Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Zmiana profilu do walki na arenie z wyzwań.

  1. #1
    Vanitas
    Konto usunięte

    Zmiana profilu do walki na arenie z wyzwań.

    Jak wiadomo osoby będące w top 15 pvp manu i auto są automatycznie bez własnej woli zapisywane codziennie na arenę, celem stoczenia 3 walk. Problemem jest jednak, że każdemu może się zdarzyć odejść od komputera na 60-90 sekund i po powrocie od razu mamy walkę bez uprzedniego przygotowania się w aktywnym profilu. Taka sytuacja może prowadzić do tego, że ktoś ma walkę pvp z magiem w profilu na woja lub odwrotnie. Rozwiązaniem obecnej sytuacji nie jest samodzielny zapis na arenę w dobrym profilu, jak mamy wyzwanie, albowiem zawsze system rzuci nas walki z wyzwania w aktywnym profilu, a nie w tym, w którym byliśmy zapisani. Walki z wyzwania natomiast mają pierwszeństwo przed walkami z zapisu.

    W związku z powyższymi okolicznościami miałbym propozycję, żeby w sytuacji, jeżeli nasza postać jest zapisana na arenę zarówno samodzielnie, jak i automatycznie z wyzwania zawsze była rzucana do walki w profilu wybranym podczas samodzielnego zapisu. Wtedy nawet, jeżeli będziemy afczyli podczas walki manu, to będziemy mieli dobre eq/dobry skrypt i mamy jakieś szanse wygrać. Nie jest zrozumiałym, dlaczego nawet jeżeli nasza postać jest zapisana na arenę, to z wyzwania zawsze jesteśmy rzucani do walki w aktywnym profilu, który często jest niewłaściwy.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 05-05-2017 o 15:22

  2. #2
    na moje to nawet błąd i wręcz powinno być zrobione tak, aby nasz zapis na arenę anulował zapis z wyzwania
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Właśnie nie byłem tego 100% pewny, więc nie pisałem, ale faktycznie tak jest - kiedy się zapisujemy na arenę auto i ustawiamy odpowiednie profile, a jednocześnie jesteśmy na wyzwaniu, to wyzwanie ma "priorytet" i nie "przekleja" ustawionych profili, a daje zawsze [aktywny]. Pewnie do poprawki.

  4. #4
    Podnoszę to, skoro jest nadzieja że błąd albo że można przełączyć priorytet to fajnie by było, bo ratowałoby w dwóch sytuacjach:
    - chwilowej nieobecności podczas wyzwania ale z zapisem manu/auto
    - dwóch walk jedna po drugiej w przypadku zapisu i wyzwania - najpierw jesteśmy łapani z wyzwania a później z zapisu, a można o tym zapisie zapomnieć i np. wtedy przyafczyć lub nie mieć miksów (w sytuacji przerzucenia priorytetu zapisu nad wyzwanie walka z zapisu kasowałaby wyzwanie na godzinę).

  5. #5
    przenoszę do błędów, nie po to są te opcje, żeby nie dotyczyły wyzwania

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    to samo mialem ogladalem jakis film faker mnie zaatakowal i mialem zly profil

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    https://mfo3.pl/r/bf28bc2c1 ...

    - - - - - - - - - -

    https://mfo3.pl/r/bf28bc2c1 ...mnie zaatakowal i mialem zly profil

  8. #8
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Właśnie i ja "oberwałam" przez zły prof i te wyzwania, tracąc 43 punkty :/
    Ostatnio edytowane przez Peggy Brown ; 16-05-2017 o 21:07

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Proponuje klikając magiczny przycisk WYLOGUJ jak się odchodzi od komputera lub przelogować na inną postać.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Proponuje klikając magiczny przycisk WYLOGUJ jak się odchodzi od komputera lub przelogować na inną postać.
    Odezwał się ten, którego problem dotyczy - coś na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem..."
    Byłam akurat w innej karcie i "o dziwo" nie dostałam powiadomienia o walce, a przecież nie będę siedzieć z nosem przy monitorze z odpalonym mfo i czekać aż łaskawie ktoś mnie zaatakuje
    Proponuję mniej wymądrzania się, a więcej zrozumienia.

  11. #11
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Proponuje klikając magiczny przycisk WYLOGUJ jak się odchodzi od komputera lub przelogować na inną postać.
    Nawet jak idę sobie zaparzyć kawę co zajmuje od 1 do dwóch minut mam klikać wyloguj? Bez przesady. Nie ma sensu wylogowywać się jak odchodzę na tak krótki okres czasu. Do tego dochodzi to o czym napisała peggy.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Bywałem na wyzwaniu nie raz i jakoś potrafiłem sobie latać między kartami i pilnować gry, jak ktoś nie potrafi to wylogowanie to najlepsza opcja
    Zawsze miga na liście kart co się dzieje i widać

    Jak się gra to się gra, a jak się pije kawę to się pije kawę.
    Zawsze można zniknąć z wyzwania spadając po za top15 i wtedy możecie robić co chcecie.
    Wyzwanie wymaga pilnowania, po to jest wprowadzone.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Wyzwanie wymaga pilnowania, po to jest wprowadzone.
    Taaa... właśnie widać, jak się znasz.
    Wyzwanie zostało wprowadzone, by ci w topce nie siedzieli bezpiecznie na tyłku, atakując na arenie tylko łatwe cele. Kompletnie więc nie spełnia swojego założenia.

  14. #14
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Proponuje klikając magiczny przycisk WYLOGUJ jak się odchodzi od komputera lub przelogować na inną postać.
    Tym magicznym sposobem pozbyliśmy się wszystkich błędów w MFO3.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Bywałem na wyzwaniu nie raz i jakoś potrafiłem sobie latać między kartami i pilnować gry, jak ktoś nie potrafi to wylogowanie to najlepsza opcja
    Zawsze miga na liście kart co się dzieje i widać

    Jak się gra to się gra, a jak się pije kawę to się pije kawę.
    Zawsze można zniknąć z wyzwania spadając po za top15 i wtedy możecie robić co chcecie.
    Wyzwanie wymaga pilnowania, po to jest wprowadzone.
    Wyzwania nie są po to żeby ich pilnować, tylko od tego żeby gracze z top byli zobligowani do walk.
    Tylko pragnę zauważyć, że przeznaczenie wyzwań nie jest przedmiotem tego tematu, bo nawet jeśli sobie pójdę, to z odpowiednim skryptem auto mam większe szanse na wygraną niż np. ze skryptem na meduzę czy innego potworka.
    "Zawsze miga na liście kart co się dzieje i widać " - otóż nie zawsze, już napisałam, że powiadomienia nie dostałam na owej karcie, gdyby coś mi mignęło, w temacie bym się nie udzielała.
    PS. Rozumiem, że żeby się napić kawy, to mam odejść od kompa, bo "Jak się gra to się gra, a jak się pije kawę to się pije kawę." Genialne rozwiązanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •