Zobacz wyniki ankiety: Wprowadzić odbicie magiczne?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    40 57.14%
  • Nie

    24 34.29%
  • Usunąć odbicie

    6 8.57%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Temat: Odbicie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722

    Odbicie

    Proponuję usunąć odbicie albo dodać odbicie magiczne.
    Lepsze to 2 bo jeszcze więcej hiterów się pojawi.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Odbicie jest vs woj bo woj ma krtyki i zdolki ktore mu powiekszaja dmg wiec dmg jest rozny wiec powinno byc a odhice magiczne przy magach z dmg na tym samym poziomie jest bezsensu. I nie placz o odbijanie bo obstawiam ze zostales odbity i dlatego chcesz usunac odbicie :]

  3. #3
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    byc a odhice magiczne przy magach z dmg na tym samym poziomie jest bezsensu.
    Do tego można dodać, że magowi-hiterowi prędzej czy później się skończy mana i wtedy można go próbować zabić. Woj-hiter natomiast jak nie chybi może bić w nieskończoność, zmuszając do ciągłych leczeń.

  4. #4
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem za. Woja hitera się fajnie łatwo odbija a jak mam maga hitera który dodatkowo da mi serię statusów to takiego się nie da zabić. Na KG jest Odbicie Magiczne, więc z jakiegoś powodu jest jednak potrzebne. Czemu nie wprowadzić do normalnej gry?

    Do tego nie zawsze dmg jest na tym samym poziomie bo jest jeszcze Pocisk Fortuny który mi na ok. 300 defa mag bije za 2.2k.

  5. #5
    ^ na KG jest też wiele innych zdolności i fajnych broni, czemu nie wprowadzić do normalnej gry?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Przeciez woj nie traci nic oprocz jednego slotu na zdolnosci zeby miec ogromny rozrzut obrazen a mag traci wszystkie statystyki zeby miec atak oraz luck na pocisk fortuny wiec takirgo maga sei zahija izi.

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Sprawa Odbicia Magicznego jest trochę inna, bo dostaje sie je ZAWSZE. Bez niego ciężko jest pokonać maga hitera, który dodatkowo rzuca statusami. Mag hiter daje w 1 statystykę więc ma więcej lucka by nie blokowało. Ja np. jako defer mam 31 lucka w bazie, natomiast znam maga hitera co ma 73 takiego (289 ataku mag). Zgadnijcie kto bije Pociskiem Fortuny za milion i trafia 3 statusami w Pechowej, a kto to wszystko dostaje?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Jak trafia 3 statusami w pechowej to kiedy uzyjesz odbicia magicznego ? Moze powinno byc za 0 slotow oraz za 0 mp zeby moc po prostu zawsze kontrowac maga hitera?

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Ubierać Mdeff na Maga pod Fortunke. Gratuluję. Jak już to ubierasz się pod odpo + pomyśln. na start i/lub zakładasz coś pod luck (branzoleta czarcia)

  10. #10
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Usunąć odbicie dobry pomysł.

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    ^ na KG jest też wiele innych zdolności i fajnych broni, czemu nie wprowadzić do normalnej gry?
    Też się czasem nad tym zastanawiam :c Chcę Malleusa
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Sprawa Odbicia Magicznego jest trochę inna, bo dostaje sie je ZAWSZE. Bez niego ciężko jest pokonać maga hitera, który dodatkowo rzuca statusami. Mag hiter daje w 1 statystykę więc ma więcej lucka by nie blokowało. Ja np. jako defer mam 31 lucka w bazie, natomiast znam maga hitera co ma 73 takiego (289 ataku mag). Zgadnijcie kto bije Pociskiem Fortuny za milion i trafia 3 statusami w Pechowej, a kto to wszystko dostaje?
    To zwiększ sobie lucka.

  12. #12
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Bez przesady, wystarczy ustać te parę tur z serii Pechowych i Pocisków Fortuny, jednakże marnuje to tyle miksów że potem nawet jak wyprowadzisz kontrę to ciężko zbić tak by wyrównać. Odbicie Magiczne pozwoliło by odbić takiego maga hitera, który potrafi bić kolosalne hity i w przeciwienstwie do woja hitera nie ma on zagrożenia nagłej śmierci spowodowanej posiadaniem 50MP przez przeciwnika.

  13. #13
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Niech magowie zaczną chybiać zaklęciami i będą równe szanse.

  14. #14
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Barbarzyńca Zobacz post
    Niech magowie zaczną chybiać zaklęciami i będą równe szanse.
    Tak i niech woje zawsze trafiają

    Nie wiem co to za "propozycja", aby zepsuć jedyną (chyba) zaletę maga.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Tak i niech woje zawsze trafiają
    A nie trafiają?XD I tak rzadko chybiają.

    Przestańcie dyskutować jak zabić i przeżyć walcząc vs pocisk fortuny.

    Gdy pisałem ową propozycję to miałem na myśli walki z mag hiter, ostatnio jest co raz więcej takich, wiele razy
    miałem sytuacje gdzie mogłem odbić krulasa,vanitasa,serane czy też mei misaki. Jednak są to tylko przykłady,
    bardzo dużo ataku również ma między innymi rumpel,esq,farben czy nawet ostatnio spectator.

    Odnośnie wprowadzenia zdolności/broni które istnieją na kg to również jestem za.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •