Zobacz wyniki ankiety: Wprowadzić odbicie magiczne?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    40 57.14%
  • Nie

    24 34.29%
  • Usunąć odbicie

    6 8.57%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Temat: Odbicie

  1. #16
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    A no racja Woje i tak zawsze trafiają :/


    Bronie z KG są troszkę "op" + są to artefakty.
    Myślę, że powstaje więcej Magów Hiterów ze względu na Wojów Hiterów (troche pokręcone), Ponieważ "zwykły" mag ma dość lipne szanse z Hiterem, a jeśli sam jest Hiterem to jest to kwestia kto zacznie, kiedy mag dostanie podwójną turę etc. etc.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Odbicie jest vs woj bo woj ma krtyki i zdolki ktore mu powiekszaja dmg wiec dmg jest rozny wiec powinno byc
    Mag również ma zdolności zwiększające dmg -> pocisk fortuny/gniewny pocisk.
    Oczywiście pomijając że nordia coraz bliżej, a tam zapewne będą kolejne zdolności służące do "zabijania" (zwiększające atak/atak mag).

    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    a odbicie magiczne przy magach z dmg na tym samym poziomie jest bezsensu.
    "dmg na tym samym poziomie" - słucham? Jedni mają 500 ataku drudzy 300, uważasz to za dmg na tym samym poziomie?


    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    I nie placz o odbijanie bo obstawiam ze zostales odbity i dlatego chcesz usunac odbicie :]
    Dobrze obstawiasz, zostałem odbity jednak to nie jest płacz tylko bardziej "niezrozumienie" (?xD) sytuacji gdzie istnieje
    odbicie fizyczne a magiczne już nie, a przecież istnieją 2 profesje. Pisząc ten temat chciałem aby było sprawiedliwie
    więc albo kasować odbicie albo dodać odbicie magiczne, temu wtargnąłem o usunięciu go.

  3. #18
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    "dmg na tym samym poziomie" - słucham? Jedni mają 500 ataku drudzy 300, uważasz to za dmg na tym samym poziomie?

    Dobrze obstawiasz, zostałem odbity jednak to nie jest płacz tylko bardziej "niezrozumienie" (?xD) sytuacji gdzie istnieje
    odbicie fizyczne a magiczne już nie, a przecież istnieją 2 profesje. Pisząc ten temat chciałem aby było sprawiedliwie
    więc albo kasować odbicie albo dodać odbicie magiczne, temu wtargnąłem o usunięciu go.
    "Dmg na tym samym poziomie" źle to zrozumiałeś. Chodziło mu o to, że Mag ma bardzo mały rozrzut obrażeń (max chyba jakieś 100), a Wojownik ma Ciosy Krytyczne, które zwiększają obrażenia chyba o 100% (?)


    Tak, to jest ewidentny płacz

  4. #19
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Jeju jakoś ktoś nigdy nie marudził na temat odbicia usunąc/zostawić/dac magiczne ?
    Nie żeby coś ale był tego typu temat już nie raz.

    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Jaki w tym sens i sie nie przyznajesz do płaczu ze ktoś cie odbił zaraz zaczniesz płakać bo kazdy zacznie na ciebie chodzić z kłujacym i co wtedy napiszesz o usunięcie kłującego ? Bo będziesz przez to padał no proszę cie.
    Jak już pisałem to nie jest płacz, tak jest kłujący pocisk ale jest też psioniczny atak który działa na podobnej zasadzie.
    Ja mogę zabić psioniczym ty kłującym, Ty możesz zabić odbiciem ja nie mogę.?


    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Jak najbardziej na nie.
    Nie podałaś żadnego sensownego argumentu.

  5. #20
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    To ankieta miała być a nie kłótnie jakieś.

  6. #21
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    > woj lata ze szczęśliwym ciosem mając 500 ataku i 100 obrony
    > nie do pomyślenia to jest!!! odbijać go póki sie da!!!!!

    > mag lata z pociskiem fortuny mając 500 ataku magicznego i 100 obrony
    > nie odbijać bo to mag i wogule pocizk fortuny jedyne coon ma faynego lolz
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Nie wiem co to za "propozycja", aby zepsuć jedyną (chyba) zaletę maga.
    Odbicie Magiczne zabierze magom:
    • Trafianie w każdym przypadku, bez względu na statystyki;
    • Zadawanie większych bazowych obrażeń, niż wojownik;
    • Posiadanie wielu zdolności obszarowych (swoją drogą, tych do PvP też jest sporo), które nadają negatywne statusy;
    • Większa gama zdolności do użycia, przez MP z różdżki;
    • Możliwość używania 2 atrybutów + pocisku w jednej walce.

    Do tego, obecnie mag hiter może sobie bić mając przykładowe ~50% HP, bo taki deffer chyba go nie walnie za 1.3k. Wojownik hiter musi mieć w zasadzie pełne HP (a i tak jak walnie >1500 obrażeń, to od Odbicia pada). By bić sporo, a w zasadzie bić, musi mieć osłonę magiczną/fizyczną albo jakimś cudem nałożyć paraliż lub klątwę na przeciwnika. Mag po prostu bije.
    Szczególnie, że jak walczę z takim Krulasem, to on mi jakoś bije 1.5x więcej, nawet jakbym z odbicia mógł go łatwo zabić.

    @down
    hgeaustgrwthrxdyiunhethethjmxrwthwrtv
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 08-05-2017 o 19:47

  7. #22
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Herbatoholik źle mnie zrozumiałeś i wyjąłeś moją wypowiedź z kontekstu.

    Cytat Napisał GoldenkoPL
    Nie wiem co to za "propozycja", aby zepsuć jedyną (chyba) zaletę maga
    Odnosiłem się do wypowiedzi Barbarzyńcy, w której proponował możliwość chybienia u Maga.

  8. #23
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Wprowadzić. Tak będzie najlepiej. Teraz będa równe szanse. (I jeszcze tym bossom które mają odbicie dodac odbicie magiczne)

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Wprowadzić. Tak będzie najlepiej. Teraz będa równe szanse. (I jeszcze tym bossom które mają odbicie dodac odbicie magiczne)
    To akurat na nie, takie bossy mają zazwyczaj więcej magdefa, by wyrównać to ryzyko u wojów

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2014
    Postów
    25
    Usunac odbicie? oki, oslabic rowniez mp atak, hp atak, krytyczny cios, te wszystkie zdolnosci gargantuicznie zwiekszajace obrazenia wojownikowi. Dodac odbicie magiczne? oki, usunac oslabienia klujacego pocisku, hp pocisku, etc.

    No bez przesady, skonczcie robic gre pod jedna profesje. ALBO ktoras usuncie i niech jest jedna.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Fannindel nie masz defów to padasz od odbicia. Było nie brać stat od esq, bo tylko ona umi na tak niskich defach grac : )

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Fannindel nie masz defów to padasz od odbicia.
    Nie chodzi o mnie czy o moje defy, chodzi o dyskusje/propozycje wprowadzenia odbicia magiczne badź usunięcia fizycznego w celu wyrównania "sprawiedliwości".


    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Było nie brać stat od esq, bo tylko ona umi na tak niskich defach grac : )
    Aż tak bardzo chcesz prowokować? powoli to podchodzi pod "prowokowanie konfliktów" jeszcze trochę i napiszę ten post do Tomiego.
    ps; poki co to ja mam top1 wiem że zadrościsz ;]

    @Krycha
    Coraz częściej myślę, że najlepiej byłoby zbanować Was wszystkich. Tylko byście się obrzucali tekstami typu "to podchodzi pod prowokację", "prowokujesz mnie", "zgłaszam to!!". Ogarnijcie się. Nie chcę widzieć postów typu "prowokujesz". Zgłoś posta, rozstrzygnie to kadra. Dopisku też nie życzę sobie usuwania, bo wiadomo jak się to skończy. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 09-05-2017 o 18:38

  13. #28
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Proponuje usunąć Fannindela razem z odbiciem.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Barbarzyńca Zobacz post
    Proponuje usunąć Fannindela razem z odbiciem.
    Świetna propozycja

  15. #30
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Idealna propozycja na bezdefia typu hiter woj czy mag
    Ostatnio edytowane przez Mefisto BANK ; 09-05-2017 o 22:00

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •