Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 196 do 210 z 241

Temat: Propozycje nowych Questów

  1. #196
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    oni chcą zrobić Nordie z Azard chyba.... wiec jeszcze długo se poczekamy

  2. #197
    Larysa
    Konto usunięte
    Quest rozpoczynalibyśmy na rynku w Dili, u mojego wymyślonego NPC, Zagubionej Elizki. Może taki wygląd?
    https://untamed.wild-refuge.net/imag.../ffxnpc_g2.png



    Zagubiona Elizka: Proszę pani? Widziała pani może moją babcie?
    Bohater: A kim jest twoja babcia?-dialog ciągnie się dalej
    Daj mi spokój, dziecko!- koniec dialogu, nie rozpoczynamy questa
    Z.E: Ech... Ja... Nie wiem...
    Bohater: Przykro mi, w takim razie nie mogę ci niestety pomóc.
    Z.E: Ale...Ja wiem, że ona mieszka w tym mieście, za Dili...W tym, do którego prowadzi taka aleją, w której są dwugłowe węże. Brrr...
    Bohater: A... W jakim domu ona mieszka?
    Z.E: W murowanym domu z czerwonej cegły, w dzielnicy mieszkalnej.*/ W drewnianym domku koło rynku.
    B.obrze, pójdę tam.
    Z.E.:Acha, nazywam się Eliza.

    Dziennik
    ____________________________________

    Chodząc po Dili natknęłam się na małą, zagubioną dziewczynkę. Zapytała się mnie ona, czy nie widziałam może jej babci, i poprosiła mnie o skontaktowanie się z nią. Mieszka ona w Eterni , w drewnianym domku koło rynku/ w murowanym domu z czerwonej cegły , w dzielnicy mieszkalnej.
    _________________________________________
    Udajemy się do wskazanego miejsca, nazwanego i rozmawiamy z Babcią[dla której nie mogłam znaleźć nigdzie outfitu].
    Babcia, mogłaby być Staruszką Telimeną lub nowym NPC w osobnej lokacji.

    B.: Dzień dobry!
    Babcia: Co? Jakie dwie kobry?
    B.: D-Z-I-E-Ń D-O-B-R-Y ! CZY MA PANI WNUCZKĘ ELIZKĘ? CIEMNE WŁOSY, BRĄZOWE OCZY?
    Ba.:Stłuczkę? Zaskoczy? Co?
    B.: Nie! Czy ma pa...
    W tym momencie babcia nas uderza. Mdlejemy i budzimy się w piwnicy domu, przywiązani do kamiennego łoża. Przed nami stoją Babcia i Zagubiona Elizka.

    B: Co? Gdzie ja jestem? Co się stało?
    E:Nie ważne, gdzie jesteś. Ważne jest to, że nie wyjdziesz stąd, jeżeli nie przysięgniesz, że nam pomożesz.
    B: Co? Ale w czym mam wam pomóc.
    E: PRZYSIĘGNIJ!
    B: Dobrze, już dobrze. Przysięgam.
    E: Nie tak... Powtarzaj za mną.
    B:Co?
    E: Ja, Bohater przysięgam na życie swoje, na honor mój i krew...
    B: Co?
    E: POWTÓRZ!
    B: Ech... Ja, Bohater przysięgam na życie swoje, na honor mój i krew...
    E: ,że wypełnię zadanie zlecone mi przez Demoniczne Władczynie...
    B: CO? DEMONICZNE WŁADCZYNIE?
    E: POWTARZAJ, ALBO POŻAŁUJESZ.
    B:,ż-e-e wypełnię zadanie zlecone mi przez... Demoniczne Władczynie...
    E: I że będe sekretu treści jego i zleceniodawczyń strzegł przez całe życie me.
    B: [przełykam ślinę]
    E: MÓW!
    B: I że będe sekretu treści jego i zleceniodawczyń strzegł przez całe życie me.
    E: *uśmiecha się i podchodzi do mnie z pustą fiolką*
    B: Au! Czemu... Ty... Upuszczasz mi krew.
    Elizka podchodzi do rogu ściany i mówi:
    E: Demonie prawdy, [https://untamed.wild-refuge.net/imag.../ff/ifrit.png], przybądź na zlecenie swej władczyni, by dopilnować złożonej tajemnicy.
    W kręgu pojawia się demon.
    Demon: Tak, pani.
    E: Bohaterze, oto zadanie twe. W Dolinie Soczystych Traw jest ukryta jaskinia*.Aby ją otworzyć musisz stuknąć trzy razy w pieniek i wyszeptać "Cynamonie, otwórz się". W środku ukrywa się człowiek, którego musisz zlikwidować. Posługuje się on magią ognia. Acha, i jeśli przejdzie ci do głowy opowiedzieć komuś o tym zadaniu albo spróbować oszczędzić tego maga, to nasz demon się tobą zajmie.
    Demon po tych słowach znika.
    B.E: Wyprowadzić ją?
    E: Tak.
    Teleportujemy się przed dom po czym wędrujemy we wskazane miejsce, kiedy wchodzimy widzimy pięć różnokolorowych posągów, które można przesunąć , 5 ponumerowanych miejsc [1,2,3,4,5] oraz pulpit, na którym będzie napisane:
    Posąg czerwony stoi bliżej miejsca 1 niż niebieski, ale za zielonym. Żółty i zielony nie stoją obok siebie. Szary nie stoi obok zielonego, ani obok czerwonego, ani obok żółtego.
    Odp.
    Zielony 1, Czerwony 2, Żółty 3, Niebieski 4, Szary 5
    *Nowa, osobna lokacja.
    Wtedy otwiera nam się krąg teleportujący. Idziemy do "Kryjówki Maga".
    Mag: Och. A więc cię już przysłały.
    Bohater: Co? Skąd wiesz?
    M: Ach, przecież tak samo było ze mną. Tyle, że ja zlitowałem się nad tamtym biedakiem, którego miałem uśmiercić. I pokonałem demona obietnicy. Och, Władczynie nie mogły się po tym przez długi czas pozbierać.
    M. Mam dla ciebie propozycję. Razem zawalczymy z twoim demonem. Zapłacę ci za to.
    B:
    -Dobrze. 1 opcja
    -Nie! Walcz, chojraku! 2 opcja

    1 opcja
    Walczymy razem z magiem z demonem. Gdy wygramy czarownik daje nam wynagrodzenie w wysokości 3000 oraz itemu "Broszka wygnańca" nadającej status Refleks na 2 tury, i teleportuje nas do Eterni gdzie podchodzi do nas strażnik z informacją o śmierci naszych zleceniodawczyń. Dostajemy w dodatku 3000 exp, a w następnych 20 walkach otrzymujemy bonus: Dar Miłosierdzia dający nam+10% do MP. Lub inaczej, to tylko propozycje.
    2 opcja
    Walczymy z magiem i wracamy do naszych zleceniodawczyń. Dają nam one kamień demona, który przywołuje sojusznika na 2 tury oraz 1000 exp. W następnych 20 walkach otrzymujemy bonus: Dotrzymana przysięga dająca nam +5% do HP. Lub inaczej, to tylko propozycje.

    Wszystkie proponowane outfity pochodzą ze strony: https://untamed.wild-refuge.net/rmxp...php?characters

    Mogę jeszcze potem trochę dopracować parę rzeczhy, dopisać dziennik itp.

  3. #198
    Szakal Wielki
    Konto usunięte
    Quest ,,Zaopatrzenie Dilli"
    a)Eternia:
    Segaron
    Mistrza Areny
    Telimena

    b) W Langeburgu spotykamy Segarona. Skarży on się na spóźnialstwo Mistrza areny który dawno powinien być z wozem z kryształem teleportu w środku, bo w mroźnej jaskini stało się coś dziwnego, i nie ma kryształów. Segaron każe ci iść do Urkaden po mistrza Areny lecz gdy jesteśmy na moście w Alei Olbrzymich Dębów
    spotykamy Mistrza Areny, który każe nam szybko biec do Segarona. Gdy jesteśmy z Mistrzem Areny u Segarona, dowiadujemy się że że wóz napadł smok, wyglądający jak robot z miedzi (urodził się cały miedziany). Mistrz Segaron Podejrzewa że to za sprawa smoka nie ma kryształów w mroźnej grocie. Każe nam to zbadać, gdy wchodzimy do Mroźnej groty z dołu, obok miejsca gdzie zabraliśmy kryształ, na początku fabuły wychodzi nimfa, tylko że nie ocieka wodą, ma zwykła sukienkę i mówi:
    -Smok zgasił wszy...
    Wyparowała. Dosłownie, zrobiła się z niej para wodna. Gdy przechodziliśmy do miejsca gdzie zdarzyło się to zdarzenie (masło maślane) musieliśmy przeskoczyć głęboki dół o szerokości na 2 kratki.
    Teraz bardzo gorąca woda rozwaliła część ściany i dół został zalany, a opary z niego stopiły by skórę człowieka. Szukamy więc miejsca ucieczki. Podczas szukania musimy walczyć z 5 plazmami energetycznymi. Nie wypada z nich żaden drop, i mają stan parowanie. (otrzymują obrażenia równe 20% Aktualnego HP)
    Nagle odkryliśmy tajne przejście, to tajne przejście to miejsce przesiadywania nimf wodnych, które proszą nas o pomoc w zamian za wybaczenie ludziom kradzenia kryształów i zabijania ich sojuszników. Musimy zabić smoka. Pokazują nam tajne przejście i dają magiczny brylant który może otworzyć tajne przejście by ich powiadomić o zgładzeniu smoka, by mogły wyjąć schowane ostatnie kryształy przed smokiem. Teraz pędzimy do Segarona, mówimy mu o wszystkim i on nam każe znaleźć jaskinię smoka. Jest ona za wodospadem w dolinie enny. Dowiadujemy się o tym przechodząc przez most, bo mistrz Segaron kazał nam rozpocząć poszukiwania od Eterni, i zakazał używac kryształu teleportacji, bo może to zwrócić uwagę smoka. Gdy przechodzimy przez most w dolinie enny słyszymy jakieś pomrukiwania, Wskakujemy do wodospadu. zauważyliśmy smoka. Jest cały z miedzi. Potem idziemy do Segarona mówiąc mu o całej komnacie wypełnionej złotem.
    W nagrodę otrzymujemy medal (niehandlowy) i kryształ teleportu dla rodzinnej wioski. Czyli Dilli. Jeżeli nie przeszliśmy questa rekrutacji do gildii wojów przywódczyni gildii chętnie nas przyjmie za taki bohaterski czyn.
    c)
    Rozpoczyna się walka, aby go zabić mamy 2 możliwości, atakiem elektrycznym lub trującym, ponieważ jest już stary, miecz nie przebije smoczej łuski oblanej miedzią, a miedź przewodzi prąd, więc taki elektryczne mają 10-krotną siłę a tak trójące sprawią że musimy się bronić przez pięć tur i spróchnieją mu łuski chroniące serce, wtedy dowolny atak jest dla niego śmiertelny. Jest to Boss dlatego nie można go pokonać w więcej niż w jedną osobę.
    Dropy: Miedziany flakonik. Możemy go uzupełnić u adasia dowolną miksturą, lecz kupno przelania mikstury do miedzianego flakonika jest o 10% tańsza. (możecie to zmienić) Miedziana łuska, można nią ulepszyć gem obrona lub obrona magiczna plus, lecz otrzymujemy +1% więcej obrażeń od ataków elektrycznych(np. burza błyskawic)

  4. #199
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Nazwa:Pomóż Khamirowi wyjść z miasta (do ustalenia)
    Npc: Khamir, Strażnicy Kurthus, Generał wojsk Kurthus
    Lokacje: Kurthus, Strażnica Kurthus
    Opis: W Kurthus spotykamy Khamira. Prosi nas o pomoc. Nasza postać ma do wyboru dwie opcje: Nie mam czasu, może kiedyś. Wtedy dialog się kończy.
    Można wybrać drugą opcję: Mogę Ci pomóc. Wtedy Khamir mówi:
    -Zostałem skazany na dożywotnie siedzenie w Kurthus. Sam nie wiem za co, podobno za kradzież w Scythe zostałem tu zesłany. (Khamir)
    -Przykro mi, a jak mam ci pomóc? (nasza postać)
    -Musisz zdobyć zaufanie w wojsku Kurthus. Jeśli Ci się uda to może wyjdę. (Khamir)
    -Dobrze więc ruszam.(nasza postać)
    Wtedy idziemy do Strażnicy Kurthus w której znajdują się Strażnicy Kurthus. Tam zaczyna się dialog:
    -Kim jesteś? (Strażnik Kurthus A)
    -Jestem {Nick postaci}, chciałbym dowiedzieć się czy to prawda, że bezpodstawnie skazaliście Khamira? (nasza postać)
    -A co cię to obchodzi? (Strażnik Kurthus A)
    -Nic, tylko chciałem/am mu pomóc. (nasza postać)
    -No dobra powiemy Ci ale i tak nic nam nie zrobisz. Ludzie skarżyli się, że strażnicy Kurthus nic nie robią więc zdenerwowali skazaliśmy losową osobę za kradzież, właśnie to był Khamir. (Strażnik B)
    -To bezprawie, zwróćcie mu wolność! (nasza postać)
    -Bo co nam zrobić? (Strażnicy Kurthus)
    -W takim razie walczmy! (nasza postać)
    Wtedy odbywa się walka. Po odniesieniu zwycięstwa przestraszeni strażnicy puszczają nas do Generała wojsk Kurthus. Gdy do niego podchodzimy on wystraszony widząc naszą wygraną zgadza się na wypuszczenie go i daje nam na kartce dowód na wypuszczenie go. Idziemy do Khamira i dajemy mu kartkę, którą wcześniej otrzymaliśmy jako dowód. Dziękuje nam i na tym kończy się quest.
    Dostajemy za niego:
    -10 żetonów
    -Losowe uzbrojenie unikatowe na odpowiedni poziom

  5. #200
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Nazwa:Pomóż Khamirowi wyjść z miasta (do ustalenia)
    Npc: Khamir, Strażnicy Kurthus, Generał wojsk Kurthus
    Lokacje: Kurthus, Strażnica Kurthus
    Opis: W Kurthus spotykamy Khamira. Prosi nas o pomoc. Nasza postać ma do wyboru dwie opcje: Nie mam czasu, może kiedyś. Wtedy dialog się kończy.
    Można wybrać drugą opcję: Mogę Ci pomóc. Wtedy Khamir mówi:
    -Zostałem skazany na dożywotnie siedzenie w Kurthus. Sam nie wiem za co, podobno za kradzież w Scythe zostałem tu zesłany. (Khamir)
    -Przykro mi, a jak mam ci pomóc? (nasza postać)
    -Musisz zdobyć zaufanie w wojsku Kurthus. Jeśli Ci się uda to może wyjdę. (Khamir)
    -Dobrze więc ruszam.(nasza postać)
    Wtedy idziemy do Strażnicy Kurthus w której znajdują się Strażnicy Kurthus. Tam zaczyna się dialog:
    -Kim jesteś? (Strażnik Kurthus A)
    -Jestem {Nick postaci}, chciałbym dowiedzieć się czy to prawda, że bezpodstawnie skazaliście Khamira? (nasza postać)
    -A co cię to obchodzi? (Strażnik Kurthus A)
    -Nic, tylko chciałem/am mu pomóc. (nasza postać)
    -No dobra powiemy Ci ale i tak nic nam nie zrobisz. Ludzie skarżyli się, że strażnicy Kurthus nic nie robią więc zdenerwowali skazaliśmy losową osobę za kradzież, właśnie to był Khamir. (Strażnik B)
    -To bezprawie, zwróćcie mu wolność! (nasza postać)
    -Bo co nam zrobić? (Strażnicy Kurthus)
    -W takim razie walczmy! (nasza postać)
    Wtedy odbywa się walka. Po odniesieniu zwycięstwa przestraszeni strażnicy puszczają nas do Generała wojsk Kurthus. Gdy do niego podchodzimy on wystraszony widząc naszą wygraną zgadza się na wypuszczenie go i daje nam na kartce dowód na wypuszczenie go. Idziemy do Khamira i dajemy mu kartkę, którą wcześniej otrzymaliśmy jako dowód. Dziękuje nam i na tym kończy się quest.
    Dostajemy za niego:
    -10 żetonów
    -Losowe uzbrojenie unikatowe na odpowiedni poziom
    Nie ma jeszcze Kurthus (a do niego jeszzcze troche drogi jest) a już wymyślasz do niego questy?
    Co do samej propozycji questu - jest bardzo słaby.

  6. #201
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał RycerzKwasek Zobacz post
    Quest zaczyna się w Langeburgu a dokładnie przy wejściu do Gildii wojów. (w końcu coś związane z tym xD)

    Minimalny lvl do questa-45

    a) Dowódczyni Gildii , strażnicy , żołnierze , Oficer Leonard

    b) przy wejściu do Gildii stoi 3 strażników (zawsze stoi 1)
    gdy chcemy wejść do gildii jeden z nich nas zatrzymuje i prosi o przepustkę my mówimy że nie mamy ale należymy do tej gildii i chcemy żeby nas wpuścił w tym momencie wychodzi dowódczyni gildii i pozwala nam wejść. Po wejściu do środka widzisz wielką grupę żołnierzy na placu treningowym podchodzisz do jedenego z nich i chciałeś z nim porozmawiać lecz on skierował cię do Oficera Leonarda podchodzisz do niego i odbywa się taki dialog
    Ty- Co się tu dzieję? Co to za zamieszanie?
    Oficer- Zaatakowali nas!!!!!
    Ty-kto? Jak?
    Oficer-Bandyci z Doliny Enny pokusili się na Langeburg (oczywiście Bandyci podczas wykonywania tego questa będą silniejsi Nie ma tak łatwo xD )
    Ty- Mogę dołączyć do was?
    Oficer-Tak wyruszamy jutro z rana.
    Ty-Będę Gotowy!!!!
    W nocy budzi ciebie i twoich towarzyszy syrena obronna Laneburga
    Oficer wpada do miejsca spoczynku Atakują nas!!!! Bandyci u bram!!! Do broni!!!!
    Wedy wybiegamy razem ze wszystkimi wojownikami.
    W mieście dowóczyni ustawia linie obrony.
    My ustawiliśmy się na murze z muru widać jak Gomez dowodzi swoimi szeregami (Gomez także jest Silniejszy)
    Dowódczyni-Nie bójcie się ich to są zwykli bandyci!!! Stać na swoich pozycjach i walczyć do końca!!!
    Gomez-Poddajcie się !!! Nie macie szans!!!
    Wtedy wszyscy Okrzyknęli- NIGDY
    I zaczął się bój. Musisz pokonać 300 bandytów
    Bandyci atakowali zaciekle a wojownicy nie wytrzymali ataków bandyci wdarli się do miasta.
    teraz musisz zabić 400 bandytów chodzących po mieście i rabujących wszystko.
    c) A na końcu Bossik
    Gomez(ulepszony) i dwóch jego najlepszych bandytów(ulepszeni) vs Dowódczyni Gildii, Oficer Leonard, Ty
    Gdy juz to wygrasz bandyci uciekną do doliny enny.

    Nagrody:
    Zaufanie i szacunek i członków gildii
    25k
    Jakieś fajne uzbro

    Oraz możesz po tym quescie walczyć z członkami gildii (jak ich pokonasz nabijasz exp itd) Exp jest o wiele wekszy ale moża ich bić tylko 3 razy dziennie
    Bardzo dobry questy lecz za dużo bandytów,300+400 to 700 energii czyli ktoś kto ma limit 300 (czyli postać 65 i jakieś tam mniejsze) zrobi to w przeciągu 3 dni.Myśle ,że walka w 3 to dobry pomysł lecz będzie za łatwo.Co do zmian Gomeza i Bandytów na ,,lepszych'' nwm czy będzie to wykonalne.

  7. #202
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Co do zmian Gomeza i Bandytów na ,,lepszych'' nwm czy będzie to wykonalne.
    Da się.

    - - - - - - - - - -

    Nazwa questa:
    Tajemnica murów Langeburg
    Postacie:Marian, Jan, Zły Duch, Diabelski Nietoperz, Przeklęty Gnom, Przeklęta Rusałka, Upiór, Czarny Charakter
    Przebieg questa:
    W Langeburgu spotykamy Jana, który mówi nam:
    -Witaj podróżniku, potrzebuję pomocy, gdyż miasto może być zagrożone!-Jan
    Są dwie opcje: No dobrze, pomogę. Lub: Nie mam czasu. Jeśli wybierzemy drugą opcję nic się nie dzieje. Jeśli pierwszą to:
    -Dzięki, że się zgodziłeś, ale jak opowiem ci tą historię, to pewnie zmiękniesz i tam nie pójdziesz.-Jan
    -Zobowiązałem się, to spełnię, mów!-nasza postać
    -A więc jestem strażnikiem Langeburg. Przechadzając się po mieście zobaczyłem pęknięcie muru, udało mi się wyjąć kilka cegieł i zobaczyć, co tam jest. Zobaczyłem jakieś nie znane nikomu miejsce, musisz poszukać kogoś dającego dynamit i udrożnić to miejsce. Pójdź do mojego kolegi Mariana, on ci powinien go dać.-Jan
    Idziemy do Mariana, który siedzi przy stoliku w parku Langeburg. Podchodzimy do niego i mówimy mu o tej historii. Mówi, że da nam dynamit, jeśli przyniesiemy mu 30 skór lwa, 40 odłamków metalu. gdy już mamy te rzeczy on nam daje dynamit. Idziemy do tego miejsca, udrożniamy przejście. Podchodzi do nas Jan i mówi:
    -Dla twojego bezpieczeństwa wpuszczę cię tam, gdy osiągniesz minimum 76 poziom doświadczenia.
    Gdy mamy ten poziom możemy wejść do lokacji Ciemny korytarz.
    W tej lokacji są potwory: Diabelski Nietoperz (79 poziom) i Przeklęty Gnom (82 poziom), występują w pojedynkę i w grupach 2x.
    Idziemy przez tą lokację do lokacji Twierdza Mroku
    Występują w niej grupy 3x potworów z poprzedniej lokacji.
    Gdy idziemy prosto atakuje nas boss Przeklęta Rusałka.
    Dalej mamy wybór, możemy pójść do dwóch lokacji: Twierdza Mroku: Wschód lub Twierdza Mroku: Zachód
    W Twierdzy Mroku: Wschód występują potwory: Upiór (86 poziom) w pojedynkę i MiniBoss Czarny Charakter
    W Twierdzy Mroku: Zachód nie ma potworów, jest tam bardzo silny boss Zły Duch.
    Po pokonaniu go możemy wrócić do Jana i mówimy mu, co tam widzieliśmy.
    Dostajemy od niego srebrny pył i 230000-270000 G.

  8. #203
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Da się.

    - - - - - - - - - -

    Nazwa questa:
    Tajemnica murów Langeburg
    Postacie:Marian, Jan, Zły Duch, Diabelski Nietoperz, Przeklęty Gnom, Przeklęta Rusałka, Upiór, Czarny Charakter
    Przebieg questa:
    W Langeburgu spotykamy Jana, który mówi nam:
    -Witaj podróżniku, potrzebuję pomocy, gdyż miasto może być zagrożone!-Jan
    Są dwie opcje: No dobrze, pomogę. Lub: Nie mam czasu. Jeśli wybierzemy drugą opcję nic się nie dzieje. Jeśli pierwszą to:
    -Dzięki, że się zgodziłeś, ale jak opowiem ci tą historię, to pewnie zmiękniesz i tam nie pójdziesz.-Jan
    -Zobowiązałem się, to spełnię, mów!-nasza postać
    -A więc jestem strażnikiem Langeburg. Przechadzając się po mieście zobaczyłem pęknięcie muru, udało mi się wyjąć kilka cegieł i zobaczyć, co tam jest. Zobaczyłem jakieś nie znane nikomu miejsce, musisz poszukać kogoś dającego dynamit i udrożnić to miejsce. Pójdź do mojego kolegi Mariana, on ci powinien go dać.-Jan
    Idziemy do Mariana, który siedzi przy stoliku w parku Langeburg. Podchodzimy do niego i mówimy mu o tej historii. Mówi, że da nam dynamit, jeśli przyniesiemy mu 30 skór lwa, 40 odłamków metalu. gdy już mamy te rzeczy on nam daje dynamit. Idziemy do tego miejsca, udrożniamy przejście. Podchodzi do nas Jan i mówi:
    -Dla twojego bezpieczeństwa wpuszczę cię tam, gdy osiągniesz minimum 76 poziom doświadczenia.
    Gdy mamy ten poziom możemy wejść do lokacji Ciemny korytarz.
    W tej lokacji są potwory: Diabelski Nietoperz (79 poziom) i Przeklęty Gnom (82 poziom), występują w pojedynkę i w grupach 2x.
    Idziemy przez tą lokację do lokacji Twierdza Mroku
    Występują w niej grupy 3x potworów z poprzedniej lokacji.
    Gdy idziemy prosto atakuje nas boss Przeklęta Rusałka.
    Dalej mamy wybór, możemy pójść do dwóch lokacji: Twierdza Mroku: Wschód lub Twierdza Mroku: Zachód
    W Twierdzy Mroku: Wschód występują potwory: Upiór (86 poziom) w pojedynkę i MiniBoss Czarny Charakter
    W Twierdzy Mroku: Zachód nie ma potworów, jest tam bardzo silny boss Zły Duch.
    Po pokonaniu go możemy wrócić do Jana i mówimy mu, co tam widzieliśmy.
    Dostajemy od niego srebrny pył i 230000-270000 G.
    Pewnie, rozpier.. erm, rozwalanie muru miasta dynamitem jest całkowicie normalne, nieważne, że w mieście jest armia, która uzna cię za zdrajcę i będzie chciała cię zabić.

  9. #204
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Pewnie, rozpier.. erm, rozwalanie muru miasta dynamitem jest całkowicie normalne, nieważne, że w mieście jest armia, która uzna cię za zdrajcę i będzie chciała cię zabić.
    Skąd wiesz, po której stronie i w którym miejscu muru by to mogło być???

  10. #205
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Skąd wiesz, po której stronie i w którym miejscu muru by to mogło być???
    Tak czy siak, mur jest częścią miasta. Dynamit nie zrobiłby małych szkód, tylko wielkie, przede wszystkim byłby potężny huk, na pewno ktoś by się zainteresował hukiem. Myślisz, że armia żołnierzy, widzących, jak rozwalasz mury ich miasta, będzie się zastanawiała po co to robisz? Nie. Od razu zaatakują. Tym bardziej, że prawdopodobnie pokonałeś już ich przywódczynię. Jesteś więc cholernie(taka choroba, to nie wulgaryzm) potężnym potworem, z którym w pojedynkę nie mają szans, więc nie ma co z tb dyskutować, trza działać, póki mają szanse.

  11. #206
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Tak czy siak, mur jest częścią miasta. Dynamit nie zrobiłby małych szkód, tylko wielkie, przede wszystkim byłby potężny huk, na pewno ktoś by się zainteresował hukiem. Myślisz, że armia żołnierzy, widzących, jak rozwalasz mury ich miasta, będzie się zastanawiała po co to robisz? Nie. Od razu zaatakują. Tym bardziej, że prawdopodobnie pokonałeś już ich przywódczynię. Jesteś więc cholernie(taka choroba, to nie wulgaryzm) potężnym potworem, z którym w pojedynkę nie mają szans, więc nie ma co z tb dyskutować, trza działać, póki mają szanse.
    Nasza postać może szybko uciec.

  12. #207
    Sophie Anderson
    Konto usunięte
    Cała akcja zaczyna się w Biurze Administracji. Dostaniemy się tam z ratusza w Urkaden za pomocą specjalnych drzwi, które otwierają się tylko gdy wybierzemy właściwą odpowiedź na pytanie, np. jaki jest maksymalny level, kiedy wyszło MFO3 itd. Wchodzimy do pomieszczenia, wygląda ono jak typowy pokój dzienny, po środku przy stole zawalonym papierami siedzą Tomi i paru innych członków załogi nieodgrywających istotnej roli w queście.
    T: Kolejne zapytanie o Nordię...eh, ile można to czytać... O, witaj.
    G: Hej, Tomi. Nudzi mi się. Masz może dla mnie jakieś zadanie?
    T: Nie mam...znaczy mam, ale nie wiem czy dasz radę.
    G: Dam. Mów.
    T: Ostatnio w grze pojawiają się błędy. Trzeba je usunąć, tylko nie dajemy sobie z Jackiem rady. Do tego jeszcze te wszystkie papiery od graczy...!
    G: Załatwię je w mig! Tylko powiedz mi gdzie są.
    T: W jaskini błędów. Dostaniesz się tam tymi schodami. Po drodze napotkasz wiele mniejszych błędów i lagów. Uważaj, niektóre są groźne.
    Schodzimy po schodach. Na początku jaskinia jest wąska. Co parę kroków napotkamy tam lagi. Są to raczej słabe potworki na 20 lvl. Mamy jeszcze błędy sieci, są one do pokonania na 23 poziomie.
    Następna lokalizacja to Internet. Mały labirynt, po drodze napotkamy "Braki połączenia z internetem" czyli potwory na 22 lvl. I tak dotarliśmy do ostatecznego miejsca, Jaskini Błędów. W rogu pojawia nam się okienko "Zabij jeszcze 50 błędów" oczywiście musimy to wykonać.
    G: Błędy pokonane. Mogę wracać do Tomiego.
    Wtedy pojawia się boss - Wielki Błąd. Do pokonania na 25 lvl, atakuje on atakiem fizycznym bez atrybutu, używa zdolności Ścięcie (zmniejsza naszą szybkość o 30%) i Ognisty Atak *2. Wypada z niego jeden element Zbugowanego Uzbrojenia. Uzbrojenie to ma zmniejszoną szybkość i szczęście, ale wysoką obronę.
    Co do bossa, tak jak jego loot, ma niewiele szczęścia a szybkość na około -20, za to wysoką obronę fizyczną i magiczną.
    Gdy wrócimy do Tomiego, daje nam on trochę złota i jakąś fajną broń. Admin wyprowadzi nas z biura i drzwi znikną. Oczywiście jak to za quest, dostaniemy jeszcze 5 żetonów.

  13. #208
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Sophie Anderson Zobacz post
    Cała akcja zaczyna się w Biurze Administracji. Dostaniemy się tam z ratusza w Urkaden za pomocą specjalnych drzwi, które otwierają się tylko gdy wybierzemy właściwą odpowiedź na pytanie, np. jaki jest maksymalny level, kiedy wyszło MFO3 itd. Wchodzimy do pomieszczenia, wygląda ono jak typowy pokój dzienny, po środku przy stole zawalonym papierami siedzą Tomi i paru innych członków załogi nieodgrywających istotnej roli w queście.
    T: Kolejne zapytanie o Nordię...eh, ile można to czytać... O, witaj.
    G: Hej, Tomi. Nudzi mi się. Masz może dla mnie jakieś zadanie?
    T: Nie mam...znaczy mam, ale nie wiem czy dasz radę.
    G: Dam. Mów.
    T: Ostatnio w grze pojawiają się błędy. Trzeba je usunąć, tylko nie dajemy sobie z Jackiem rady. Do tego jeszcze te wszystkie papiery od graczy...!
    G: Załatwię je w mig! Tylko powiedz mi gdzie są.
    T: W jaskini błędów. Dostaniesz się tam tymi schodami. Po drodze napotkasz wiele mniejszych błędów i lagów. Uważaj, niektóre są groźne.
    Schodzimy po schodach. Na początku jaskinia jest wąska. Co parę kroków napotkamy tam lagi. Są to raczej słabe potworki na 20 lvl. Mamy jeszcze błędy sieci, są one do pokonania na 23 poziomie.
    Następna lokalizacja to Internet. Mały labirynt, po drodze napotkamy "Braki połączenia z internetem" czyli potwory na 22 lvl. I tak dotarliśmy do ostatecznego miejsca, Jaskini Błędów. W rogu pojawia nam się okienko "Zabij jeszcze 50 błędów" oczywiście musimy to wykonać.
    G: Błędy pokonane. Mogę wracać do Tomiego.
    Wtedy pojawia się boss - Wielki Błąd. Do pokonania na 25 lvl, atakuje on atakiem fizycznym bez atrybutu, używa zdolności Ścięcie (zmniejsza naszą szybkość o 30%) i Ognisty Atak *2. Wypada z niego jeden element Zbugowanego Uzbrojenia. Uzbrojenie to ma zmniejszoną szybkość i szczęście, ale wysoką obronę.
    Co do bossa, tak jak jego loot, ma niewiele szczęścia a szybkość na około -20, za to wysoką obronę fizyczną i magiczną.
    Gdy wrócimy do Tomiego, daje nam on trochę złota i jakąś fajną broń. Admin wyprowadzi nas z biura i drzwi znikną. Oczywiście jak to za quest, dostaniemy jeszcze 5 żetonów.
    Takie coś nie było proponowane?
    Pomysł i tak nie wpasowuje się w grę.

  14. #209
    Użytkownik Avatar VenUSus
    Dołączył
    13-09-2015
    Postów
    4

    Książka zadań

    jest nowy npc o nazwie Myśliwy Dawid
    po krótkim dialogu daje nam książkę z zadaniami
    np zabij 100 potworów 200 300 400 itd aż do 1000 za to dostaje się złoto albo żetony za wykonanie takiego poziomu dostajemy losowy unikat
    za wykonanie wszystkich questów dostajemy artefakt(albo nie, jak tam admin zadecyduje)
    Możliwe zadania
    zabij 100 potworów itd co 100 aż do 1000
    zabij 1 5 10 15 20 50 100 minibossa (tak z każdym)
    zbierz 5 10 i tak co 5 aż do wszystkich kart
    zbierz 10 25 50 75 100 i tak aż do wszystkich w arkardi skrzyń
    wykonaj 1 5 i tak co 5 aż do wszystkich questów
    wygraj 1 5 10 15 i tak aż do 1000 pojedynków
    wygraj 1 5 10 15 i tak aż do 10000 walk na arenie
    odwiedź 1 5 10 15 i tak aż do wszystkich miejsc w arkardi
    zdobyj 1 200 400 600 850 1000 1250 1500 i tak co 125 rankingu w pvp
    wykorzystaj 10 50 100 200 400 600 800 1000 1300 1500 2000 3000 4000 5000 7000 i tak co 1tyś aż do 10000 energi
    wydaj 100000g i tak co 100000 g aż do 10000000g
    odwiedź mfo3 bez przerwy przez 1 7 i tak co 7 dni aż do 1 roku za to dostaje się artefakt
    Teraz misje bonusowe
    zbierz 1 5 10 i tak co 5 dyń
    zbierz 1 10 20 i tak co 10 kości
    pokonaj 1 5 10 15 20 i tak aż do 100 barhluków
    pokonaj 1 5 10 i tak co 5 aż do 100 szkieletorów
    wygraj 1 5 10 15 i tak c0 5 aż do 100 wyścigów kogutów
    zbierz 1 10 20 30 i tak c0 10 aż do 1000 pisanek
    wygraj konkurs matematyczny(chodzi o ten w nowy rok) 1 10 20 30 i tak aż do 100
    wygraj,,traf stary rok'' 1 10 i tak co 10 aż do 100
    zabij 1 5 10 15 i tak aż do 100 yeti
    zabij uciekające jajko 1 5 10 15 i tak aż do 100
    zabij królik 1 50 100 i tak co 50 aż do 10000
    zabij dyniogłowych 1 50 100 i tak aż do 10000
    obdaruj 1 5 10 15 osób prezentami i tak aż do 1000
    i tak z wszystkimi mini bossami eventowymi
    myślę że dobry pomysł a wy jak myślicie ?

  15. #210
    Łukasz
    Konto usunięte
    Tytuł questa: Pomóż Świętemu Mikołajowi w jego pracy.

    W gospodzie w nordii zastałem zmęczonego Św. Mikołaja. Mikołaj opowiedział mi jak jeden z jego reniferów zranił się w nogę więc trzeba iść po uzdrowiciela, a jedyny jaki przychodzi mu do głowy to zielarz Maduf z Eliar. Mikołaj jako już stary i przepracowany nie ma siły by iść tak daleko a większość osób w mieście nie ma na to czasu. Zatem poprosił mnie widząc że jesem młody/a i silny/a bym po niego poszedł.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

    Po dotarciu do zielarza opowiadamy mu historie a on się natychmiast zgadza, lecz jednak nie może zostawić swojwj chatki bez ochrony dlatego posyła nas o swego krewnego Wojtka który właśnie pod wiatrakiem Mietka na comiesięczną dostawę mąki.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

    Po dotarciu do Wojtka, która akurat odebrał worek, zaczynamy rozmowę. Wojtek zgodził się jśli tylko pomożemy zanieść mu worek do jego domu.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

    Na ekranie pojawia się okienko ,,godzinę później''

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

    Stoimy z Wojtkiem przed chatką Mardufa i wchodzimy do środka. Zielarz uszczęśliwiony wita się z swoim siostrzeńcem i wyrusza z nami w drogę.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~

    Tym razem respimy się w gospozie w Nordii. Mikołaj już uspokojony zaprowadza Mardufa do rannego renifera. Po chwili wraca i oznajmia nam że zielarz już się nim zajmuje, dziękuje nam za przyprowadzenie go z tak daleka oraz oznajmia nam że prosi nas o jeszcze jedną przysługę. Musimy iść do kowala w Devos aby sprawił 4 nowe podkowy dla renifera zastępczego, oraz daje nam 4000G abyśmy mieli czym zapłacić.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~

    Po dotarciu do kowala on informuje nas że oprócz pieniędzy potrzeba po 3 rudy żelaza na każdą podkowę, czyli wychodzi łącznie 12szt.
    Po dostarczeniu materiałów trzeba poczekać 30 min aż skończy je robić.
    Gotowe podkowy zanosimy Św. Mikołajowi.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Dajemy mikołajowi podkowy a on idzie podkuć renifera. Akurat w tym momencie dołącza do nas Marduf zapewniając że renifer wydobrzeje.
    Potem zielarz wraca do swej chatki. Mikołaj podchodzi do swych sani i wręcza nam w ramach podziękowania:
    - 40k.
    - Gem atrybutowy.
    - Prezent od mikołaja.

    Oraz oznajmia nam że możemy przyjść do niego kiedy chcemy i rozdawać paczki Świąteczne różnym osobą (NPC)
    Bedzie prowadzić ranking rozdanych paczek przez graczy i za rozdanie odpowiednich ilości paczek będą przyznawane nagrody.
    A osoba która pierwsza razda **** paczek dostanie artefakt

    Mam nadzieje że sie spodoba

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •