Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: SOAD jeździ na botach

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127

    SOAD jeździ na botach

    Patrzę sobie w ranking złota zdobytego w ciągu 24h i widzę 1 miejsce dla King Crimson. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że grał o 3 w nocy...i to jak...przejrzałem ponad 50 stron jego raportów walk z potworkami (więcej mi się nie chciało) i jechał poza punktami energii (bez zdobyczy expa i bez złota. Ewidentnie widać, że bot ustawiony na określony czas. Nikt mi nie wmówi, że gracz na takim poziomie z nudów o 3 w nocy sobie bił na niewidkach dla zabawy. I tak właśnie wygląda nietykalna, wzbogacająca się Elita... Wstyd...brak słów.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Auto-klikacz nie jest przypadkiem dozwolony?

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie jest zabronione.

  4. #4
    Zajmij się swoim życiem gimbusie;]

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Auto-klikacz nie jest przypadkiem dozwolony?
    Zabronione jest używanie programów lub skryptów umożliwiających automatyczną grę.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Akurat auto-klikacz trudno nazwać program lub skryptem. Cytuję kogośtam:
    Skonstruowałem tuż przy klawiaturze za pomocą odważników i kilku kół zębatych mechanizm który naciska na moje przyciski w klawiaturze, ze względu na kontuzję dłoni. Z technicznego punktu widzenia to nie jest program ani skrypt.
    Tak więc widzisz.

  7. #7
    Gdy miałem cegłofon Sony Ericsson W810i to razem z futerałem używałem go do wciskania Enter podczas łowienia ryb.

  8. #8
    Jest to dozwolone, programy - mowa o bardziej zaawansowanych botach

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytuje: "Dla Elity jest wszystko dozwolone".

    Program czy nie program - elita to jedność. Gdyby jej nie było połowa osób już nie grała bo miała by permy z niej.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Cytuje: "Dla Elity jest wszystko dozwolone".

    Program czy nie program - elita to jedność. Gdyby jej nie było połowa osób już nie grała bo miała by permy z niej.
    Nie jest zabronione. Której części zdania nie rozumiesz?

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    A potrafisz czytać ze zrozumieniem ?? Nigdzie tutaj nic nie napisałem, że jest zabronione, więc swoje wywody GRACZU ROKU WŚRÓD PACANÓW zachowaj dla siebie.

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Wyjaśnione więc zamykam.

    Wel ostatni raz Cie ostrzegam, za takie chamskie odzywki z teksty o elicie następnym razem leci ban bez ostrzeżenia.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •