Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Dyskusja na temat multikont

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    (no chyba że ktoś z rodzeństwa kończy grę i oddaje itemki bratu/siostrze)
    Albo pożycza

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Ta gra nie ma przyszłości nie dość że nie ma głównego update 2,5 roku to na dodatek czekamy na panel GM'a już ponad 6 lat. A podobno panel GM miał załatwić multikonta. Z tego co teraz widzę to trzeba działać ''bardzo'' na szkodę gry albo spamić do admina żeby takie osoby dostały bana.
    Dodałbym jeszcze, że to, co kiedyś było dostępne w małych ilościach (chociażby srebrne pyły, nie było ich za dużo), teraz można mnożyć w nieskończoność, dzięki szkatułkom. To łączy się z rzadkimi update'ami i tworzy combo w postaci takiej, że gracze mają wszystko. Zostaje bicie rankingów, ale to nie jest jakaś mocna strona tej gry. Gdy wejdzie nowy upek, przez tydzień zabawa, potem znowu nudy, a dla twórców więcej myślenia, co dodać, bo przecież to, co już było, nie zadowoli graczy, którzy mają tysiące srebrnych pyłów, miliony golda i inne takie. Do tego przez to, że teraz o wiele łatwiej o zdobycie "bogactwa" w stosunku do cen sklepowych, to potem są takie wynaturzenia, że na targu wszystko mniej popularne jest mega drogie, bo graczom złoto zalega, a z kolei takie rzeczy, które kiedyś były oznaką bogactwa, jak chociażby srebrne pyłki, stają się standardem. Sam mam chyba z 10 pyłków, których nie użyłem.

    Co do multikont też widzę, że nie są ruszane, sam kiedyś zgłaszałem, ale potem stwierdziłem, że to sensu nie ma, bo jeśli takie multi nie ma zamiaru okraść zwykłych graczy, to nikt nie reaguje.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    kazdy moglby sobie zrobic kilka multikont i pewnie nikt by nie zareagowal ,wystarczyl by glupi tasker ,ktory jest legalny i np 30 min (akurat na zrobienie jedzonka) a gold w mfo sam sie zbiera



    zwykli gracze o niczym nie wiedza ,a elita ma juz to "w dupie" za przeproszeniem ,Dewastator miał racje "elita istnieje"

    pewnie zaraz dostane za to bana bo wolno miec multikonta ,a nie mozna bluzgac ,syf i tyle.

  4. #19
    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    kazdy moglby sobie zrobic kilka multikont i pewnie nikt by nie zareagowal ,wystarczyl by glupi tasker ,ktory jest legalny i np 30 min (akurat na zrobienie jedzonka) a gold w mfo sam sie zbiera



    zwykli gracze o niczym nie wiedza ,a elita ma juz to "w dupie" za przeproszeniem ,Dewastator miał racje "elita istnieje"

    pewnie zaraz dostane za to bana bo wolno miec multikonta ,a nie mozna bluzgac ,syf i tyle.
    Tasker jest nielegalny.

  5. #20
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Tasker jest nielegalny.
    Do spalania energii jest legalny.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Interakcja prędzej czy później wystąpi (np. po roku gry wszystkie dobra zlewamy na główną postać a multikonto usuwamy) po to są tworzone multikonta. Co innego jak ktoś gra z bratem/siostrą, psem, kotem wtedy można to traktować za multikonto ale nie koniecznie musi między nimi interakcja występować (no chyba że ktoś z rodzeństwa kończy grę i oddaje itemki bratu/siostrze)
    Ja ostatnio poleciłem grę Siostrze ( brat od dawna grał, przerwę miał, znowu zaczął) i dostałem bana za multi konto. Jak nie karacie tych, co piszą ''wejdę na moje 6 konto, bo tam mam ten pasiasty hełm, a nie, 8'' to na prawdę powo jeżeli karacie rodzeństwo za granie na tych samych IP. ( Nie zapomnijcie Mistrza i Senseia ukarać za ich rzucające się w oczy multi konto -.- )

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Tasker jest nielegalny.
    Niby dlaczego ?

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Niby dlaczego ?
    Do zbijania eny jest legalny

    - - - - - - - - - -

    Bardziej skierowane to do lilianny*

  9. #24
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Ja ostatnio poleciłem grę Siostrze ( brat od dawna grał, przerwę miał, znowu zaczął) i dostałem bana za multi konto. Jak nie karacie tych, co piszą ''wejdę na moje 6 konto, bo tam mam ten pasiasty hełm, a nie, 8'' to na prawdę powo jeżeli karacie rodzeństwo za granie na tych samych IP. ( Nie zapomnijcie Mistrza i Senseia ukarać za ich rzucające się w oczy multi konto -.- )
    Ja tam grałem z siostrą i żadnego bana nie dostałem.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Ja tam grałem z siostrą i żadnego bana nie dostałem.
    Ale grałeś na tym samym komputerze, ewentualnie polecłeś jej grę przez PP?

  11. #26
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Ale grałeś na tym samym komputerze, ewentualnie polecłeś jej grę przez PP?
    Nom na tym samym kompie,ja siostra i brat jeszcze.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Nom na tym samym kompie,ja siostra i brat jeszcze.
    To to czemu wybierają sobie osoby, które mają dostać bany? Ile razy dostałem wiadomość ''Spżedam 4 konta 30lv, tylko piedźeśiont złotyh , suuuuper tanjo, kupój teras, albo ktosi inny kupi te konta, specjalńe dla ćebie o dźeśenć złotyh tańei! '' A takie osoby nie dostaną bana -,-

  13. #28
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    To to czemu wybierają sobie osoby, które mają dostać bany? Ile razy dostałem wiadomość ''Spżedam 4 konta 30lv, tylko piedźeśiont złotyh , suuuuper tanjo, kupój teras, albo ktosi inny kupi te konta, specjalńe dla ćebie o dźeśenć złotyh tańei! '' A takie osoby nie dostaną bana -,-
    Może dlatego, że nikt ich nie zgłosił?

  14. #29
    Dostałeś bana nie dlatego, że były te same IP, tylko dlatego, że między tymi kontami były jakieś większe interakcje (handel w jedną stronę) przy tym samym IP.

    A przynajmniej Tomi kiedyś pisał, że można grać z "rodzeństwem" o ile nie będzie przelewów na tych kontach.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dostałeś bana nie dlatego, że były te same IP, tylko dlatego, że między tymi kontami były jakieś większe interakcje (handel w jedną stronę) przy tym samym IP.

    A przynajmniej Tomi kiedyś pisał, że można grać z "rodzeństwem" o ile nie będzie przelewów na tych kontach.
    Było pożyczanie, a to otwarcie robi dużo osób.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •