraz się "rozmazuje" to prawie na pewno zoom. Wciśnij CTRL + 0 (zero).

Nocny Lowca-W1
01-01-2011, 18:15
Dzięki problem rozwiązany. Ale to musiało się mi jakoś samo przestawić bo nic nie tykałem z tym. Jeszcze raz dzięki.

ADIHC1
01-01-2011, 18:20
Pewnie nieświadomie to zrobiłeś, CTRL + scroll.