Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Oczekiwanie na wylogowanie.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606

    Oczekiwanie na wylogowanie.

    Proponuje wprowadzić czas oczekiwania na wylogowanie. Chodzi o to że podczas naciśnięcia przycisku wyloguj, pojawiałby się licznik np. 3-sekundowy i wraz z jego startem nastąpiłoby wypisanie z areny. Po upływie 3 sekund zostalibyśmy bezpiecznie wylogowani.

    Podczas 3 tygodniowej przygody z pvp 4 razy otrzymałem wiadomość "W czasie Twojej nieobecności stoczyłeś walkę na arenie." hmm... no tak średnio.

    I jeszcze małe pytanko: Dostajecie wszyscy powiadomienie, podczas gdy zostaniecie zaatakowani, a siedzicie na innej karcie ? Pamiętam, że kiedyś dostawałem, ale z czasem przestałem. Jbc sprawdzałem w powiadomieniach na chrome i wszystko jest ok.

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    I jeszcze małe pytanko: Dostajecie wszyscy powiadomienie, podczas gdy zostaniecie zaatakowani, a siedzicie na innej karcie ? Pamiętam, że kiedyś dostawałem, ale z czasem przestałem. Jbc sprawdzałem w powiadomieniach na chrome i wszystko jest ok.
    Nikt nie dostaje, bo w nowszych wersjach przeglądarki takie rozwiązanie nie jest możliwe.

    Miały być jakieś dźwięki podczas bycia zaatakowanym, ale (póki co?) nie zostały wprowadzone.

  3. #3
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    I jeszcze małe pytanko: Dostajecie wszyscy powiadomienie, podczas gdy zostaniecie zaatakowani, a siedzicie na innej karcie ? Pamiętam, że kiedyś dostawałem, ale z czasem przestałem. Jbc sprawdzałem w powiadomieniach na chrome i wszystko jest ok.
    Jak ktoś ma uruchomiony dźwięk w grze, to siedząc na innej karcie powinien otrzymywać powiadomienie dźwiękowe. Ja gram z dźwiękiem i siedząc na innej karcie słyszę, że zostałem zaatakowany, a ponadto też używam chrome. Oprócz tego zamiast "MFO3 :: Gra" miga mi komunikat "zostałeś zaatakowany"
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 03-08-2017 o 17:22

  4. #4
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Jak ktoś ma uruchomiony dźwięk w grze, to siedząc na innej karcie powinien otrzymywać powiadomienie dźwiękowe. Ja gram z dźwiękiem i siedząc na innej karcie słyszę, że zostałem zaatakowany, a ponadto też używam chrome. Oprócz tego zamiast "MFO3 :: Gra" miga mi komunikat "zostałeś zaatakowany"
    u mnie komunikat na chrome również występuje,dość przykuwający uwagę jest

    co do reszty to nie wiem,bo dźwięk w mfo jest dla mnie mierny
    czasami warto jest włączyć na święta Bożego Narodzenia

  5. #5
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    to się zaczyna robić denerwujące jak po wylogowaniu zostaje zaatakowany na arenie manualnej!

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To przed wylogowaniem wypisz się z areny walk manualnych!

  7. #7
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To przed wylogowaniem wypisz się z areny walk manualnych!
    Nie, to powinno być naprawione

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nic nie jest popsute. To propozycja, a nie zgłoszenie błędu.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 06-08-2017 o 20:40

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •