Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    16 32.00%
  • NIE

    34 68.00%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 47

Temat: Artefakt w Nordii za wbicie +3/4/5lv ponad limit

  1. #31
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Spokojnie i tak nie będzie artefaktu za taki coś.

  2. #32
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Temat bez sensu. Do zamknięcia.

  3. #33
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Temat bez sensu. Do zamknięcia.
    Nie wiem dlaczego, skoro nikt decyzyjny się nie wypowiedział.

    PS. W sumie w wielu tematach sie nie wypowiadają, w końcu zacznę im co godzinę na PW przesyłać listę propozycji nie odpowiedzianych to zaczną.

  4. #34
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Temat bez sensu. Do zamknięcia.
    Ty jestes bez sensu.

    Proszę nie zamykać dopóki władza się nie wypowie.

  5. #35
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Ty jestes bez sensu.

    Proszę nie zamykać dopóki władza się nie wypowie.
    Przewidzuję przyszłość i wiem że powiedzą wielkie,tłuste,lodowate NIE.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    No proste że na Nie. Juz samo wbijanie poziomow ponad limit jest dziwne z definicjii skoro wprowadzane są limity poziomowe, z resztą 99% gier (daje ten 1% na moją ew pomyłke) gdy juz ma limit poziomow to nie da się wbijać wyzej. No ale wiadomo, nie byłoby wtedy blokady poziomowej, nie byłoby odblokowania poziomu, więc poniekąd rozumiem dlaczego tak jest. Wbijanie lvla nie wymaga jakichs nadzwyczajnych umiejętności a za wytrwałość w nagrode można zostać poprostu wspaniałym pożeraczem orangutanów. Jak to by się miało np do artefaktów za PVP ? Gość ćwiczy nocami techniki PVP, czyli przede wszystkim musi używać mózgu, bo po X latach od updejta nie mówcie mi że decyduje EQ, a gość za pożeranie orangutanów miałby dostać to samo ? Klucz jeahoka aż ma ochote z zamka wyskoczyć....

    Pozdrawiam

  7. #37
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    No proste że na Nie. Juz samo wbijanie poziomow ponad limit jest dziwne z definicjii skoro wprowadzane są limity poziomowe, z resztą 99% gier (daje ten 1% na moją ew pomyłke) gdy juz ma limit poziomow to nie da się wbijać wyzej. No ale wiadomo, nie byłoby wtedy blokady poziomowej, nie byłoby odblokowania poziomu, więc poniekąd rozumiem dlaczego tak jest. Wbijanie lvla nie wymaga jakichs nadzwyczajnych umiejętności a za wytrwałość w nagrode można zostać poprostu wspaniałym pożeraczem orangutanów. Jak to by się miało np do artefaktów za PVP ? Gość ćwiczy nocami techniki PVP, czyli przede wszystkim musi używać mózgu, bo po X latach od updejta nie mówcie mi że decyduje EQ, a gość za pożeranie orangutanów miałby dostać to samo ? Klucz jeahoka aż ma ochote z zamka wyskoczyć....

    Pozdrawiam
    Przecież istnieją artefakry za zbieractwo, co wymaga jeszcze mniejszego wysiłku (to chyba było już wspomniane).
    Jedno i drugie wyścig, kto pierwszy ten lepszy.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Przecież istnieją artefakry za zbieractwo, co wymaga jeszcze mniejszego wysiłku (to chyba było już wspomniane).
    Jedno i drugie wyścig, kto pierwszy ten lepszy.
    A to przepraszam, w takim razie jestem też za usunięciem artefaktów za zbieractwo :P

    Artefakt ma być niczym jastrzębie piórko +4

    PS. Juz lepiej dla takich propozycji robic jakies konkursy na MFy ale na Boga Ojca Wszechmogącego nie artefakty
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 26-05-2017 o 14:14

  9. #39
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    A to przepraszam, w takim razie jestem też za usunięciem artefaktów za zbieractwo :P

    Artefakt ma być niczym jastrzębie piórko +4

    PS. Juz lepiej dla takich propozycji robic jakies konkursy na MFy ale na Boga Ojca Wszechmogącego nie artefakty
    Może od razu zbanować posiadaczy takich artefaktów?

    Wolałbym goowniany artefakt, o sumie statystyk równej nieunikatowi na poziom 80, ale z jakimś fajnym dopiskiem, może nawet unikatowym statusem, jak tarcza Urkade ma, niż super duper przedmiot do pvp, w którym i tak nie biorę udziału.

    MFów wydaję setki miesięcznie, więc to żadna nagroda dla mnie

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Pobanować może nie, ewentualnie jak będą zbyt mocno swój żal wylewać po usunięciu artefaktu to wtedy tak. Słuchaj ale to na żaden artefakt nie zasługuje,
    Zrozum że to ŻADNE osiągnięcie i to nie tylko moja opinia. Dziwne że o artefakt proszą się osoby ktore z całym szacunkiem nie zrobily nic godnego uwagi. Ciekawe
    co na to Welowy, Asasynki i Icki, Soady którzy wygrywali wielokrotnie KG i/lub Igrzyska,do tego czołówka pvp jakoś oni o artefakty się nie proszą/prosili za to( nie jestem na bieżąco na forum więc jakbym sie mylił to mnie poprawcie).

  11. #41
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    Pobanować może nie, ewentualnie jak będą zbyt mocno swój żal wylewać po usunięciu artefaktu to wtedy tak. Słuchaj ale to na żaden artefakt nie zasługuje,
    Zrozum że to ŻADNE osiągnięcie i to nie tylko moja opinia. Dziwne że o artefakt proszą się osoby ktore z całym szacunkiem nie zrobily nic godnego uwagi. Ciekawe
    co na to Welowy, Asasynki i Icki, Soady którzy wygrywali wielokrotnie KG i/lub Igrzyska,do tego czołówka pvp jakoś oni o artefakty się nie proszą/prosili za to( nie jestem na bieżąco na forum więc jakbym sie mylił to mnie poprawcie).
    Bo dla pajaców nie ma artefaktów, sory.
    Najlepiej zmienić kategorię artefakty, na kolekcjonerskie i tyle. Problem z głowy.

  12. #42
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Bo dla pajaców nie ma artefaktów, sory.
    Najlepiej zmienić kategorię artefakty, na kolekcjonerskie i tyle. Problem z głowy.
    Problemem sa wasze glupie klotnie o artefakty, bo po to macie Pojemnik na dusze, by kazdy w MF mial wlasny artefakt. Kubaz zaproponowal dodatkowa nagrode za wbijanie lvla, ale jak jest taki bol d... o to to proponuje by dac jakis kolekcjonerski typu klucz jeahoka - wiecej warte bo ludzie na niego poluja a na pewno nigdy nikt go do PvP nie uzyje. Ani do expienia. Nie da zadnej przewagi.

    Popsulo mi sie cos z polskimi znakami, takze sry.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    co na to Welowy, Asasynki i Icki, Soady którzy wygrywali wielokrotnie KG i/lub Igrzyska,do tego czołówka pvp jakoś oni o artefakty się nie proszą/prosili za to( nie jestem na bieżąco na forum więc jakbym sie mylił to mnie poprawcie).
    Icek i Soad maja.

  13. #43
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Problemem sa wasze glupie klotnie o artefakty, bo po to macie Pojemnik na dusze, by kazdy w MF mial wlasny artefakt. Kubaz zaproponowal dodatkowa nagrode za wbijanie lvla, ale jak jest taki bol d... o to to proponuje by dac jakis kolekcjonerski typu klucz jeahoka - wiecej warte bo ludzie na niego poluja a na pewno nigdy nikt go do PvP nie uzyje. Ani do expienia. Nie da zadnej przewagi.

    Popsulo mi sie cos z polskimi znakami, takze sry.

    - - - - - - - - - -



    Icek i Soad maja.

    Nie porównuj artefaktów, które są stworzone na dawanie przewagi jako uzbrojenie (przynajmniej teraz, kiedyś artefakt był dla szpanu), do "artefaktu" fabularnego, który artefaktem jak dla mnie nie powinien być.
    I tak artefakty się zdobywa za wydanie odpowiedniej ilości mf w dobrym momencie, tak samo jakby był za lvl.
    Na nie
    A co do artefaktów za zbieractwo, nie są one łatwe do zdobycia (ciekawe ile dni byłoby biegania za rydzami, gdyby się biegało za każdym razem jak się zrespią)
    ***** ***

  14. #44
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeżeli ktoś z Twórców Gry będzie chciał się wypowiedzieć, to zrobi to sam w swoim imieniu. Także sobie darujcie "przekazywanie".
    Bididididid!

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    szkoda ze w devos tego nie wprowadzili bo wtedy moze bym nie oddal 1 miejsca
    jakos liczylem ze w devos mialem ~90-120 dni przewagi nad drugim wtedy graczem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •