Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Pomoc

  1. #1
    InterusPL
    Konto usunięte

    Pomoc

    Witam, potrzebuję pomocy oto moje pytania
    1) Dlaczego połowa graczy nie odpisuje
    2) Skąd zbierać pieniądze? (chodzi mi 900.000G np.)
    3) Jakie ta gra ma zakończenie
    4) Jaki jest max lvl i w ile go wbije?


    - - - - - - - - - -

    Gdzie zgłaszać błędy? Bo zauważyłem jeśli wybiere profesje na nieznanej polanie na wojownika(nie sprawdzałem maga) i chodzę na polu gdzie jest ta informacja (ta 1) jak grać to jak ponownie wchodzę to znowu się włącza

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    1) Większość graczy afczy, nie lubi się zajmować nowymi.
    2) Najszybciej sprzedając Punkty MF, a bez używania gotówki trzeba wbić porządny poziom i sprzedawać cenniejsze uzbrojenie/zdolności z mini-bossów. Za rzadkie karty też można sporo złota dostać.
    3) Aktualnie gra kończy się gdzieś w 1/3 zamierzanej fabuły.
    4) 65lv, około kilka miesięcy, wszystko zależy od systematyczności w odwiedzaniu gry i niedopuszczaniu do marnowania się energii.

  3. #3
    InterusPL
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    1) Większość graczy afczy, nie lubi się zajmować nowymi.
    2) Najszybciej sprzedając Punkty MF, a bez używania gotówki trzeba wbić porządny poziom i sprzedawać cenniejsze uzbrojenie/zdolności z mini-bossów. Za rzadkie karty też można sporo złota dostać.
    3) Aktualnie gra kończy się gdzieś w 1/3 zamierzanej fabuły.
    4) 65lv, około kilka miesięcy, wszystko zależy od systematyczności w odwiedzaniu gry i niedopuszczaniu do marnowania się energii.
    gram codziennie ale gram nie na 1 postaci a 2/3

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    1) Bo nie chcą/są zajęci/nie ma ich przy komputerze itd.
    2) Z potworów, bossów, sprzedaży EQ, handlu na targu. Trzeba po prostu grać.
    3) Spory cliffhanger - wydaje nam się, że już dorwaliśmy Thanarga, ale ten wymyka się nam z rąk, prawie nas zabijając. Czekamy na kolejny odcinek, w którym znowu się nam wywinie
    4) 65 lv, ze 3-4 miesiące

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    2) Skąd zbierać pieniądze? (chodzi mi 900.000G np.)
    Przed 65 poziomem sprzedawaj wszystkie unikatowe sztuki uzbrojenia (chyba, że nie mają bonusu albo są bezwartościowe - wtedy zatrzymaj). Dopiero na 65 poziomie opłaca się kompletować jakieś lepsze przedmioty. Za samo bicie potworów jest to kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy zysku, odejmując koszty mikstur życia i many (a zawsze może wylecieć karta, możesz zrespić minibossa itp.). Codzienne bicie wszystkich odnawialnych minibossów to też jest jakiś zysk, chociaż trudno go oszacować (jak znajdziesz kogoś do wymiany to zysk jest większy). Do tego za mikstury, które lecą z minibossów nie musisz kupować ich na walki z bossami. Za sprzedaż dropów ze skrzynek/minibossów/questów też cośtam dostaniesz (sam Srebrny pył to już jakieś 150k, raczej z każdego bossa wyleci coś o wartości kilkudziesięciu tysięcy). Za zbieractwo też jest trochę zysku dziennie. Możesz jeszcze kupować gemy na 1*, wbić je na najwyższą * i sprzedać (chociaż samo kupienie takiego jest problematyczne). Ogólnie kupuj rzeczy, które na targu są wystawione za bezcen, by potem sprzedać. I jeszcze możesz kupować Mikstury Odnowienia za żetony, by potem sprzedawać na targu za 10k.

    Jak grasz aktywnie, to zamiast kupować za pkt. MF golda, lepiej powiększ limit energii albo depozyt. Albo cokolwiek.

    1) Dlaczego połowa graczy nie odpisuje
    Nie wiem. Napisz do mnie. Ja zawsze odpiszę. Masz chłopaka?

  6. #6
    Cytat Napisał InterusPL Zobacz post
    Jaki jest max lvl i w ile go wbije?
    Oni kłamią. Max lv obecnie to 69.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Oni kłamią. Max lv obecnie to 69.
    Max lvl to 65, ty masz poziom ponad limitem i nie liczysz się w rankingach.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Max lvl to 65, ty masz poziom ponad limitem i nie liczysz się w rankingach.
    Jak to nie?? Jest w rankingu doświadczenia. Na pierwszym miejscu.

    65 to Cap lvl
    69 to Max lvl

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •