Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Mfo3

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2013
    Postów
    5

    Mfo3

    Witam
    Ta gra jeszcze żyje czy umarła już sama z siebie?

  2. #2
    Opcja druga

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Sprawdźmy:
    - serwery działają
    - nowe rejestracje
    - kilkaset unikalnych logowań każdego dnia
    - malkontenci, którzy wciąż szczekają, by karawana mogła jechać dalej ✓✓✓

    Czyli żyje.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Oczywiście, że wciąż żyje.
    Upada, ale powoli.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Gra nie żyje, bo nie jest żywym organizmem. Jest też niematerialna, czemu miałaby żyć? Nie rozumiem.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Sprawdźmy :
    - malejąca społeczność ✓ (1/2 graczy to osoby z nickami ,,rycesz patryczek", które kończą gre po 2 dniach)
    - monotonia codziennego stania i bicia tych samych mini z tymi samymi osobami ✓ (w dodatku na auto przez co jedyna trudność to złożenie eq i sklejenie skryptu)
    - 1/2 graczy nie walczy pvp, więc jeśli szukasz jakiejkolwiek rozrywki to szykuj sie na wbijanie 10 stron walk z tymi samymi osobami ✓
    - brak update przez kilka lat ✓
    Jedyne bardziej ekscytujące zajęcie w tej grze to czytanie mądrości ludzi z forum, którzy mfo często traktują poważniej niż realne życie + nie odezwą się do Ciebie w grze, gdyż jest to poniżej ich godności.

    Czyli nie polecam, szkoda czasu i czegokolwiek co jest potrzebne do gry w mfo.
    Ostatnio edytowane przez CloudNine ; 11-09-2017 o 15:58

  7. #7
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    jeszcze żyje, daj jej kilka lat na upadek

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał CloudNine Zobacz post
    Sprawdźmy :
    - malejąca społeczność ✓ (1/2 graczy to osoby z nickami ,,rycesz patryczek", które kończą gre po 2 dniach)
    - monotonia codziennego stania i bicia tych samych mini z tymi samymi osobami ✓ (w dodatku na auto przez co jedyna trudność to złożenie eq i sklejenie skryptu)
    - 1/2 graczy nie walczy pvp, więc jeśli szukasz jakiejkolwiek rozrywki to szykuj sie na wbijanie 10 stron walk z tymi samymi osobami ✓
    - brak update przez kilka lat ✓
    Jedyne bardziej ekscytujące zajęcie w tej grze to czytanie mądrości ludzi z forum, którzy mfo często traktują poważniej niż realne życie + nie odezwą się do Ciebie w grze, gdyż jest to poniżej ich godności.

    Czyli nie polecam, szkoda czasu i czegokolwiek co jest potrzebne do gry w mfo.
    - Zgadzam się, ale jako gracze nic z tym nie zdziałamy.
    - Nie chcesz bić auto? Polecam globale, ew. bicie mini np. ze mną. Nie biję mini, bo nie ma już ludzi, którzy biją manualnie. Jeśli takowych znajdę, z chęcią będę to robił.
    - Połowa graczy walczy pvp, druga połowa nie lubi, nie ma co zmuszać wszystkich do pvp "bo ja tak chcę".
    - No tak. Temat rzeka, a może już nawet i morze.



    Cóż, jeśli masz drewniany net, to mfo jest dobre, by nie zanudzić się na śmierć, jak na dworze pada. W innym wypadku nie widzę sensu wyboru mfo spośród jakże wielkiego oceanu gier internetowych.

  9. #9
    Elitek
    Konto usunięte
    Ta gra jeszcze dycha i lubię ją bo jest f a j n a

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    - Zgadzam się, ale jako gracze nic z tym nie zdziałamy.
    - Nie chcesz bić auto? Polecam globale, ew. bicie mini np. ze mną. Nie biję mini, bo nie ma już ludzi, którzy biją manualnie. Jeśli takowych znajdę, z chęcią będę to robił.
    - Połowa graczy walczy pvp, druga połowa nie lubi, nie ma co zmuszać wszystkich do pvp "bo ja tak chcę".
    - No tak. Temat rzeka, a może już nawet i morze.



    Cóż, jeśli masz drewniany net, to mfo jest dobre, by nie zanudzić się na śmierć, jak na dworze pada. W innym wypadku nie widzę sensu wyboru mfo spośród jakże wielkiego oceanu gier internetowych.
    Temat rzeka/morze/ocean/ - tu masz rację. Mini z Tobą niestety bić nie będę, bo rzuciłem tą grę prawie rok temu i świetnie sobie żyję bez niej. Podziwiam jedynie tych którzy jeszcze widzą jakikolwiek sens w męczeniu tej upadającej produkcji i czerpią jakąkolwiek frajdę z mfo.

    p.s. jeśli masz kompa na węgiel to można za grosze kupić jakąś starszą gierkę i bawić się zdecydowanie lepiej.

  11. #11
    InterusPL
    Konto usunięte
    Zalety :
    1) Fabuła
    2) Walki
    3) PvP
    4) wiele innych
    Wady :
    1) Mało graczy

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał CloudNine Zobacz post
    p.s. jeśli masz kompa na węgiel to można za grosze kupić jakąś starszą gierkę i bawić się zdecydowanie lepiej.
    Komp całkiem sprawny, ale neta mam drewnianego w miejscu, w którym teraz jestem, więc jedyna gra, jaka mi w miarę chodzi to mfo. Mam gierki na kompa, ale wolę z ludźmi pogadać podczas gry.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał InterusPL Zobacz post
    Zalety :
    1) Fabuła
    2) Walki
    3) PvP
    4) wiele innych
    Wady :
    1) Mało graczy
    2) Rzadkie upki
    3) Częste aktualizacje "przeciw" graczom
    4) Olewanie łamania regulaminu dot. m.in. multikont
    5) Wiele innych

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    3) Częste aktualizacje "przeciw" graczom
    Każda aktualizacja jest "przeciw" graczom. Wprowadzisz nowe miasto? Stracą Ci, co byli najbogatsi w poprzednim. Zrobisz coś dobrego? I tak Platynowy będzie narzekał.
    Nie rozumiem, jaka aktualizacja jest "przeciw" graczom.
    Zmiany w depozycie? Fenomenalnie, codziennie przerzucam sobie drobnostki między postaciami.
    Ograniczenie slotów na postacie u nowych graczy? Gdyby nie to, skasowałbym konto już dawno.
    Poziomy rankingowe? Czekałem na nie przez pół roku od kiedy zrobiłem postać do PvP na 40 lv, wykupiłem kiedy tylko się dało.

    Jedyna zmiana, którą odebrałem jako "przeciw" mnie ostatnio było zabranie Skamienienia z Mythrilowych Butów... Ale jakoś to przetrwałem.

    5) Wiele innych
    czyli tylko 4

  14. #14
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Nie oszukujmy się, większość nowych kont (tak z 90%) to multikonta. Nie uwierzę, że dziennie dochodzi więcej graczy, niż średni online na serwerze. Problem taki, że admini zwykle nic z tym nie robią. Czasem tylko w skrajnych przypadkach idzie interwencja.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Nie żyje. Ale jest, bo 50 graczy pyka w nią 24/7, reszta raz na dzień ( wyjątki). 80% gry to osoby co grają mniej niż 1 miesiąc i kończą, konto jeszcze jest te sowoje pół roku i tylko wbija ranking. W reklamie pisze ''znajomości z Tysiącami graczy z całej polski''. Tysiącami 1lv co grają 3 minuty po czym zamykają kompa, zapominają o grze i idą się pobawić w piaskownicy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •