Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie IŚ 2 razy w tygodniu?

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    30 50.85%
  • Nie

    19 32.20%
  • Obojętne mi to

    10 16.95%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Czy chcecie IŚ 2 razy w tygodniu?

  1. #46
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    No to chyba matematyki w podstawówce nie masz :/
    65 w pól roku izi, 60kk już niezbyt. Gdyby każdy w pół roku wbił 65 i 60kk to byliby na równi z Hiterem.
    Fajnie, no to chyba języka polskiego w tym swoim gimnazjum nie masz, bo nie napisałem o wbijaniu 65 poziomu pół roku, tylko o zdobywaniu pieniędzy jako 65 poziom przez pół roku. Wszyscy inni zrozumieli.

  2. #47
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Po za tym, zamiast skupiać się na jakiś błahostkach weźcie się lepiej za ratowanie gry
    Kompletnie nie rozumiem tego fragmentu Twojego postu z ratowaniem gry - bo co masz przez to na myśli?
    Czy może po prostu chcesz napisać "Odwalcie się od mojego niekończącego się źródła darmowych MFów"?

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    ciężko ratować coś co już umarło ?? grają Ci co grają od dawna, nowych praktycznie nie ma

  4. #49
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    ciężko ratować coś co już umarło ?? grają Ci co grają od dawna, nowych praktycznie nie ma
    Zmieniasz temat - ciekawe po co.

    Gracze nowi się pojawiają, a teraz - po zakończeniu roku szkolnego - pojawi się ich jeszcze więcej. To, że nie widzisz nowych graczy w topce PvP jest akurat w miarę normalne...

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zmieniasz temat - ciekawe po co.

    Gracze nowi się pojawiają, a teraz - po zakończeniu roku szkolnego - pojawi się ich jeszcze więcej. To, że nie widzisz nowych graczy w topce PvP jest akurat w miarę normalne...
    nie zmieniam tematu, bo mi to lotto gram już tyle, że na najbliższe 10 lat mi starczy tej kasy co mam z obecnym tempem rozwoju gry
    a co do nowych to, że nie ma ich w topce to tylko i wyłącznie ich wina, bo obecnie naprawdę dużo nie trzeba, a ile ich jest to widać po ilości osób online

  6. #51
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Kompletnie nie rozumiem tego fragmentu Twojego postu z ratowaniem gry - bo co masz przez to na myśli?
    Czy może po prostu chcesz napisać "Odwalcie się od mojego niekończącego się źródła darmowych MFów"?
    haha dobra prowokacja, można było się tego po Tobie spodziewać

    jakbym jeszcze co tydzień wygrywał KG i IŚ

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •