Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Nieprawidłowa ilość żetonów za top 15.

  1. #1
    Vanitas
    Konto usunięte

    Nieprawidłowa ilość żetonów za top 15.

    https://imgur.com/a/n4Nl9 - w dniu dzisiejszym po północy dostałem 5 żetonów za utrzymanie 8 miejsca w rankingu pvp walki automatyczne. Tymczasem należało mi się nie 5 żetonów za miejsce 8, ale 7 za utrzymanie 6 miejsca w rankingu z rankiem wynoszącym 806. Tę pozycję bowiem zajmowałem bezpośrednio po północy, a na miejsce 8 w rankingu spadłem dokładnie o godzinie 00:02:50 po przegranej ze spectatorem, a więc już następnego dnia przed przyznaniem żetonów za top 15 według stanu na dzień 28 maja 2017 r.

  2. #2
    O 2 żetony bedziesz plakal?

  3. #3
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    O 2 żetony bedziesz plakal?
    A widzisz gdzieś płacz w tym poście? To jest normalne zwrócenie uwagi na błąd, który wystąpił.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Rozliczenie nagród nie jest o północy, tylko kilka minut po północy.

  5. #5
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Rozliczenie nagród nie jest o północy, tylko kilka minut po północy.
    No właśnie. Ale powinien być uwzględniony taki stan, jaki istniał o północy. Ten błąd jest jeszcze o tyle istotny, że w niedzielę oprócz nagród dziennych są przyznawane także nagrody tygodniowe, a po przegranej ze specam straciłem diament auto. Na szczęście przyznanie nagrody tygodniowej miało miejsce 4 sekundy po północy, a więc przed tamtą walką.

  6. #6
    czyli uściślając ilość żetonów była prawidłowa, twoje zgłoszenie dotyczy bardziej tego, że rozliczenie nie było o północy, a kilka minut po

    można uznać, że błędu nie ma, skoro spadłeś w rankingu przed rozliczeniem dnia.
    Temat zostawię, ale wątpię, żeby był sensu tutaj cokolwiek robić.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #7
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    czyli uściślając ilość żetonów była prawidłowa, twoje zgłoszenie dotyczy bardziej tego, że rozliczenie nie było o północy, a kilka minut po

    można uznać, że błędu nie ma, skoro spadłeś w rankingu przed rozliczeniem dnia.
    Temat zostawię, ale wątpię, żeby był sensu tutaj cokolwiek robić.
    Nie była prawidłowo, bo skoro z wiadomości systemowej wynika, że dostałem 5 żetonów, to zapewne tyle dostałem zamiast należnych 7. A rozliczenie dnia powinno brać stan, który istniał o północy.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Nie była prawidłowo, bo skoro z wiadomości systemowej wynika, że dostałem 5 żetonów, to zapewne tyle dostałem zamiast należnych 7.
    Czyli była prawidłowa. Nie należało ci się 7 żetonów, skoro spadłeś przed rozliczeniem.

  9. #9
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czyli była prawidłowa. Nie należało ci się 7 żetonów, skoro spadłeś przed rozliczeniem.
    Ale rozliczenie mające miejsce w dniu 29 maja 2017 r. o godzinie 00:04 powinno brać pod uwagę stan jaki istniał w dniu 29 maja 2017 r. o godzinie 00:00, a nie to co się wydarzyło później. Przyznawanie nagród dziennych odbywa się o różnych godzinach. Nie zawsze to jest 00:04:58. Dla przykładu dzisiaj to była godzina 00:05:00. To są sekundy, ale mają istotne znaczenie. Nie może być chyba tak, że dzisiaj jest uwzględniany stan, który istniał o godzinie 00:05:00, a wczoraj taki, który istniał o godzinie 00:04:58. O godzinie 00:04:59 mogło bowiem dojść do do stoczenie jakieś walki rankingowej, która miała wpływ na zmianę rankingu, a tym samym na wysokość przydzielanych graczom nagród żetonowych.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Czyli jest tak, jak Jeahok napisał...

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    czyli uściślając ilość żetonów była prawidłowa, twoje zgłoszenie dotyczy bardziej tego, że rozliczenie nie było o północy, a kilka minut po

  11. #11
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czyli jest tak, jak Jeahok napisał...
    Bardziej tego, że uwzględniało stan, który istniał nie o północy, ale taki który był kilka minut po. To, że samo rozliczenie miało miejsce kilka minut później ma mniejsze znaczenie.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Tak jak pan Jeahok powiedział.

    Know the difference

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    czyli uściślając ilość żetonów była prawidłowa, twoje zgłoszenie dotyczy bardziej tego, że rozliczenie nie było o północy, a kilka minut po
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Bardziej tego, że uwzględniało stan, który istniał nie o północy, ale taki który był kilka minut po. To, że samo rozliczenie miało miejsce kilka minut później ma mniejsze znaczenie.

    Jak się dodawało komentarze?
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 30-05-2017 o 19:39

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •