Zobacz wyniki ankiety: Które opcje uważasz za dobre?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Blokada poddawania walk na iś

    6 20.00%
  • Skrócenie czasu ponownego wejścia

    0 0%
  • Możliwość spóźnionego wejścia

    4 13.33%
  • Usunąć całkowicie powroty

    19 63.33%
  • Zostawić tak jak jest

    8 26.67%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Nowe propozycje dot. iś

  1. #16
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Opcje 3 i 4. 3 jako wejście spóźnionym za MFy, ale nie wejdziesz już drugi raz niezależnie kiedy wejdziesz jako pierwszy. Zysk dla admina jest, ale nie ma wbijania drugi raz.

    1 bez sensu bo przeciwnicy mogą robić sobie zabawę i przedłużać czekajkami w ostatniego stojącego i inne bzdury robić, sabot może wydłużać 15 minut by marnować czas. Bulls*it.

    2 bez sensu bo wtedy nikt by tego nie użył przez całe IŚ. A wszystko powinno być po coś. Bulls*it.

    5 bez sensu bo wszyscy i tak narzekają. Bulls*it.

    14 osób to jest i tak dużo Wel, zawsze z tego chodzi 8 wg tego co napisałeś (czyli 2x więcej niż przeciętna drużyna) - a i tak ostatnio się większość tych ,,nie zawsze" chodzi, nie wspominając o jednorazowo wynajętych do sabotowania. Dodatkowo wydaje mi się że kogoś pominąłeś (chyba że masz jakiś spis u siebie w notatniku to zwracam honor)
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 15-06-2017 o 23:16

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    nikogo nie pominalem, a sabotach nic mi nie wiadomo

    nawet jak jest nas 8 coz, inni tez moga z kims wspolpracowac wiekszosc tych osob znam od poczatku i zawsze bedziemy razem, jak wejda gildie to wtedy pewnie wszystko bedzie jako jednosc, choc predzej gra upadnie niz wprowadza upka i inne nowe zmiany, ktore beda prowadzic tak czy siak do upadku

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    nie wspominając o jednorazowo wynajętych do sabotowania

  4. #19
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Jest tak mało osób ponieważ IŚ już jest ustawione dopuki nie wejdzie jakiś większy upek. A te powroty jeszcze bardziej zmniejszyły ich popularność.
    Ludzie którzy wygrali 3/4/5/6 pucharów IŚ nie powinni mieć wstepu na IŚ aż do dodania Nordi

  5. #20
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Jest tak mało osób ponieważ IŚ już jest ustawione dopuki nie wejdzie jakiś większy upek. A te powroty jeszcze bardziej zmniejszyły ich popularność.
    Co za roznica ile osob chodzi skoro i tak mozlwiosc wygrania maja ogarnieci nawet jakby bylo 100 randomow ktorzy by przyszli i nic nie zrobili to by wygrala jakas druzyna majaca kilka osob ale ogarnietych.
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Ludzie którzy wygrali 3/4/5/6 pucharów IŚ nie powinni mieć wstepu na IŚ aż do dodania Nordi
    No i walki rakow na is, chcesz widziec tylko ludzi ktorzy nic nie ogarniaja tylko sa tam bo maja szanse wygrac bo tych ogarnietych nie ma ?


    Przeciez pomysl wracania na is jest strasznie debilny nie wiem jak mozna bylo cos takiego wymyslic i nie wiem w jakim celu bo raczej nie byl to zarobek z mfow. Usuncie te wracanie i wszystko bedzie git.

  6. #21
    Magician
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Ludzie którzy wygrali 3/4/5/6 pucharów IŚ nie powinni mieć wstepu na IŚ aż do dodania Nordi
    hehehehehe, nie

    Co do ilości to chyba zapomnieliście wspomnieć o askach, u których jeszcze niedawno było też na pewno powyżej 10 osób, nie wiem jak jest teraz, a to, że niektórzy potrafią współpracować a inni nie to już nie moja sprawa

    no a co do tematu, nie tylko my korzystamy z opcji powrotu, sam nie wiem po co mop wprowadzał opcje powrotów, więc skoro większość jest za ich usunięciem to powinny być usunięte
    Ostatnio edytowane przez Magician ; 16-06-2017 o 09:54

  7. #22
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Ludzie chcieliście zmian a teraz narzekacie.
    Nazwa:  0002Q27XG8SB8543-C122-F4.jpg
Wyświetleń: 135
Rozmiar:  45.7 KB

  8. #23
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na początku narzekają, że hiterzy za mocni itp., a jak już są jakieś zmiany przeciw nim (by nie mogli sobie szybko wyłapywać losowe osoby i zabijać szczęśliwym ciosem), to od razu wycofać, bo raz przez to przegrali xD
    I chyba zapominacie, że w czwartki to edycja testowa. Tak jakby narzekać, że na serwerze testowym można robić co innego, niż na s1.


    14 osób to jest i tak dużo Wel, zawsze z tego chodzi 8 wg tego co napisałeś (czyli 2x więcej niż przeciętna drużyna)
    Ta "przeciętna drużyna" nigdy by nie wygrała. Wyobrażasz sobie iść w czwórkę i wygrać IŚ? (No chyba, że wygrywasz walki 2v6 XD)

    Ludzie którzy wygrali 3/4/5/6 pucharów IŚ nie powinni mieć wstepu na IŚ aż do dodania Nordi
    A osoby, które zdobyły 65 poziom nie powinny mieć wstępu do MFO. Aż tak ci zależy, by sprowadzić wszystkich do swojego poziomu? xD

  9. #24
    Magician
    Konto usunięte
    Nie wiem czy czwartkowe edycje można już nazywać testowymi, skoro mop nic z nich nie wyciąga, nie ogląda ich, więc aktualnie prędzej jest to normalna druga edycja z darmowym powrotem i mniejszą nagrodą za wygraną i tyle

  10. #25
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Nie wiem czemu nadal się tu kłócicie po tych zmianach generalnie powinno być już ok.? Niby hiter ciągle taki mocny ale nie zapominajcie że pójdzie na niego wyrok i po walce. szanse na to że taki hiter się wbije są niższe niż możliwość wygrania iś przez low levela.

    Legendsy może i mają 14 ludzi ale zauważcie że to też ma minusy a nie same plusy. Przykładowo muszą czekać dłużej na kolejki niż ekipy z 8 osobami.

    Jeśli jednak nadal macie problemy że jest ich za dużo polecam założyć drugą edycje Ekipy Igrzyskowej! ( chyba coni się nie pogniewa ) i chodzcie z 30 osobową ekipą na iś zapewniam że z 1 raz na pewno wygracie.

    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Ludzie którzy wygrali 3/4/5/6 pucharów IŚ nie powinni mieć wstepu na IŚ aż do dodania Nordi
    Nie wiem jak to skomentować ale wydaje mi się że "XD" będzie idealnym określeniem.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 16-06-2017 o 14:08

  11. #26
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    To już jest kolejny temat w tej kwestii , a odpowiedzi od mopa lub kogoś innego brak.

  12. #27
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Powroty zostaną usunięte
    no więc zamykam
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •