Zobacz wyniki ankiety: Jestem:

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    37 74.00%
  • Przeciw

    13 26.00%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 44 z 44

Temat: Karty - nowa funkcjonalność

  1. #31
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Każdy narzeka, że AP ostatni wbija się strasznie długo...no to będzie delikatne przyspieszenie.
    Nikt nie narzeka.
    Po update z Wyklętą Górą wbicie jakiegokolwiek gemu nie stanowi problemu.

  2. #32
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post

    @slenderboss lvle >65 nawet mogą nie odczuć tej zmiany (zależy co biją), bo przykładowo 5% od 6 expa nie daje dodatkowego expa. Dopiero przy kilkunastu to coś tam zwiększa. A nowi gracze mogą szybciej gonić silniejszych, mniej ich to zniechęci do gry.
    Każdy narzeka, że AP ostatni wbija się strasznie długo...no to będzie delikatne przyspieszenie.
    A czy każdy potwór daje 6 xp?
    Po jednym dniu może by nie odczuli ale po miesiącu?
    Nie będą mogli szybciej gonić silniejszych, bo oni też będą mieli te bonusy.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Mam nadzieję, że wycofają gemy drugiego poziomu ponieważ MI NIE CHCE SIĘ ICH WBIJAĆ. Dają one przewagę tym co je wbijają. Dlatego powinno ich nie być.
    Oto wasza logika w całej okazałości. Nikt wam nie broni zbierać kart i mieć z tego powodu +5% expa, NIKT. Tak samo jak nikt nikomu nie broni wbijać gemy na drugi poziom. Jedni to robią, inni nie bo im się nie chce. Ja np nie wbijam gemów drugiego poziomu, z tego powodu mam mniejsze szanse w walkach PvP przeciwko graczom, którzy te gemy wbijają. Czy to uczciwe? TAK. Uczciwe ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie bym i ja te gemy wbijał. Tak samo z kartami. Nic nie stoi na przeszkodzie byście i wy je zbierali i korzystali z bonusów do np expa. To wasza świadoma decyzja by tego nie robić. Boże jak z dziećmi - jeżeli jakaś propozycja nie jest "pod was" to jak psy ogrodnika jesteście przeciw.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    A czy każdy potwór daje 6 xp?
    Po jednym dniu może by nie odczuli ale po miesiącu?
    Nie będą mogli szybciej gonić silniejszych, bo oni też będą mieli te bonusy.
    Policz 5% od np 300 i 5% od np 20. Wyjdzie ładnie dla kogo będzie łatwiej

  5. #35
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    jeżeli jakaś propozycja nie jest "pod was" to jak psy ogrodnika jesteście przeciw.
    Jeżeli mówisz o mnie, to ta propozycja właśnie jest "pode mnie". Jestem przeciw, bo ta propozycja jest bez sensu, pisałem, dlaczego. Przykład z gemami, które dałeś też jest bez sensu, bo żeby je zdobyć i nabić trzeba się napracować, a karty wypadają okazjonalnie i są one formą kolekcjonerską i nie mają na celu wynagradzania niczego, to z wami jest jak z dziećmi.

    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Policz 5% od np 300 i 5% od np 20. Wyjdzie ładnie dla kogo będzie łatwiej
    5% z 300 to 15, a z 20 to 1, więc o co chodzi? Tu 5% i tu, z tym, że za 300 dostajesz więcej niż za 20. Ładnie wyszło dla kogo będzie łatwiej
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 23-07-2017 o 02:08

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    @slenderboss dobrze liczysz, ale mało rozumiesz. Jeżeli masz powyżej 65 lvla, to za zwykle potworki nie dostaje się 300 expa, więc zyskają niższe lvle, a to raczej odrzuca stwierdzenia: "to zmiana pod siebie", "Wyższe lvle będą miały większą przewagę".

    Jak @Samael słusznie zauważył - pewne grono osób akceptuje tylko rozwiązania, które im na start zwiększają przewagę, a reszta jest zła, do kosza, propozycja pod wnioskującego, itd.

  7. #37
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    @slenderboss dobrze liczysz, ale mało rozumiesz. Jeżeli masz powyżej 65 lvla, to za zwykle potworki nie dostaje się 300 expa, więc zyskają niższe lvle, a to raczej odrzuca stwierdzenia: "to zmiana pod siebie", "Wyższe lvle będą miały większą przewagę".
    Teraz tak, ale po update tak nie będzie. Mówimy o tym, bez limitu, czy z?
    Zresztą szkoda na was czasu, twierdzicie, że odrzucamy propozycje nie pod siebie (w tym zarzucacie to mnie), a nie potraficie zrozumieć, że ta propozycja jest pode mnie, a sami proponujecie je pod siebie.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 23-07-2017 o 15:08

  8. #38
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Przykład z gemami, które dałeś też jest bez sensu, bo żeby je zdobyć i nabić trzeba się napracować, a karty wypadają okazjonalnie i są one formą kolekcjonerską i nie mają na celu wynagradzania niczego, to z wami jest jak z dziećmi.
    No mialem tego nie komentowac nawet bo po co się silić na komemtarz wobec takiego braku logiki, ale postanowiłem ze dam ci jeszcze jedną szansę i rzucę małą podpowiedź: zbieracze kart tez się muszą napracować. Że też ja muszę takie podstawy ci tlumaczyć xD Spytaj Krychy ile czasu poswiecil na zdobycie pędraka (albo ro był Baggy, juz nie pamietam). Miesiące spedzone na biciu konkretnych potworków.
    Tak, nie mają na celu "wynagradzania niczego" obecnie, właśnie po to jest TEN temat z TĄ propozycją by to zmienić xD Helloooooooł? XD
    Ręce opadają ;D

    Jestem przeciw, bo ta propozycja jest bez sensu, pisałem, dlaczego.
    I żaden z tych twoich argumentów nie był dobry.

  9. #39
    Może też jakieś urozmaicenie, coś na wzór gwinta? :v

  10. #40
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Może też jakieś urozmaicenie, coś na wzór gwinta? :v
    Jak podasz jakaś konkretną formułę takiej karcianki - to można by nad tym pomyśleć.

  11. #41
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Wezmę teraz mój przykład, bo ktoś się tam kłócił, że będą mieli "przewagę" i że kolekcjonerzy znajdują te karty w krzakach. Bije necrani już chyba półtorej miesiąca dla uwaga: karty. Robiłem podobnie z Pomiotem i Błotnistą czaszką. Więc uwaga: trzeba się trochę namęczyć, żeby zdobyć karty.

    EDIT: Mrocznego Diablika też jakoś dostać nie mogę, chociaż go już mam.
    Ostatnio edytowane przez GoldenkoPL ; 24-07-2017 o 11:10

  12. #42
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Wyobraźcie sobie jak już będą lvle np. 120.
    Ile czasu to zajmie, by zdobyć max lvl zaczynając grę? Trochę to przyspieszy proces. Nie mam wielu kart, lecz takie coś, myślę, zachęciłoby mnie do zbierania.

  13. #43
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Wyobraźcie sobie jak już będą lvle np. 120.
    Ile czasu to zajmie, by zdobyć max lvl zaczynając grę?
    8 miesięcy - 1,5 roku

  14. #44
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    8 miesięcy - 1,5 roku
    Nie wiem, skąd Ci to wychodzi lub skąd to info, ale i tak dość długo :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •