Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Mfo3

  1. #16
    Rebellious
    Konto usunięte
    Tak sobie. Odchodzi z niej coraz więcej osób, a oprócz eventów kg/is całkowicie nie ma co tu robić, no chyba że ktoś lubi sobie stać "w mieście" pół dnia i nic nie robić ;d

    Granie od nowa chyba nie ma większego sensu, oprócz multi-kont i graczy co grają w to maksymalnie tydzień, po czym zapominają o tej grze, to nie ma z kim grać, z kim walczyć, wymieniać minibossy czy co tam na mniejszych poziomach.

    Ja wchodzę tu w zasadzie tylko na IS i czasem na chwilę pogadać czy coś, bo atakowanie codziennie tych samych minibossów dawno mi się znudziło ;d

  2. #17
    Same niepochlebne opinie, ale nie dziwię się. Dodam od siebie, że po dłuższym rozstaniu mam zamiar pograć i spróbować dodać trochę kolorytu scenie pvp i tvt. Mam nadzieję, że zmiany nad którymi według informacji ogólnej się aktualnie pracuję - mam tu na myśli:

    6) Turnieje 1vs1
    7) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii

    W dość krótkim czasie zostaną wprowadzone

    6)* Turnieje auto - nie liczę na nic więcej niż prymitywna wersja z mfo 2 (wybór skrypty,poznanie przeciwnika, godzina walki, dziękuje dobranoc)
    7)* Nie ukrywajmy TvT to coś co odróżnia tą grę od innych, miło wspominam te walki. Szkoda, że...(albo bez użalania) - załóżmy, że ktoś ma na to ciekawy pomysł.

    Pozdrawia dziadek,

    ps szukam namiaru na ksiliath.

  3. #18
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Terens Zobacz post
    Same niepochlebne opinie, ale nie dziwię się. Dodam od siebie, że po dłuższym rozstaniu mam zamiar pograć i spróbować dodać trochę kolorytu scenie pvp i tvt. Mam nadzieję, że zmiany nad którymi według informacji ogólnej się aktualnie pracuję - mam tu na myśli:

    6) Turnieje 1vs1
    7) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii

    W dość krótkim czasie zostaną wprowadzone

    6)* Turnieje auto - nie liczę na nic więcej niż prymitywna wersja z mfo 2 (wybór skrypty,poznanie przeciwnika, godzina walki, dziękuje dobranoc)
    7)* Nie ukrywajmy TvT to coś co odróżnia tą grę od innych, miło wspominam te walki. Szkoda, że...(albo bez użalania) - załóżmy, że ktoś ma na to ciekawy pomysł.

    Pozdrawia dziadek,

    ps szukam namiaru na ksiliath.
    A może jepiej najpierw Nordia. To lepsza opcja od turnieji pvp i pvp auto. Moim zdaniem gra trzyma się nie najgorzej. Kto umie grać to został kto nie umie odszedł i po problemie. Ostatnio nawet ruszono z inicjatywą,mam na myśli wyzwania czerwcowe/majowe , ligi auto/manu.

  4. #19
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Podtrzymuję zdanie, że co nie jest żywe nie może żyć. Tak jakbyście dyskutowali o tym, czy kamienie są żywe

  5. #20
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Tak jakbyście dyskutowali o tym, czy kamienie są żywe
    Istnieją "żywe kamienie"

  6. #21
    Też coś dodam od siebie:
    8. Iwenty!

  7. #22
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Powoli upada
    Jak admini mało co wprowadzają aktualizacje, to nie ma co robić.
    Czekanie na upki po 2-3 lata.
    Nom to tyle z mojej strony.

  8. #23
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Co tu wiele mówić, wszyscy już się wypowiedzieli co jest nie tak z tą grą. Gra sama w sobie ma potencjał, gra się w nią bardzo przyjemnie i dobrze, ale ze względu na brak upków po prostu się nudzi. Nie jestem pewny, czy nawet jeśli administracja doda Nordię to czy zachęci to większą ilość graczy do ponownego grania w mfo3; lub po prostu do zagrania.

  9. #24
    to nie jest już gra, bardziej zwykła planszówka w którą możesz jedynie grać od nowa :v

  10. #25
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    A może jepiej najpierw Nordia. To lepsza opcja od turnieji pvp i pvp auto. Moim zdaniem gra trzyma się nie najgorzej. Kto umie grać to został kto nie umie odszedł i po problemie. Ostatnio nawet ruszono z inicjatywą,mam na myśli wyzwania czerwcowe/majowe , ligi auto/manu.
    Drogi kolego, w życiu nie postawiłbym update fabuły na pierwszym miejscy. Gwarantuje on nowej zabawy na 3 miesiące, a co potem? Potrzeba atrakcji zwykłego tygodnia.. Pięknie mamy TvT (igrzyska i króla góry), dorzucić cykliczny wbudowany turniej auto (nawet prymitywny), dla pogromców potworów jakiegoś ORSHABALA (b. silnego respiącego się raz dziennie o losowej porze z jakimś atrakcyjnym dropem nie wiem żetonki,gemy2). Można rozmawiać, ale trzeba działać.

  11. #26
    musaraj
    Konto usunięte
    Pięknie mamy TvT (igrzyska i króla góry)
    Król Góry ma tyle wspólnego z TvT co ja z topką PvP

  12. #27
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Król Góry ma tyle wspólnego z TvT co ja z topką PvP
    Zgadywałem. Jesteś w grze o miesiąc krócej, a sporą wiedzą władasz - szanuję!
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 21-09-2017 o 19:41 Powód: .

  13. #28
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Król Góry ma tyle wspólnego z TvT co ja z topką PvP
    Nazwa:  72468f6b1c5d456686f532b85540950c.png
Wyświetleń: 359
Rozmiar:  81.0 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •