Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    16 32.00%
  • NIE

    34 68.00%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: Artefakt w Nordii za wbicie +3/4/5lv ponad limit

  1. #1

    Artefakt w Nordii za wbicie +3/4/5lv ponad limit

    Byłby jakiś zamożny dziadzia NPC w mieście, który pamięta czasy młodości i opowiada nam swoją historię gdy wbijał lvle i docenia teraz młodych takich, co mozolnie w pocie czoła rozwijają swą postać. W nagrode przyznawałby nam jakiś fajny artefakt. Kwestia ustalenia czy miałoby to być +3 +4 czy +5lv ponad limit. +5 ładnie wygląda, ale czy to możliwe? Wymaga expienia ponad 3 lata, zakładając expienie bez dłuższych przerw, więc kwestia czy człowiek zdążyłby wbić i nacieszyć się nim przed kolejnym miastem?

    + urozmaicenie gry,
    + ożywienie gry (artefakt zawsze działa mobilizująco)
    + oferta dla osób wbijających lvle, której obecnie brak

    Coś nowego, a nie stale artefakty jedynie dla zbieraczy.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Propozycja czysto pod siebie. Oczywiście, że na nie. LvL wbija się z czasem. Limit jest po to, aby nie mieć przewagi w PvP/PvE.


    EDIT: Właśnie sobie przypomniałem, że w Nordii chyba uniemożliwią wbicie poziomu ponad limit.

  3. #3
    Kuwa jak pode mnie? Kazdy w Nordi bedzie zaczynał od "0". DAĆ LUDZIOM WYBÓR. Niektórzy pozostaną na limicie, a ci co cchą sie wybic niech sie wybijaja i mają zapewniona rywalizacje. Dla kazdego cos!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    nie będzie artefaktów za wbijanie levela.

  5. #5
    A z jakiej racji są za zbieractwo?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Noreen
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    71
    Wolę artefakty za myślenie, a nie dla osób które w trakcie 4 lat gry zdążyły nabić milion energii, przewaga-
    wejdzie taka osoba raz na miesiąc wykorzystać wszystko, inne będą musiały tyrać codziennie. Nie widzę sensu.
    Z resztą, miało nie być możliwości wbijania poza limit, wolę zagadki mopa.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    A z jakiej racji są za zbieractwo?
    Zbieractwo wymaga "wysiłku" (?). Jest to dużo dłuższe niż wbijanie codziennie na mfo i zbijanie na Orangutanach czy innych potworach energi.

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    który pamięta czasy młodości i opowiada nam swoją historię gdy wbijał lvle i docenia teraz młodych takich, co mozolnie w pocie czoła rozwijają swą postać.
    Przecież wbicie 5 postaci na 65lv jest kilka(naście) razy trudniejsze, niż ciągłe bicie orangutanów przez kilka lat.

    A ja chcę artefakt za bicie Smoka Mroku dzień w dzień, przez kilka lat, bo robiłem to w pocie czoła.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Z prostej przyczyny jestem przeciwko - nigdy nikt nie będzie zaczynać przy równym stanie, bo każdy z dniem wejścia update'u będzie mieć inną wartość wbitego expa.
    Bididididid!

  10. #10
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Artefakt za wbicie lvl.. Może za wykonanie questów też niech przyznają artefakty.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Mi się podoba. Wreszcie coś dla nas, zapaleńców wbijania lvla. Do Devos mieliśmy pewne "nagrody" w postaci eq na 41, 42, 51, 52, 66 (i tu mi zabrakło eq na 67) lvl, co zawsze mnie motywowało do wbijania poziomów. To było ciekawe wyzwanie. I nie mówcie, że wbicie 85 lvla jest łatwiejsze/krótsze, niż zebranie 5k świetlików, bo gdyby tak było, to wszyscy by już dawno mieli 70 lvl, lel.
    Poza tym poziom, to coś, co można kupić MF-ami, ale już nie tak łatwo, jak świetliki, dzięki czemu takie coś będzie bardziej uczciwe.

  12. #12
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Mi się podoba. Wreszcie coś dla nas, zapaleńców wbijania lvla. Do Devos mieliśmy pewne "nagrody" w postaci eq na 41, 42, 51, 52, 66 (i tu mi zabrakło eq na 67) lvl, co zawsze mnie motywowało do wbijania poziomów. To było ciekawe wyzwanie. I nie mówcie, że wbicie 85 lvla jest łatwiejsze/krótsze, niż zebranie 5k świetlików, bo gdyby tak było, to wszyscy by już dawno mieli 70 lvl, lel.
    Poza tym poziom, to coś, co można kupić MF-ami, ale już nie tak łatwo, jak świetliki, dzięki czemu takie coś będzie bardziej uczciwe.
    Mam rozumieć, że za codzienne wbijanie na mfo i zbijanie energi na np Orangutanach 3x przez kilka miesięcy/lat ma być artefakt? Pomyśl o nowych graczach którzy np. dopiero teraz wbiją 65 poziom. Z jakiej racji ma cierpieć z powodu słabszego eq i mniejszej ilości statystyk?

    Każdy miałby już 70 poziom? Absurd. Wbicie 66 lvl jest dla niektórych wyzwaniem.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Mam rozumieć, że za codzienne wbijanie na mfo i zbijanie energi na np Orangutanach 3x przez kilka miesięcy/lat ma być artefakt? Pomyśl o nowych graczach którzy np. dopiero teraz wbiją 65 poziom. Z jakiej racji ma cierpieć z powodu słabszego eq i mniejszej ilości statystyk?

    Każdy miałby już 70 poziom? Absurd. Wbicie 66 lvl jest dla niektórych wyzwaniem.
    Ale o co ci chodzi? Tacy gracze tak czy siak nie mają szans na artefakt. No wybacz, ale artefakty do tej pory były głównie za Mfy. Jest jeszcze rozwiązanie z zagadką, ale ono nie jest w stanie zadowolić każdego, bo "kiepska zagadka, co ty mop robisz!?". Tacy nowi gracze nigdy nie zdobywali artefaktów i raczej ich nie zdobędą. A jeśli chodzi o to, że 69 poziom ma przewagę nad 65 we wbijaniu 85, to przecież ta przewaga praktycznie zniknie po wbiciu 80 lvla, bo redukcja. Przewaga będzie tak niewielka, że jeśli ktoś ze słabszym lvlem przy starcie szybciej dotrze na lepsze expowisko, to będzie w stanie przegonić np. Kubaza. + Admini mogą zarobić, bo w takim pojedynku Mfy się przydadzą (całego wyścigu nie wygrają, chyba, że ktoś jest milionerem, ale mogą pomóc, przyspieszyć expa, tak, by przegonić daną osobę). Admini zawsze zarabiają trochę na artefaktach (nie licząc tego ostatniego), więc i tu by mogli.

    Przecież o tym właśnie mówię. Wbicie 5 lvli wyżej nie jest prostsze, niż zdobycie 5k świetlików, bo to drugie już ktoś zrobił, a pierwszego raczej nie ujrzymy przed nordią.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Kuwa jak pode mnie? Kazdy w Nordi bedzie zaczynał od "0". DAĆ LUDZIOM WYBÓR. Niektórzy pozostaną na limicie, a ci co cchą sie wybic niech sie wybijaja i mają zapewniona rywalizacje. Dla kazdego cos!
    No wyłącznie pod Ciebie. Ty wystartujesz z najlepszego miejsca (masz najwięcej exp). Po drugie jak czas pokazał jesteś najbardziej wytrwały w wbijaniu tego lv wiec masz największe szanse wygrać a nawet pewną wygraną. Może i nawet byłbym na tak gdyby nie to, że znowu chcesz coś pod siebie.

    Dodatkowo propozycja jest totalnym niewypałem bo z tego co gdzieś czytałem na forum w nordii nie będzie wbijania levela ponad maksymalny. System gry zatrzyma wszystkich na 80lv.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Dodatkowo propozycja jest totalnym niewypałem bo z tego co gdzieś czytałem na forum w nordii nie będzie wbijania levela ponad maksymalny. System gry zatrzyma wszystkich na 80lv.
    Woah, ale wy wszyscy macie problemy z czytaniem.... Tomi już mówił, że jednak tego nie zrobi.

    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    No wyłącznie pod Ciebie. Ty wystartujesz z najlepszego miejsca (masz najwięcej exp). Po drugie jak czas pokazał jesteś najbardziej wytrwały w wbijaniu tego lv wiec masz największe szanse wygrać a nawet pewną wygraną. Może i nawet byłbym na tak gdyby nie to, że znowu chcesz coś pod siebie.
    You know, gdyby była za to nagroda, to ja z chęcią też bym wbijał lvl. Obecnie jedyną nagrodą było eq na 66 lvl, więc tylko taki wbiłem, ale gdyby dawali nagrodę za 70, to bym podążał dalej. + no wiesz, kolejni ludzie gonią go w rankingu, np. sir Asalt już go przegonił, jakby się dowiedział o nagrodzie, na pewno by nie dał za wygraną.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •