Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Wędrująca Amaterasu

  1. #1

    Wędrująca Amaterasu

    W chwili obecnej miejscem umożliwiającym walkę z Amaterasu jest tylko Wyklęta Świątynia. Wprawdzie trudno jest oczekiwać od bóstwa, żeby zamiast na wygodnym tronie znajdowało się gdziekolwiek indziej, ale założę się, że ciągłe walki z tymi samymi osobami już ją nudzą, tak samo jak niezmienny widok z okien. Wokół świątyni rozpościera się zaś tak piękny teren... Do rzeczy: co wy na to, by Amaterasu mogła, tak jak Necron, oczekiwać na walkę gdziekolwiek poza dotychczasowym miejscem respu? Zresztą wstępnie była planowana jako global ruchomy a nie stacjonarny.

    Co to wnosi:
    - lokacja wokół świątyni dostarcza mnóstwo emocjonalnych momentów związanych z trudnymi potworkami
    - większą losowość wśród nielicznych wybrańców walczących z boginią
    - aspekt ciągłego poszukiwania gdzie też ona w danym momencie zapragnie się znaleźć
    - jeśli mogłaby się zrespić bliżej devos, pojawiałyby się dwie drogi dojścia do niej tak samo jak w przypadku necrona, więc większa konkurencyjność itd.

  2. #2
    Falafel
    Konto usunięte
    Jestem na nie ponieważ potworki są na wysoki lvl i jak przypadkiem w nas wejdą to raczej padniemy. Jak wejdzie nordia i MAXpoziom będzie większy to dobra propozycja.Koncepcja ogółem dobra ale na necrona marynarze/orangutany bije się nie za trudno.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Generalnie to troll górski umożliwia nam dojście do amaterasu więc tak trochę dziwne jeśli by się respiła w lokacjach przed nim. Mi tam obojętne bo i tak tego nie bije

  4. #4
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    A co maja potworki do ameratsu? Dla mnie propozycja dobra, by się pojawiała w totalnie losowym miejscu (nie jak necron ze jest do sprawdzenia tylko kilka miejscowek), dodac info po najechaniu, żeby prócz nazwy pisało, że boss dla drużyny 65+ lvli i po sprawie.

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Na nie. Nie wspiera to umiejętności łapania globala, tylko losowość.

  6. #6
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    Co to wnosi: - lokacja wokół świątyni dostarcza mnóstwo emocjonalnych momentów związanych z trudnymi potworkami
    I Ci nieliczni wybrańcy, którzy walczą z boginią mając tracić po 100 eny dziennie z powodu ciągłych padów na potworach i konieczności teleportów z powrotem? W odróżnieniu od wyspy tajemnic do wyklętej góry nie da się dojść bez straty eny, bo nawet idą "z buta" tracimy z 4 eny na przejście przez wodę.
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    - większą losowość wśród nielicznych wybrańców walczących z boginią
    I mniejsza szanse na wygraną, albowiem tego tego minibosa w odróżnieniu od necrona nie da się zabić w każdej ekipie. Bez takich graczy jak tosenvrati, private muffintop, gangster, metallica, martynawoj, leon, jabix, którzy są w stanie przeżyć 15 tur furii nie ma sensu tego bić, bo szanse na wygraną są zbliżone do 0. Wędrująca amaterasu mogłaby im zatem utrudnić wbicia i zamiast nich wbiłby 4 bezdefia, co skutkowałoby poddaniem na samym początku. Ten boss w odróżnieniu od necrona nie jest przeznaczony dla każdej ekipy bijącej z powodu furii, którą nie każdy jest w stanie ustać.
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    - aspekt ciągłego poszukiwania gdzie też ona w danym momencie zapragnie się znaleźć
    A może byś pomyślała trochę o czasie, które musiałby poświęcić osoby chcące bić materace? Ciebie - jako tankera - zawsze ktoś zawoła i szukać nie musisz, ale mi się nie chce marnować czasu na ciągłe bieganie po wyklętej w poszukiwaniu materaca.
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    - jeśli mogłaby się zrespić bliżej devos, pojawiałyby się dwie drogi dojścia do niej tak samo jak w przypadku necrona, więc większa konkurencyjność itd.
    To samo co w pkt 2. Ten mini nie może być konkurencyjny, bo go się nie zabije z każdym przez tę furię.

    Reasumując, Twoje argumenty nie są przekonywujące i nie uwzględniają specyfiki tego mini.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 05-08-2017 o 16:16

  7. #7
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Nudno w grze to jest,przez brak apdejta a nie przez to,że materac stoi sobie w jednym miejscu.

  8. #8
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na nie, Dlaczego Amaterasu ma wędrować po mapie jak Necron, Yeti czy jeszcze coś innego? Błyskawiczka napisał chyba już wszystko co możnaby było o tej propozycji.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Na nie, gdyż łapanie dla innych Amaterasu jest czystą przyjemnością, a global stacjonarny jest dobrą opcją dla innych, gdyż nikt nie może na niego wpaść przypadkowo, gdzie respi się w tym samym miejscu co zawsze.

  10. #10
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    A co maja potworki do ameratsu? Dla mnie propozycja dobra, by się pojawiała w totalnie losowym miejscu (nie jak necron ze jest do sprawdzenia tylko kilka miejscowek), dodac info po najechaniu, żeby prócz nazwy pisało, że boss dla drużyny 65+ lvli i po sprawie.
    A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.

  11. #11
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.
    A co ma do tego to, że ktoś ubił Trolla poniżej 65? Soad ubił Amaterasu postacią z 40 poziomem więc nic nie zmienia ubicie <65. Oczywiście nie bronie tej propozycji. Nadal uważam ją za zbędną.

  12. #12
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    A co ma do tego to, że ktoś ubił Trolla poniżej 65? Soad ubił Amaterasu postacią z 40 poziomem więc nic nie zmienia ubicie <65. Oczywiście nie bronie tej propozycji. Nadal uważam ją za zbędną.
    Nie odpowiadałem do samej propozycji - właśnie dlatego użyłem cytatu. Żeby było wiadomo do czego nawiązuję. A nawiązywałem do "[...] boss dla drużyny 65+ lvli [...]"

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.
    Są lepsze sposoby na pochwalenie się ubiciem bossa na forum niż spamowanie w propozycjach.
    Np. niechwalenie się.

  14. #14
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Są lepsze sposoby na pochwalenie się ubiciem bossa na forum niż spamowanie w propozycjach.
    Np. niechwalenie się.
    Nie, nie sądzę żeby ktokolwiek tutaj chciał zobaczyć moje raporty po przeczytaniu tego. Po prostu przeglądałem, a rzuciło mi się to w oczy (tak, dlatego).
    PS. Są inne sposoby spędzania czasu w internecie niż spamowanie w propozycjach.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    A co jeśli ktoś zabiłby trolla poniżej 65? Trochę zła propozycja.
    Nie rozumiem, czemu moja propozycja, by po najechaniu na bossa wyświetlała ostrzeżenie, że boss jest przeznaczony dla graczy 65+ broniła komuś na własną odpowiedzialność zaatakować go na poziomie 10?

    Widząc twoją wypowiedź, ty lub ktoś tobie podobny przeczyta ostrzeżenie, zignoruje, zaatakuje, padnie i rozpęta burze na czacie/forum.

    Btw. Łap nagrodę za odkopanie tematu sprzed ponad 3 miesięcy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •