PDA

Zobacz pełną wersję : Styl klasyczny i nowoczesny



MasterOfPuppets
11-04-2011, 17:30
Witam zakładam ten temat by przedstawić wam propozycje walk
A) Styl klasyczny - Czyli mechanizm walk oparty na MFO2 z takimi samymi zasadami 4poty/niesk.leczeń(tutaj bym pomyślał)/50tur. Oraz możliwośc walki jedynie w automacie 5 skryptów oraz brak żadnych efektów zatrucie/regen itp.
B) Styl nowoczesny - Czyli aktulany stan walk.

Oraz dodanie nowego rankingu który określałby naszą moc w stylu klasycznym.

Składam tę propozycje ponieważ brakuje mi właśnie walk po staremu. Co wy na to ? ;)

Phenomenal
11-04-2011, 17:38
Gra się sporo zmieniła, jednak są to same zmiany na lepsze. Walki nabrały teraz różnorodności, jest więcej możliwości strategi właśnie dzięki statusom.

Gdyby wprowadzić Twoją propozycję, to każdy se starych graczy wolałby walczyć w starym systemie, a tu chodzi o to, żeby uczyć się walki na obecnych zasadach. Wszyscy startowaliśmy tak samo, nikt nie znał nowych opcji w walkach więc szanse są wyrównane. Twoja propozycja to był by krok w tył po duuuużym kroku naprzód :)

QSQ
11-04-2011, 17:40
Phebomenal, nie wszyscy startowaliśmy tak samo :) Niektórzy gracze mieli czas przygotować się na serwerze testowym.

Phenomenal
11-04-2011, 17:42
No tak tu masz rację, jednak uwierz mi, że przeciwników było tam jak na lekarstwo i walki wyglądały całkiem inaczej. Strategie które działały na testach, już teraz nie działają i widać to w top 5 PvP :)

Poza tym nie okłamujmy się, samo zrozumienie zasad walki nie jest trudne, gorzej z obmyśleniem dobrej strategi. Teraz po otwarciu możesz dziennie stoczyć tyle walk co na testach w 2 tygodnie, więc szybko można nadrobić doświadczenie w porównaniu do testerów.

MasterOfPuppets
11-04-2011, 17:44
I nadal mogą testować na tym serwerku.
Ale chodzi mi o to ,że walki teraz potrafią trwać nawet po 30min. Jak przeciwnik robi ruchy najdłuższe jakie się da ,a ty robisz ruch w 10sec.
Tak po za tym lubie nowy system ,ale ten stary oferował dużo walk ,a o to przede wszytskim chodzi. Tylko właśnie chce sobie trochę powalczyć ,a tu bum jakiś ślimak się trafia i walka trwa 15min ;/

Phenomenal
11-04-2011, 17:45
Zawsze możesz walczyć walki automatyczne ..

QSQ
11-04-2011, 17:47
Zawsze możesz walczyć walki automatyczne ..

Racja, jak denerwują Ciebie walki manualne, zawsze przy wyborze walki możesz zaznaczyć "automatyczna"

Jacek
11-04-2011, 17:49
Przecież są już dwa style. Kto lubi klasyczny gra w mf2 a kto nowoczesny w mf3. proste.

MasterOfPuppets
11-04-2011, 17:50
Tak ,ale mamy tlyko 10skryptów do wykorzystania.
Na kontrowanie takich efektów jak zatrucie/ślepota/spowolnienie/klątwa/skupienie/mobilizacja itd. ,które mogą tak wpływać na przebieg walki.Choć z drugiej strony to będzie wyzwanie do napisania dobrej inteligencji.


Tak ,ale MFO2 wydaje mi się ,że za niedługo straci popularność i wtedy pozostanie tylko 3.
Aktualnie w tej części brakuje mi tego stania pod miastem i czekania na walkę.
Ale gdy arena zyska popularność ,może być ok.

Zobaczymy ,może też po prostu widze to tak z tego powodu ,że jestem bardzo przywiązany do stylu walk w mfo2

edit nr2

Właściwie popularyzacja areny mogłaby wszytsko zastąpić.
A moim zdaniem wystarczy arene umiejscowić na środeczku miasta koło targu i git.
Oraz jakoś zablokować opcję podglądu tego kto jest na tej arenie.