Zobacz wyniki ankiety: Jestem:

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    37 74.00%
  • Przeciw

    13 26.00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 44

Temat: Karty - nowa funkcjonalność

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Gdyby weszło ;p
    Dużo by miałem z 1 karty

  2. #17
    Oprócz tego, że bonusy nie moglby sie sumowac(albo miec jakis limit) powinno tez byc blokowanie takiej karty(przynajmniej pierwszej) zeby byla niehandlowa i nie mozna jej bylo przekazywac innym graczom
    Ja jestem ni to za ni to przeciw, jak juz mialoby wejsc to bonusy powinny byc symboliczne, nawet mniejsze od tych zaproponowanych
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #18
    Za wysoki bonus, max 5-6% mi się wydaje. Ale też myślałam o czymś takim. Dobra rzecz.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    I dlatego jeszcze bardziej na tak - lenie muszą tracić.
    Może kara - 50% złota z dropu dla każdego kto ma mniej niż 100kk w grze ? Lenie które nie zbierały niech tracą xD

    Dodatkowo to kolejny temat który powstaje przez "pomysł pod samego siebie" bo ty zbierałeś karty.
    Gra nas ma zmusić do zbierania kart ? Już podobno ma zmusić do zrobienia 6 postaci z 65lv bo przecież upek fabuły trochę trwa więc mamy tak grać czy zbierać eq/gemy teraz ty proponujesz karty....

    Jak najbardziej na nie.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 22-07-2017 o 20:55

  5. #20
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Jak to pod siebie? dosyć dużo osob kolekcjonuje karty. I nie, nie będzie to wymagane bo przecież to tylko dodatek do expienia.

  6. #21
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    I nie, nie będzie to wymagane bo przecież to tylko dodatek do expienia.
    Nie? Jaką przewagę będą miały osoby z kartami?

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Nie? Jaką przewagę będą miały osoby z kartami?
    Mniejszą od tych, które wykupują bonusy za MFy, a przecież to też tylko dodatek...
    Nikt Ci nie zabroni np kupic 2-3 kart, aby wyrównać szanse. Mało kto expi na więcej niż właśnie 2-3 potworkach przy max lvlu.

    Podobnie mógłbym uważać, że niesprawiedliwe jest iż osoby, które zablokowały sobie lvle, mogą walczyć na arenie i dostawać żetony. Nie myślę jednak w ten sposób - każdy ma wybór.

    Pomysł zrodził się, ponieważ zapytał mnie dziś 11 lvl po co są karty kolekcjonerskie. Odpowiedziałem mu, że w celu kolekcjonowania. Był niezwykle zdziwiony, że to ich jedyna "funkcja". Te kilka % bonusu nie zbuduje jakiejś mega przewagi, bo to np. jakieś 16k golda dziennie więcej. Jednak jest to urozmaicenie i wreszcie zabranie się za bezużyteczność zakładki z kartami.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Może kara - 50% złota z dropu dla każdego kto ma mniej niż 100kk w grze ? Lenie które nie zbierały niech tracą xD
    Przecież coś takiego istnieje. Kto nie zdobył złota wcześniej, teraz dostaje mniej, bo drop złota się zmniejsza przy wzrastającej ilości złota u przeciętnego gracza.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    No kisnę srogo, a raczej wzbudza we mnie niesmak i obrzydzenie widok postów bóldupiarzy, którzy tak bardzo krzyczą, że propozycja głupia a nie potrafią tego uargumentować w inny sposób niż "ja nie mam kart i nie chce mi się zbierać, więc wy zbieracze kart też nie macie prawa do żadnych bonusów!". No żałosne naprawdę, psy ogrodnika.

    Jedynie Jeahok zwrócił uwagę na dość poważny problem propozycji, którego wcześniej nie dostrzegałem:
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    powinno tez byc blokowanie takiej karty(przynajmniej pierwszej) zeby byla niehandlowa i nie mozna jej bylo przekazywac innym graczom
    W zasadzie wystarczy, że jedna osoba ma pokaźną kolekcję kart a w praktyce mają ją wszyscy jego koledzy, ponieważ karty są handlowe. To pięta achillesowa tej propozycji.

  10. #25
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Jak dla mnie przy kartach wystarcza sama radość posiadania kolekcji. Ewentualnie mógłby być ranking posiadanych kart.

  11. #26
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I jeszcze masz specjalne miejsce na prezentacji u Belnel.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    No kisnę srogo, a raczej wzbudza we mnie niesmak i obrzydzenie widok postów bóldupiarzy, którzy tak bardzo krzyczą, że propozycja głupia a nie potrafią tego uargumentować w inny sposób niż "ja nie mam kart i nie chce mi się zbierać, więc wy zbieracze kart też nie macie prawa do żadnych bonusów!". No żałosne naprawdę, psy ogrodnika.

    Jedynie Jeahok zwrócił uwagę na dość poważny problem propozycji, którego wcześniej nie dostrzegałem:

    W zasadzie wystarczy, że jedna osoba ma pokaźną kolekcję kart a w praktyce mają ją wszyscy jego koledzy, ponieważ karty są handlowe. To pięta achillesowa tej propozycji.
    Pierwsza karta powinna być blokowana jako niehandlowa - z tym się zgodzę. Niektórych kart jednak nie ma zbyt wiele, aby każdy je miał...a nawet jak już każdy je zdobędzie, to niech służą i ładnie wyglądają w profilu.

    Zmiana dodatkowo nakręci handel i bicie niektórych potworków/mini bossów.

  13. #28
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Mniejszą od tych, które wykupują bonusy za MFy, a przecież to też tylko dodatek...
    Nikt Ci nie zabroni np kupic 2-3 kart, aby wyrównać szanse. Mało kto expi na więcej niż właśnie 2-3 potworkach przy max lvlu.
    Dajmy zmianę, która przysłoni bonusy, niech admini jeszcze mniej zarabiają z MFO.

    Te kilka % bonusu nie zbuduje jakiejś mega przewagi, bo to np. jakieś 16k golda dziennie więcej. Jednak jest to urozmaicenie i wreszcie zabranie się za bezużyteczność zakładki z kartami.
    Powiedzmy, że jest potwór, który daje 100 xp. Bonus za karty dawałby 10% więc dodatkowe 10 xp, teraz pomnóż to sobie przez 400, co daje 4000, więc sporo jak na jeden dzień, a jeszcze zobacz, że potwory dają więcej niż 100 xp. Pająk Jaskiniowy daje 342 xp, więc z bonusu jest to 34 xp więcej, czyli pomnożone przez 400 daje 13600 xp, czyli dużo, więc chyba jednak zbudują sporą przewagę.

    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    No kisnę srogo, a raczej wzbudza we mnie niesmak i obrzydzenie widok postów bóldupiarzy, którzy tak bardzo krzyczą, że propozycja głupia a nie potrafią tego uargumentować w inny sposób niż "ja nie mam kart i nie chce mi się zbierać, więc wy zbieracze kart też nie macie prawa do żadnych bonusów!". No żałosne naprawdę, psy ogrodnika.

    No ja jakoś kolekcjonuję karty. Sam je zbieram, nie kupując bo mam taki cel przed update i nie oczekuję żadnego wynagrodzenia.


    Sądzę, że jak zostanie dodana zmiana z lepszą prezentacją osiągnięć, encyklopedią pokonanych potworów itp. to coś z kartami też zostanie zmienione.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 22-07-2017 o 23:13

  14. #29
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    561
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Pierwsza karta powinna być blokowana jako niehandlowa
    xD wiesz co to by oznaczało w handlu kartami?

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    xD wiesz co to by oznaczało w handlu kartami?
    Golda jest dużo w grze, więc dlaczego ceny mają nie iść w górę

    @slenderboss lvle >65 nawet mogą nie odczuć tej zmiany (zależy co biją), bo przykładowo 5% od 6 expa nie daje dodatkowego expa. Dopiero przy kilkunastu to coś tam zwiększa. A nowi gracze mogą szybciej gonić silniejszych, mniej ich to zniechęci do gry.
    Każdy narzeka, że AP ostatni wbija się strasznie długo...no to będzie delikatne przyspieszenie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •