PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd z grupowaniem



ADIHC1
04-02-2012, 00:34
Nie można dodać gracza z powrotem do grupy po tym, kiedy z niej "wyleci" przez status offline - brak odpowiedniej opcji w menu pod prawym przyciskiem myszy. Dopiero po odświeżeniu strony ta opcja się pojawia.

Google Chrome 16.0.912.77, Windows 7

Antybristler
05-02-2012, 17:08
1) czy nie jest błędem to, że podczas walki można dojść do grupy?
2) przydałby się Lv w powiadomieniu do przyjęcia do grupy - często grupuje się z równymi Lv, obecnie trzeba sprawdzać
3) https://www.voila.pl/295/kqnam/index.php?get=1&f=1
to chyba jakiś błąd, schemat uzyskania tego był taki (być może ma to związek z 1. błędem)
- jestem bez grupy
- atakuję żółwia
- w trakcie walki ktoś przysyła ofertę do grupy
- akceptuję
- po chwili znikają wszyscy co byli w grupie (było 2 graczy)
- ja nie opuszczałem grupy, samo się to zrobiło (zapewne gracz tworzący grupę opuścił ją = rozwiązanie grupy)

musaraj
10-02-2012, 11:04
Stojąc na żółwiu zaprosiłem gracza A do grupy, w prawie tej samej chwili otrzymałem zaproszenie od gracza B. Przyjąłem, i w tej samej chwili (no, może 2 sekundy później) zaproszenie moje przyjął gracz A.

Ikony na mapce pokazywały, iż jestem zgrupowany z graczem B, ikony po prawej wskazywały na zgrupowanie z graczem A.
Wcisnąłem opuść grupę - opuściłem obie grupy. Potem dołączyłem do grupy gracza B, on zaś nie mógł zaprosić Gracza A (prawdopodobnie gracz A był w grupie, którą założyłem ja).


Może nieco wyszukane, ale możliwe.


EDIT:
Po zakończeniu walki natrafiłem na ciekawy błąd:
Zdobyte punkty
Doświadczenie: 60
Złoto: 733
AP: 60
Zmiany atrybutów
Ogień: 0
Lód: -0

Antybristler
10-02-2012, 11:20
ogień i lód to atrybuty przeciwstawne więc muszą mieć przeciwne znaki, w dodatku do wyświetlania są pewnie zaokrąglane

musaraj
10-02-2012, 11:23
No tak... do 4 czy 5 miejsc po przecinku

Kardinale
10-02-2012, 20:52
-0

Czy zero może być ujemne?? Wydaje mi się, że nie. Wikipedia też tak twierdzi:
Zero (zapisywane jako 0) – element neutralny dodawania; najmniejsza nieujemna liczba. (https://pl.wikipedia.org/wiki/0_(liczba))

musaraj
10-02-2012, 20:55
Ale zakładając temat chodziło mi głównie o bład z grupami - ostatni raz dodaje inny błąd w jednym temacie ;o