Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: GoldenkoPl - złodziej i oszust !

Użytkownik
    Trudne sprawy...xD

Użytkownik Avatar ferdeczek
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Trudne sprawy...xD
    Cyba "Dzień ,który zmienił moje życie"
    A tak wgl to goldenko jest spoko gość i nie banujcie go.

Witam Pewny Golden Ukrad Mnie.... XD

Tak na poważnie to istnieje temat do zgłaszania tego, ale Golden posiał gdzieś Bransoletę Garudy, chociaż powinienbył pilnować pożyczonego przedmiotu, albo zwrócić chociaż kasę (jak go nie stać, to chociaż część i po trochu). Tego nie zrobił, to nie fair zagranie w stosunku do Fanna.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 12-09-2017 o 20:30

Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Tak na poważnie to istnieje temat do zgłaszania tego, ale Golden posiał gdzieś Bransoletę Garudy, chociaż powinienbył pilnować pożyczonego przedmiotu, albo zwrócić chociaż kasę (jak go nie stać, to chociaż część i po trochu). Tego nie zrobił, to nie fair zagranie w stosunku do Fanna.
    4kk za branse + 1kk za "szkody moralne", jestem za biedny, a za branse garudy +8 Fannidela nie dostałem 5kk

Tester Avatar musaraj
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    4kk za branse + 1kk za "szkody moralne", jestem za biedny, a za branse garudy +8 Fannidela nie dostałem 5kk
    To było jej nie sprzedawać? Jak nie umiesz czegoś sprzedać po uczciwych cenach tylko "po znajomości", to z własnej kieszeni.
    Nie wiem czemu nagle stawiasz się w roli poszkodowanego.

Użytkownik Avatar Fannindel
    Przecież to był żart, jestem w stanie przyjąć coś innego o równej wartości tej bransolety.
    Eq/gemy/kasa czy nawet odnówki które ukradłeś Hatsonowi.

Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Przecież to był żart, jestem w stanie przyjąć coś innego o równej wartości tej bransolety.
    Eq/gemy/kasa czy nawet odnówki które ukradłeś Hatsonowi.
    Nie będę się na ten temat wypowiadać.
    Mogę ci jakoś "zwrócić" cenę bransy, ale jeśli podasz w miare normalną cenę.

czemu ty właściwie sprzedałeś cudzą własność

dałem koledze mojego fajnego spinera taki za 20zł czarny co sie długo krencił i miał mi oddać w piatek (porzczył w poniedziałek) i nadal nie oddaje a mamy juz wtorek .jak sie pytam co z nim zrobil to on ze niewie i nie chce mi oddac ja niewiem czy isc z tym do wychowawczy czy do mamy ( troche wtedywyjde na lamusa) a tak to nie wiem jak go odzyskac .

Mi też się zdarzyło sprzedać pożyczony item (co prawda po jakichś 3 kwartałach można zapomnieć), ale oddałem go w złocie. Nie widzę żadnego wielkiego problemu (a przy najmniej by robić oddzielny temat), tym bardziej, że Fannindel może się chyba bez niego obyć jakiś czas (w końcu to item na 50lv). Oddać w złocie z nadwyżką albo przedmiotach o podobnej wartości zawsze można. Dziwi mnie to, że nigdzie nie zapisałeś sobie tego.
    Zawsze jest też sposób na horom curke.

A tak wgl to goldenko jest spoko gość i nie banujcie go.
    Świetny argument, mam nadzieję, że będziesz studiować prawo.
    Ostatnio edytowane przez herbatoholik ; 12-09-2017 o 21:25

Super Moderator Avatar xani
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Istnieje już temat do zgłaszania takich graczy: Uwaga na oszustów
    Dodatkowo
    Mogę ci jakoś "zwrócić" cenę bransy, ale jeśli podasz w miare normalną cenę.
    więc dogadajcie się prywatnie a nie przez forum

zamykam i nie polecam spamowac
    xani aka wróciłem

Uprawnienia