Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #16
    Gram wojem od pewnego czasu i jest jedna wkurzająca rzecz ;p. Chodzi mi o Gryfią różdżkę. Mag nie ma już mp , my się szykujemy na jakąś akcje z użyciem zdolności , a on nam całą manę wysysa, to jest dopiero wkurzające ;p Chyba się przerzucę na maga ;p

  2. #17
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Powtorze... obie profesje maja swoje plusy i minusy, a ciagly spor ktora profesja jest lepsza coraz bardziej uswiadamia, ze balans miedzy nimi jest swietny.

  3. #18
    Coni
    Konto usunięte
    Magowie po prostu piszą, że profesje są równe, żeby ich nie osłabili. Mi się tam dochodzić tego nie chcę, dlatego nie walczę pvp na wyższym poziomie.

  4. #19
    Salcia
    Konto usunięte
    Woj wymiata Mag co prawda nie chybia, ale można przewidzieć czy się padnie, czy nie bo hity są zbliżone. Za to jak woj poleci krytem to jest ciekawie Krytyki to jest to

  5. #20
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Mag nie chybia, ma duże hity i mnóstwo many na np. bryzę, odbicie. A co ma woj - krytyki i chybienia...

  6. #21
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Vologart Zobacz post
    Mag nie chybia, ma duże hity i mnóstwo many na np. bryzę, odbicie. A co ma woj - krytyki i chybienia...
    Woj przy takiej samej sile ataku co mag ma takie same hity. Wiec zanim sie na jakis temat wypowiesz - pomysl. To nie jest v2. Mag ma wiecej many co jest logiczne, bo za jej pomoca musi atakowac. Myslenie nie boli, ale z tego co widze, niektorym sprawia problemy. Prosze... jak juz sie chcecie wypowiadac, to nie gadajcie glupot, tylko najpierw dowiedzcie sie jak jest.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 06-09-2011 o 11:45

  7. #22
    Shunsui
    Konto usunięte
    Odwieczna wojna trwa...
    Ja gram magem,wcześniej grałem wojem.
    Ale powiem wprost magem gra mi się lepiej,może dlatego,iż nigdy nie chybia i ma dużo mp na zrobienie bryzy i mega leczenia w ciągu 2tur.
    Nie chcę krytykowac profesji woja,ale magem mi się gra lepiej,to tyle.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja bym proponował zamknąć temat i otworzyć dopiero po upku, gdy dojdzie nowe eq na 40lv.
    Bo obecnie mag i woj są dobrze zbalansowani.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24
    Temat będzie ponownie otwarty po Update.

    Edit@

    Jednak zostawię ten temat otwarty , ale zbędny spam lub pytania nie na temat będę usuwał.
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 07-09-2011 o 20:52

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2011
    Postów
    42
    Stawiam na maga dzisiaj kiedy byłem na wywernie.Ja mag 30lv + wojownik 30lv.To wywerna mi dała status uspienie a wojownik jak mnie zaatakował to sobie nie trafił i przez to przegralismy a po drugie by mi zabral bardzo duża liczbe hp gdy sobie trafił

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tysiek Zobacz post
    Stawiam na maga dzisiaj kiedy byłem na wywernie.Ja mag 30lv + wojownik 30lv.To wywerna mi dała status uspienie a wojownik jak mnie zaatakował to sobie nie trafił i przez to przegralismy a po drugie by mi zabral bardzo duża liczbe hp gdy sobie trafił
    Sole trzeźwiące w końcu po coś są Szkoda tylko, że nie działają na pomylenie ;[

  12. #27
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Tysiek Zobacz post
    Stawiam na maga dzisiaj kiedy byłem na wywernie.Ja mag 30lv + wojownik 30lv.To wywerna mi dała status uspienie a wojownik jak mnie zaatakował to sobie nie trafił i przez to przegralismy a po drugie by mi zabral bardzo duża liczbe hp gdy sobie trafił

    Mag jest dobry na wywkę, kobrę,
    ale woj za to najlepszy na gryfa.

    Więc wszystko jest ładnie zbalansowane
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #28
    wywerna mi dała status uspienie a wojownik jak mnie zaatakował to sobie nie trafił i przez to przegralismy
    Mag w takim przypadku musiałby zaatakować ciosem fizycznym, także również mógłby chybić.

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    A to było uśpienie, czy skamienienie?

    Ok, sprawdziłem. Tak więc - zlamiliście.
    1.Można było użyć soli.
    2.Można było walnac 2-gi raz - nie zaszkoziłoby.
    3.Można było dać kamienia.
    4. Cyprian ma za duzo MP jak na woja.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 08-09-2011 o 19:42

  15. #30
    Szlug
    Konto usunięte
    Odbicie i bryza działają przeciwko wojownikom, a przeciwko magom już nie. Gdyby dodać odbicie ataku magicznego i bryzę dającą także osłonę magiczną byłoby lepiej. Ale nadal pozostają koszty ekwipunku na maga. Dobry ekwipunek do walki z magiem jak zielona szata czy banickie buty jest bardzo drogi co ułatwia grę magiem. Na poziomie 30 w PvP mag ma z górki, ale w cale nie jest powiedziane, że na 40 taki stan rzeczy nadal będzie obowiązywał. Jak już ktoś napisał to nie jest v2, gra jest dużo bardziej rozbudowana i zawsze będzie istniała pewna przewaga którejś z klas.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •