Zobacz wyniki ankiety: Za czy przeciw?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    29 76.32%
  • Przeciw

    9 23.68%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Berserk i zero mp

  1. #1

    Berserk i zero mp

    Co wy na to by zdolność Berserk nie pobierała mp? Jak dla mnie ta zdolka w większości przypadków wypada gorzej od multi ataku i w dodatku pobiera mp. Berserk daje tą losowość (albo zabijemy kogoś kto by nie padł z multi ataku albo nie dobijemy kto by z multi padł) jak dla mnie przez to pobieranie mp nie opłaca się go nosić. Raporty dla przykładu:
    BERSERK-> https://mfo3.pl/r/be0e1615e
    MULTI ATAK-> https://mfo3.pl/r/b5bae256a


  2. #2
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    pomysł godny uwagi,może dzięki temu więcej ludzi będzie z tego korzystać

  3. #3
    na tak, berserk to jedynie urozmaicony multi atak

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Jestem na tak, w bójkach jak się berserkera użyje to większość osób traktuje Cię jak randoma, więc chociaż niech to będzie random za free.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Berserk ma taki sam wzór jak Multi atak z dodatkowo tym rozrzutem, czy inny?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Sprawdziłem Berserk:
    Na 2 cele
    - zakres obrażeń: 0.3 - 1.2 standardowych obrażeń. (1.2 tyle co mp atak)
    Na 3 cele
    - zakres obrażeń - 0.25 - 1 standardowych obrażeń
    Na 4 cele - 0.2 - 0.8 Standardowych obrażeń.

    Multi atak:
    2 cele : 0.7
    3 cele : 0.6
    4 cele : 0.5
    Jest nawet gorszy.

  7. #7
    Czemu gorszy? Wychodzi większy średni dmg na 2 i 3 cele, taki sam na 4 cele.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Czemu gorszy? Wychodzi większy średni dmg na 2 i 3 cele, taki sam na 4 cele.
    No bo jest gorszy. Berserk zabiera 22 many. Multi Atak 0 i omija Klątwę.

  9. #9
    A, przez to gorszy. To faktycznie można zmniejszyć lub usunąć koszt MP, lub podwyższyć minimalny dmg o np. 0.05.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Wiele razy proponowane było wzmocnienie Berserku, nadal jestem na tak + może wzmocnienie obrażeń?

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Wiele razy proponowane było wzmocnienie Berserku, nadal jestem na tak + może wzmocnienie obrażeń?
    Chcesz żeby jednocześnie wyzerowano koszt Berserku i mu dodatkowo wzmocniono obrażenia?

    Ja bym był bardziej za podbiciem dmg Berserku. Nie ma sensu robić 2 takich samych zdolności - a mocniejszy Multi Atak za koszt MP, czemu nie?

  12. #12
    Albo jeśli przy berserku zadajemy 50% dmg to niech daje mobilkę na jedną turę, oczywiście jeśli w ten sposób nie przewróci się do góry nogami pvp

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Albo jeśli przy berserku zadajemy 50% dmg to niech daje mobilkę na jedną turę, oczywiście jeśli w ten sposób nie przewróci się do góry nogami pvp
    Za silne. Wypad kosztuje 2 MP mniej i ma 2 użycia.

  14. #14
    Trochę nie fajnie że zdolność na 65 lvl jest słabsza od zdolności na lvl 35. Podbicie obrażeń do:
    2 cele : 0.7 - 1.2
    3 cele : 0.6 - 1
    4 cele : 0.5 - 0,8
    i zwiększenie pobierania mp do 30? Wtedy bardziej by się opłacało go używać niż zdolki z 35 lvla. Tylko czy berserk nie stał by się zbyt mocny?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Czemu gorszy? Wychodzi większy średni dmg na 2 i 3 cele, taki sam na 4 cele.
    Według opisu berserk zadaje 50-200%, czyli "normalne" obrażenia to 0,6 dla 2 i 0,5 dla 3 osób. Dlatego mówię, że słabszy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •