Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Respienie "na zapas"

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Oczywiście, że na NIE - chcesz wymieniać mini to szukaj ekipy, takie coś będzie za łatwe w rozgrywce

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Przeciw - wyobrażacie sobie bicie czegoś takiego z wszystkimi bonusami? Albo w dniu jakiegoś powiększonego dropu?

    Mi by to na przykład bardzo odpowiadało, ale na dobrą sprawę byłoby jak "każdy gracz dostanie dodatkowo tyle złota, ile obecnie ma". Przy okazji, to propozycja uszyta dla mało aktywnych - a gra powinna, teoretycznie, promować aktywną grę.

    Więc z żalem - ale przeciw.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mi by to na przykład bardzo odpowiadało, ale na dobrą sprawę byłoby jak "każdy gracz dostanie dodatkowo tyle złota, ile obecnie ma". Przy okazji, to propozycja uszyta dla mało aktywnych - a gra powinna, teoretycznie, promować aktywną grę.

    Więc z żalem - ale przeciw.
    Dokładnie, z tego samego powodu jestem przeciw.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Przeciw - wyobrażacie sobie bicie czegoś takiego z wszystkimi bonusami? Albo w dniu jakiegoś powiększonego dropu?

    Mi by to na przykład bardzo odpowiadało, ale na dobrą sprawę byłoby jak "każdy gracz dostanie dodatkowo tyle złota, ile obecnie ma". Przy okazji, to propozycja uszyta dla mało aktywnych - a gra powinna, teoretycznie, promować aktywną grę.

    Więc z żalem - ale przeciw.
    Ja tam gram codziennie i mogę po 3-4 krakeny wymienić, bo akurat nie tracę eny na inne badziewia. Nie każdy jednak tak robi i mam problem ze znalezieniem ekipy. Gdyby każdy mógł respić na zapas, to ludzie mieliby już porespione i byłoby łatwiej. Wprowadzając limit np. 10 sztuk unikniemy kulminacji w eventy, a pamiętaj że za MFy każdy może doładowywać energię, więc z kapelusza rzuciłeś to tłumaczenie o przewadze.

  5. #20
    Jestem za!

  6. #21
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Jestem za. Najlepszy limit byłoby 5 max.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    Również jestem za, tym jednym argumentem jakim jest mała ilość chętnych graczy.
    Jeszcze kilka miesięcy temu naprawdę było z kim wymieniać, obecnie na darmo afczyć i czekać, ale limity powinny być.

  8. #23
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jestem za, miałem sam coś takiego proponować zresztą, a wyleciało mi z głowy. Umożliwiłoby expienie na potworach które respią minibossy bez marnowania ani jednej sztuki w przypadku zrespionego. To samo zresztą w przypadku dziennych, jak przez X dni nie podejdziemy na jakiegoś minibossa to mamy X smoków mroku np. - Limit 10 jest natomiast za niski, proponowałbym ok. 20.


    W dodatku jak sobie wyobrażasz ,,repienie smoka mroku '' skoro ten mini odnawia sie przez czas a nie bicie potworow.

  9. #24
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    W dodatku jak sobie wyobrażasz ,,repienie smoka mroku '' skoro ten mini odnawia sie przez czas a nie bicie potworow.
    No to minibossy które się odnawiają codziennie (bez zabijania ilości potowrów) nie będą się respiły na zapas.

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Nie wejdzie z powodu:
    1) wymienionych przez graczy powyżej argumentów "na nie"
    2) uwarunkowań technicznych - konieczność edycji wszystkich mini wstecz

  11. #26
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Więc temat do zamknięcia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •