Zobacz wyniki ankiety: Które opcje uważasz za dobre?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Blokada poddawania walk na iś

    6 20.00%
  • Skrócenie czasu ponownego wejścia

    0 0%
  • Możliwość spóźnionego wejścia

    4 13.33%
  • Usunąć całkowicie powroty

    19 63.33%
  • Zostawić tak jak jest

    8 26.67%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Nowe propozycje dot. iś

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    Nowe propozycje dot. iś

    W poście są głównie zawarte pomysły HaTsOnXa i moje.

    Ogólnie wydaje mi się, że wielu osobom nie podoba się opcja powrotów na iś
    (co pokazują wyniki ankiety: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...%B3w-z-I%C5%9A)
    więc wraz HaTsOnXa wpadliśmy na różne pomysły dot. powrotów na iś i ich rozwiązań.

    Igrzyska Śmierci powinny być walką o przetrwanie od samego początku a nie walką przez pierwsze 4 minuty, a gdy szanse na wygranie są małe poddanie walki i powrót (tak jak np. na dzisiejszych iś i pewnie nie tylko )

    Tak więc zamiast zrezygnować z samych powrotów na iś mamy kilka propozycji.
    1) Blokada poddawania walk na iś (nie będzie sytuacji gdy 1 drużyna poddaje się w 4 minucie i wraca do gry)
    2) Skrócenie czasu ponownego wejścia do 2-3 minut (gdy losy walki jeszcze nie zawsze są rozstrzygnięte)
    3) Możliwość spóźnionego wejścia tylko w przypadku, gdy ktoś nie wszedł na iś (czyli nie działa to jako powrót na iś, tylko wejście będąc spóźnionym)
    4) Usunąć całkowicie powroty
    5) Zostawić tak jak jest

    No więc czekam na wasze opinie, głosujcie w ankiecie

    PS: Specjalnie wpakowałem w rozmowę, gdyż może wyjść z tego dużo dyskusji i mogą się pojawić inne ciekawe propozycje (zawsze mogę to jeszcze przenieść :>)

    PS2: Jako mod przypominam jeszcze, że posty która opcja najlepsza bez żadnej argumentacji są spamem, od tego macie ankiete ;p
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 15-06-2017 o 21:50
    ***** ***

  2. #2
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Blokowanie poddawania się bez sensu jest poddawanie w 4 min i powrót na nowo.Walka o przeżycie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    pkt 1 z wiadomych przyczyn po dzisiejszych igrzyskach gdy była 20:04:30 Welowy się poddały od razu wracając na iś tym razem nas zabijając Yuhu super igrzyska.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Nie wiem kto w ogóle wpadł na pomysł powrotu na iś a no tak Mopek. Jestem jak najbardziej za usunięciem, IŚ miało być walką o przetrwanie bez możliwości powrotu.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    5

    1) Blokada poddawania walk na iś (nie będzie sytuacji gdy 1 drużyna poddaje się w 4 minucie i wraca do gry)
    No to tak: złap sobie słabą drużynę, i jak nie będą mieli już ożywień, poświęceń itp. to sobie przedłużaj. Taka walka to 30 minut. Chciałbyś takie IŚ?

    2) Skrócenie czasu ponownego wejścia do 2-3 minut (gdy losy walki jeszcze nie zawsze są rozstrzygnięte)
    To nic nie zmieni przecież. Jak już coś zlamiłeś, to od razu poddajecie i wracacie.

    3) Możliwość spóźnionego wejścia tylko w przypadku, gdy ktoś nie wszedł na iś (czyli nie działa to jako powrót na iś, tylko wejście będąc spóźnionym)
    To nic nie zmieni przecież. Wejdź sobie po prostu o 20:04:58.

    4) Usunąć całkowicie powroty
    Nie po to je wprowadzano, by potem usuwać.

    Co do tego, że jest jakiś temat o IŚ:
    Ożywienia nadal słabo działają. Mam 280 speeda i się nie wbiłem 2 razy, którzy 200 nie mają. Nie można tego w 100% uzależnić od speeda ożywianego i ożywiającego?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nie usuwać poddawania, przydatne jest, gdy ktoś widzi, że nie ma szans.
    Spóźnione wejście jest ok, powroty usunąć.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post


    Co do tego, że jest jakiś temat o IŚ:
    Ożywienia nadal słabo działają. Mam 280 speeda i się nie wbiłem 2 razy, którzy 200 nie mają. Nie można tego w 100% uzależnić od speeda ożywianego i ożywiającego?
    Nie da się wszystkie zrobić, tak jak z luckiem w 1 walce mgła osobie bez lucka wchodzi i jest po walce.
    W kolejnej walce ta sama osoba daje mgłe i trafia 1 status.

  8. #8
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Tak wygrane igrzyska sie zamieniają w przegrane bo sobie poddają i wracają

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    no bo mgła już nie wlazła jak powinna i od razu porażka, dzięki 1 zdolce i statusom

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    No to możesz:
    • Na początku łapać graczy <65 poziom i wtedy ktoś inny wygra z Twoim "głufnym wrogiem". A skoro zawsze wygrywasz pierwszą walkę, a drugą przegrywasz, no to wygrasz po 20:05.
    • Złapać słabą drużynę, która raczej nie wie, że może wrócić.
    • Chodzić na IŚ tylko w niedzielę, kiedy ta usługa jest płatna.
    • Przegrać pierwszą walkę, a drugą wygrać. Drugą wygrasz, bo tak jest zawsze.
    • Gdy wrócą, od razu ich powyłapywać w walkach 2v1/3v2. Do tego będzie potrzebne 6-8 osób (a Was jest chyba z 15), ale od razu wyeliminujesz ich czwórkę.

  11. #11
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    a lnd jest ponad 30 chyba i sobie to wyobraź każdy każdego i uj

  12. #12
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Drużyna LND: 4 osoby, z których nie każdy chyba chodzi
    Drużyna GMF: Chodzą chyba z 2 osoby
    Magiciany: 4 osoby
    + jakieś osoby, które nie mają drużyn. Na pewno 30.

    Nie da się wszystkie zrobić, tak jak z luckiem w 1 walce mgła osobie bez lucka wchodzi i jest po walce.
    Luck i speed to 2 zupełnie inne statystyki. Tak jak Obrona i MP.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    30 osób w lnd? polecam wam:

    Co do propozycji, chciałbym dostać odpowiedź od MoPa, czy wprowadzenia powrotów miało jakiś cel, poza nadziejami, że ludzie będą na to wydawać mfy?
    Ogólnie od początku byłem za usunięciem powrotów, i nie wiem czy jest jakiś argument, który by mnie od tego odciągnął.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Luck i speed to 2 zupełnie inne statystyki. Tak jak Obrona i MP.
    W tym przypadku obie zależą od szczęścia w prawdziwym życiu. Jeśli twój sojusznik miał krótki czas tury przed przeciwnikiem, to nawet jak cię ożywił, to lądowałeś po przeciwniku.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    4x KSEZY, Qwiker, Platyna, Wel, Qupa, Hiter, Hydra, Razor, Fannidel, Belnel, Robo

    gdzie Robo, Qupa chodza moze raz w miesiacu
    Qwiker jak mu sie przypomni
    Hiter, Razor, Hydra jak maja czas

    jak tam matematyka ? ile wam wyszlo

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •