Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    7 26.92%
  • Tak

    1 3.85%
  • Nie

    18 69.23%
  • Obojętne mi to

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Opcja nie dodawania doświadczenia w walce w przypadku posiadania poziomu rankingowego

  1. #1
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Opcja nie dodawania doświadczenia w walce w przypadku posiadania poziomu rankingowego

    Jak w temacie. Kiedyś nie dodawało się doświadczenie za walki i można było siedzieć na 9 poziomie i walczyć w nieskończoność, nie expiąc, to był najpopularniejszy przedział rankingowy i tylko tam walczono, a na max lvl były pustki. Więc postanowiono dodać dodawanie doświadczenia za wygraną walkę rankingową. Proponowano aby dodawać ,,opcję nie dodawania doświadczenia" ale wielokrotnie odrzucano. Jednakże w lutym dodanie poziomów rankingowych zmieniło wszystko i obecnie jeśli chcesz sobie zostać na poziomie rankingowym musisz użyć blokady, która kosztuje. To zrozumiałe kiedy masz wyższy lvl niż blokada, bo w cenie jest reset statystyk. Jednakże w przypadku posiadania poziomu rankingowego nie powinno być konieczności płacenia, bo w końcu rozwijasz PvP na dany lvl. Więc opcja - graj bez dodawania doświadczenia w przypadku zwycięstwa DOSTĘPNA TYLKO NA LVLACH 20, 30, 40, 50, 65 i tych co zostaną kiedyś wprowadzone. Nie wymagajmy płacenia od postaci która nie expi, nie wychodzi, tylko chce walczyć PvP na poziomie rankingowym. Nie zbiedniejecie jakoś szczególnie, a rozwiniecie PvP. Kto jest za?

    Ps. w sondzie jest 2 razy tak bo mi się coś popsuło z 4 opcjami i nie mogłem cofnąć, więc wpisałem 2 razy tak.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 03-08-2017 o 04:34

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jak w temacie. Kiedyś nie dodawało się doświadczenie za walki i można było siedzieć na 9 poziomie i walczyć w nieskończoność, nie expiąc, to był najpopularniejszy przedział rankingowy i tylko tam walczono, a na max lvl były pustki. Więc postanowiono dodać dodawanie doświadczenia za wygraną walkę rankingową. Proponowano aby dodawać ,,opcję nie dodawania doświadczenia" ale wielokrotnie odrzucano. Jednakże w lutym dodanie poziomów rankingowych zmieniło wszystko i obecnie jeśli chcesz sobie zostać na poziomie rankingowym musisz użyć blokady, która kosztuje. To zrozumiałe kiedy masz wyższy lvl niż blokada, bo w cenie jest reset statystyk. Jednakże w przypadku posiadania poziomu rankingowego nie powinno być konieczności płacenia, bo w końcu rozwijasz PvP na dany lvl. Więc opcja - graj bez dodawania doświadczenia w przypadku zwycięstwa DOSTĘPNA TYLKO NA LVLACH 20, 30, 40, 50, 65 i tych co zostaną kiedyś wprowadzone. Nie wymagajmy płacenia od postaci która nie expi, nie wychodzi, tylko chce walczyć PvP na poziomie rankingowym. Nie zbiedniejecie jakoś szczególnie, a rozwiniecie PvP. Kto jest za?

    Ps. w sondzie jest 2 razy tak bo mi się coś popsuło z 4 opcjami i nie mogłem cofnąć, więc wpisałem 2 razy tak.
    Na nie, gra (mimo istnienia poziomów rankingowych) wciąż stawia na rozwój postaci. Płatnie można to zatrzymać, jednakże za darmo bym tego nie umożliwiał.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Obecnie poziomy rankingowe 20, 30, 40, 50 są prawie puste, a wszystko dlatego że walka na nich musi kosztować swoje. Zaproponowałem rozwiązanie które mogłoby to zmienić.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na nie, powód chyba wiadomy. Gra stawia na rozwoju postaci, to, że dodali przedziały rankingowe i możliwość zatrzymania poziomu na danym poziomie, to już jest coś. Czemu mieliby dać tą opcję za "darmo", jeśli zrobimy nową postać, wbijemy 40 (lub 20,30) poziom i mamy opcję za mf za darmo?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Przy okazji tematu - moim zdaniem po wprowadzeniu płatnej blokady levela, za pvp powinno być stanowczo więcej expa niż dotychczas.
    Nie tylko na mobach się expiło kiedyś, więc kto wie - może dla osób niewalczących, po prostu się nie opłaca?

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Nie tylko na mobach się expiło kiedyś, więc kto wie - może dla osób niewalczących, po prostu się nie opłaca?
    Kiedy tak było?

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Nie tylko na mobach się expiło kiedyś, więc kto wie - może dla osób niewalczących, po prostu się nie opłaca?
    To na czym jeszcze? Na zbieraniu rydzów?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Haha.. 2 wielkie umysły, a obaj z rozumowaniem poszli w las xD

    Już wyjaśniam swój pewien skrót myślowy - expiło się kiedyś na PVP.
    Ale może ja za starej daty jestem, bo pamiętam czasy kiedy za kilka walk wpadał level.
    No i pewnie to było na MFO2. Ale.. teraz mamy blokadę levelu, więc mi nie przeszkadza większy exp za pvp.

    Tylko problemem zawsze był przyrost expa, bez przyrostu pktów AP

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Haha.. 2 wielkie umysły, a obaj z rozumowaniem poszli w las xD
    hehe xDDDDD ;DD

    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    No i pewnie to było na MFO2.
    A sorry, nie wiedziałem że to forum mfo2.


    W MFO3 doświadczenie za walki dostaje się od około 2013 roku.

    A propozycja bezsensowna. Jeśli ktoś nie ma zamiaru płacić za blokadę poziomu, to liczy się z tym, że może w końcu awansować na poziom wyżej.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 03-08-2017 o 19:30

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Chociaż jeśli się wbije 40 lv to troche trudno wbić lv up poprzez samo PvP, a jeżeli jesteśmy już blisko granicy wystarczy szybko podskoczyć do 50lv i siedzieć tam dosyć długo

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •