Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Devos jako świadectwo kultu szatana

  1. #1

    Devos jako świadectwo kultu szatana

    Temat brzmi być może śmiesznie, ale nic bardziej mylnego.
    Już wcześniej widać było różne satanistyczne rzeczyn jak chociażby pentagramy w miejscach respawnu graczy/bossów.
    Ale to co pojawiło się w Devos...
    Rzeczy, które na tą chwile pojawiły się w aktualizacji, a mające związek z "ciemną stroną mocy":
    -Postać Skrzydlatego Demona, rozumiecie, demona. Nie wspominając o uzbrojeniu z niego(nie byle jakiego pomiota, a czarciego). Ilość przedmiotów ze skrzynki też bardzo niepokojąca.
    -Nieco wcześniej jednak czeka spotkanie z LEWIATANEM111!! I nie, nie będziecie się mierzyć z rodzinną siecią dyskontów a z poczwarą prosto z piekieł. Dostać można od niego zdolność chodzenia po wodzie. A wiecie, kto jeszcze potrafił chodzić po wodzie? No właśnie... Ten obleśny wonsz rzeczny chce wam wmówić, że możecie być tacy, jak Bóg.
    -Ogólne zamiłowanie do liczby 6. 6 minibossów odnawialnych, jednym z poziomów dostępnych w tej aktualizacji jest poziom 66(6); 6 lat czekania na Nordie, 6 banów dla DLF'a. Wszędzie szóstki.
    -Necron i Amaterasu, jeden chce zabrać twoją duszę podczas gdy druga namawia cię byś się pociał. A wiecie kto jeszcze sie tnie? Satanisci. A oni nie mają duszy.
    -Nick jednego z smodów, który zajmował się uzupelnianiem poradników z Devos, xaniego, czytany od tyłu to belzebub.

    Mam nadzieje, że udało mi się przestrzec was przed wybraniem złej ścieżki, czyli tej demonicznej, mrocznej. Ciekawi mnie, jak się twórcy gry z tego wytłumaczą, hmm.

  2. #2
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Temat brzmi być może śmiesznie, ale nic bardziej mylnego.
    Już wcześniej widać było różne satanistyczne rzeczyn jak chociażby pentagramy w miejscach respawnu graczy/bossów.
    Ale to co pojawiło się w Devos...
    Rzeczy, które na tą chwile pojawiły się w aktualizacji, a mające związek z "ciemną stroną mocy":
    -Postać Skrzydlatego Demona, rozumiecie, demona. Nie wspominając o uzbrojeniu z niego(nie byle jakiego pomiota, a czarciego). Ilość przedmiotów ze skrzynki też bardzo niepokojąca.
    -Nieco wcześniej jednak czeka spotkanie z LEWIATANEM111!! I nie, nie będziecie się mierzyć z rodzinną siecią dyskontów a z poczwarą prosto z piekieł. Dostać można od niego zdolność chodzenia po wodzie. A wiecie, kto jeszcze potrafił chodzić po wodzie? No właśnie... Ten obleśny wonsz rzeczny chce wam wmówić, że możecie być tacy, jak Bóg.
    -Ogólne zamiłowanie do liczby 6. 6 minibossów odnawialnych, jednym z poziomów dostępnych w tej aktualizacji jest poziom 66(6); 6 lat czekania na Nordie, 6 banów dla DLF'a. Wszędzie szóstki.
    -Necron i Amaterasu, jeden chce zabrać twoją duszę podczas gdy druga namawia cię byś się pociał. A wiecie kto jeszcze sie tnie? Satanisci. A oni nie mają duszy.
    -Nick jednego z smodów, który zajmował się uzupelnianiem poradników z Devos, xaniego, czytany od tyłu to belzebub.

    Mam nadzieje, że udało mi się przestrzec was przed wybraniem złej ścieżki, czyli tej demonicznej, mrocznej. Ciekawi mnie, jak się twórcy gry z tego wytłumaczą, hmm.
    Na kg jest wielki pentagram na podłodze i ogółem diabelska forteca jest Diabelska xd
    Ostatnio edytowane przez Falafel ; 18-08-2017 o 16:03

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Zły dział, temat powinien być tutaj.

  4. #4
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zły dział, temat powinien być tutaj.
    Nie mam uprawnień by tam pisać #feelsbadman

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Co? Przecież wiadomo, że gra promuje czczenie Cthulhu. Ten Kraken jakiś taki dziwny.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Och nie
    Zostaliśmy zdemaskowani!!1
    mop usuwaj konto szybciutko

  7. #7
    Użytkownik Avatar Prain
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    34
    haHAA 12 btw

  8. #8
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Też tak sądzę, że ktoś z twórców może być satanistą.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Pewnie tomi zamiast robić nordie czci Szatana.

  10. #10
    Przecież to świat fantasy

  11. #11
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76
    Mamy MFO3, mamy MFO2 oraz MFO1.

    3+2+1=6
    Gier Mfo jest 3
    6 * 3 = 9
    9 miesiącem jest Wrzesień
    w Wrześniu idzie się do szkoły
    Szkoła jest budynkiem
    Szpital też jest budynkiem.
    W szpitalu jest nie przyjemnie.
    Gdzie jest nieprzyjemnie?
    Zgadliście!
    W piekle jest nie przyjemnie
    Piekło jest w minecraftcie
    w Minecraftcie są klocki
    klocki są kwadratowe
    Kwadraty są podobne do prostokątów
    Szkoły w większości są prostokątne
    Szkoła ma 6 liter
    6 była wspominana na początku tego
    sensownego rozkminiania
    czy to przypadek?

    TAK.

  12. #12
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...acek-to-żydzi
    To nie może być przypadek. (akurat dzień przed powstaniem tego tematu znalazłem ten temat)

  13. #13
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Test man Zobacz post
    6 * 3 = 9
    Aha

    A poza tym dalej uważam, że administracja czci Cthulhu. Dwugłowe Węże i Leśne Gnomy też są podejrzane
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; 18-08-2017 o 18:37

  14. #14
    Cytat Napisał Test man Zobacz post
    Mamy MFO3, mamy MFO2 oraz MFO1.

    3+2+1=6
    Gier Mfo jest 3
    6 * 3 = 9
    9 miesiącem jest Wrzesień
    w Wrześniu idzie się do szkoły
    Szkoła jest budynkiem
    Szpital też jest budynkiem.
    W szpitalu jest nie przyjemnie.
    Gdzie jest nieprzyjemnie?
    Zgadliście!
    W piekle jest nie przyjemnie
    Piekło jest w minecraftcie
    w Minecraftcie są klocki
    klocki są kwadratowe
    Kwadraty są podobne do prostokątów
    Szkoły w większości są prostokątne
    Szkoła ma 6 liter
    6 była wspominana na początku tego
    sensownego rozkminiania
    czy to przypadek?

    TAK.
    Od kiedy szkoły są prostokątne? Może inaczej, od kiedy budynki są figurami płaskimi?

    A no dobra, to to jednak nie jest pentagram a krąg transmutacyjny człowieka. Ale to w takim razie, co poświęca nasza postać aktywując taki krąg?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76
    O jezus, 6*3 to nie 9 xDD

    6*3 to 42 przepraszam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •