Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteście za stworzeniem klanów

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    23 79.31%
  • NIE

    6 20.69%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Klany,bractwa bądź też gildie ?

  1. #1
    Nefuś
    Konto usunięte

    Klany,bractwa bądź też gildie ?

    Witam wszystkich czytelników tego otóż postu.
    Gram w gry MMORPG juz od 7 lat a początki zaczynałem z Margonem. Dlatego wiem mniej więcej czego brakuje w takich grach by graczom grało sie lepiej. Jednym takim mankamentem jest to ze w tej przepięknej grze nie ma klanów . Moim zdaniem jest to duzy minus w takich grach ponieważ stworzenie takiego klanu,bractwa bądź też gildi daje bardzo duzo plusów m.in poznaje sie duzo osób, przeżywa sie fajne przygody, tworzy kulture oraz respekt wśród innych graczy. Dlatego wielka moja prośba i nie sądzę że to tylko moja prośba ponieważ wiem ze większosc graczy też by sobie tego życzyła.

    Pozdrawiam cieplutko Administracje
    Ostatnio edytowane przez Nefuś ; 18-08-2017 o 12:48

  2. #2

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...bliższe-plany
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie podajemy terminów, a wszelkie pytania o nie pozostaną bez odpowiedzi.

    Planowane/aktualnie trwające prace:
    7) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii (dopiero potem turnieje 4vs4)
    Ale temat zostanie, może ktoś ma jakieś ciekawe propozycje
    ***** ***

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Gildie z nielimitowaną liczbą członków powinny wejść już dawno temu. To najbardziej oczekiwana zmiana.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Gildie są robione już bardzo długo nawet po wygraniu w głosowaniu i tak napisali że to nie oznacza że będą szybko wprowadzone. Dlatego uważam że nie ma co na nie czekać bo i tak nie wejdą

  6. #6
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Propozycja jest wstępnie zaakceptowana już od dość dawna, a czas jej realizacji nieubłaganie się zbliża.
    Słowa Koridora z 2012 roku, możecie znaleźć w tym temacie: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ghlight=Gildie
    Jak napisał Dorek, nie będzie, choć kiedyś Tomi zrobił ankietę co miało być priorytetem i wybrane zostały właśnie gildie.
    Mam nadzieję, że wypowie się ktoś z góry, szczerze.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 18-08-2017 o 16:54

  7. #7
    Na testowym również jest już pełno pomysłów, bardzo rozbudowanych, nt. Gildii. Jednak są one na tyle skomplikowane, że po prostu są za duże do realizacji na teraz. Kiedy na dobrą sprawę nie są priorytetem - up. Mimo to, być może zostaną wprowadzone drobne rzeczy wspierające Drużyny, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będzie wprowadzić Gildie.

  8. #8
    Magician
    Konto usunięte
    będą przed nordią, razem z nią czy po ?

  9. #9
    Na pewno nie przed

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Taka mała ciekawostka ode mnie. Jako iż też jestem za tym aby to było wprowadzone zaproponowałem kiedyś (25-07-2016) Tomi'emu aby do czasu dużego ogarnięcia tego tematu jakimś konkretnym up dał po prostu więcej niż 4 osoby do drużyny. Zwiększenie tego do 20 a walki tvt zmienić w walki grupowe tzn. odłączyć od tego ranking drużynowy. Byłaby to propozycja "tymczasowa" do czasu większego up do drużyn. Grę trzeba zmieniać na lepsze ale można robić to małym wysiłkiem a dużym zadowoleniem a nie na odwrót jak do tej pory.

    ------------------------------------------------------------
    Napisał Hiter
    Tak pomyślałem przez chwilę i przyszła mi do głowy szyba idea gildii. Zabierze to mało czasu a ucieszy każdego.
    Zmienić nazwę z Drużyna=> Gildia i 4 Miejsca=> 25 Miejsca

    Mało roboty dużo zadowolenia.
    -----------------------------------------------------------
    Tomi (25-07-2016, 17:37)
    Administrator
    Chcemy podejść do tego bardziej kompleksowo, łącznie ze zmianą rankingu, dodania areny TvT itp.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Taka mała ciekawostka ode mnie. Chyba każdy, który miał styczność z tematem o zmianach w drużynach proponował albo był za propozycją powiększenia maksymalnej ilości osób w drużynie. I tutaj cię zszokuję! To było już z 6 lat temu.

  12. #12
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Taka mała ciekawostka ode mnie. Chyba każdy, który miał styczność z tematem o zmianach w drużynach proponował albo był za propozycją powiększenia maksymalnej ilości osób w drużynie. I tutaj cię zszokuję! To było już z 6 lat temu.
    Bo zmiana jednej liczby - z 4 na x to jest naprawdę niewiele. Można by zmienić max = 4 na max = 25 i wszyscy zadowoleni. Nie ma w tym żadnej filozofii, ani pracy. Nikt mi nie wmówi nigdy że zmiana jednej wartości to coś bardzo trudnego.

  13. #13
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Bo zmiana jednej liczby - z 4 na x to jest naprawdę niewiele. Można by zmienić max = 4 na max = 25 i wszyscy zadowoleni. Nie ma w tym żadnej filozofii, ani pracy. Nikt mi nie wmówi nigdy że zmiana jednej wartości to coś bardzo trudnego.
    Tak a potem niech silnik mfo wybuchnie.

  14. #14
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wczoraj wpadłem na pomysł jak stworzyć gildię przy obecnym stanie rzeczy. Chętnych do dołączenia zapraszam

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nikt mi nie wmówi nigdy że zmiana jednej wartości to coś bardzo trudnego.
    To w sumie jak z płacami. Zwiększyć 10-krotnie w jakiejś firmie wszystko płace. Przecież to tylko zmiana jednej wartości, nic trudnego, firma wcale nie splajtuje.

    To tylko dygresja - oczywiście, że to ma dodatkowe konsekwencje. Np. walki drużynowe - zgłasza się 6 osób chętnych do walki, jak mają zostać wybrane 4?
    Ranking drużynowy - jak liczyć?

    Przy okazji - czy samo zwiększenie limitu członków coś zmieni? Przecież można tworzyć duże drużyny tak jak to robi np. Antek - robić jedną drużynę, potem drugą, potem trzecią, wszystkie pod jednym szyldem - i mamy 12-członkową gildię.

    Oczywiście że zwiększenie ilości członków samo w sobie nic nie zmieni.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •