Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Systemy PvP/topka

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722

    Systemy PvP/topka

    Ostatnie aktualizacje miały zwiększyć ilość walk, a tymczasem kilka osób wbije sobie do top3, wchodzą raz w tygodniu zawalczyć 3 walki i cieszą się tygodniami z codziennych medali. Mówię tutaj o np graczu SystemOfADown,Vanitas czy też Serana. Nie jest to temat "specjalnie" dla tych osób, to są przykłady i osoby które tak robią będąc w topce. Jest masa osób które mają 400+ ranku i po prostu go kiszą dla żetonów.

    Da się coś w tym kierunku zrobić?

  2. #2
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Ostatnie aktualizacje miały zwiększyć ilość walk, a tymczasem kilka osób wbije sobie do top3, wchodzą raz w tygodniu zawalczyć 3 walki i cieszą się tygodniami z codziennych medali. Mówię tutaj o np graczu SystemOfADown,Vanitas czy też Serana.
    Chyba Ci się coś pomyliło, bo top 3 mam tylko w ranku pvp auto i co do zasady wchodzę codziennie staczając kilka walk w obronie topki auto. Nie wiem na jakiej podstawie ustaliłeś, że wchodzę raz w tygodniu. Istnieje coś takiego jak wyzwanie i muszę mieć 3 walki niezależnie od tego czy mi się to podoba, czy nie. Inna sprawa, że czasami jak jestem zapisany na arenie auto, to nikt nie łapie, bo mam porobione limity z większkością osób w swoim przedziale.
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jest masa osób które mają 400+ ranku i po prostu go kiszą dla żetonów.
    Ale przecież jak ktoś nie jest aktywny na arenie, to traci rank z powodu braku aktywności. Zrozum w końcu, że nie każdy ma ochotę być gotowym do walki manu 24 godziny na dobę. Auto są szybsze, ale wymagają używania mikstur, których ilość jest ograniczona.

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Da się coś w tym kierunku zrobić?
    Jak mi będziesz dawał codziennie 10 odno 3; 20 skup; 20 osłon mag i fiz; 20 regenerek, to będę częściej na arenie auto. Mnie na tak częste walki nie stać.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Pisząc temat może źle się wyraziłem, miałem na myśli to że ludzie w topce zbyt często odmawiają walki.
    Ludzie nie logują się na postacie z wyzwaniem bądź po prostu stoczą 3 walki i już dalej nie walczą.
    Ochrona po walce z wyzwania (1h) też jest za długa, zmieniłbym ją do 10 minut na ewentualne dokupienie mikstur.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Ochrona po walce z wyzwania (1h) też jest za długa, zmieniłbym ją do 10 minut na ewentualne dokupienie mikstur.
    Nie żeby coś, ale ja chciałbym mieć możliwość robić coś innego postacią z wyzwaniem (wymiana mini, zbieranie kwiatków itp.) niż tylko siedzieć na arenie i klepać sięz innymi.
    Zostało to i tak już zmienione, kiedyś wystarczyła tylko jedna walka w tygodniu by nie tracić ranku (dużo razy udało mi się kogoś złapać o 23:55, nawet jak przegrałem walkę to dostawałem te 30 żetonów tygodniowych a nie traciłem 40pkt)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    niż tylko siedzieć na arenie i klepać sięz innymi.
    Przecież stoczysz 3 walki w odstępach 10 minutowych i możesz robić co chcesz.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post

    Ale przecież jak ktoś nie jest aktywny na arenie, to traci rank z powodu braku aktywności. Zrozum w końcu, że nie każdy ma ochotę być gotowym do walki manu 24 godziny na dobę. Auto są szybsze, ale wymagają używania mikstur, których ilość jest ograniczona.


    W tym rzecz, stoczą 3 walki w tygodniu (będąc w srebrze) i mają tygodniowe żetony, po tych 3 walkach nie walczą.
    Lub walczą z wybranymi przeciwnikami (jakieś pewne walki).

  6. #6
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Ochrona po walce z wyzwania (1h) też jest za długa, zmieniłbym ją do 10 minut na ewentualne dokupienie mikstur.
    To jest akurat zbędne, jak ktoś ma się wylogować to i przez 10 minut zdąży sto razy, jeśli zechce walczyć dalej to się zapisze, jeśli nie - zdąży wymienić/zrespić/etc

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Ja np niedługo bd mieć mniej. Czasu na to pvp dlatego już tak częściej nie walczę . A z miksturami ja też mam problem jak wjeszkosc muszę dokupywac specjalnie i mistrza areny .

  8. #8
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    W tym rzecz, stoczą 3 walki w tygodniu (będąc w srebrze) i mają tygodniowe żetony, po tych 3 walkach nie walczą.
    Ale kto Ci stacza 3 walki w tygodniu i potem nie walczy? Policzyłeś dokładnie liczbę walk manu vanitasa? Widzę, że nie albowiem "Od:Mistrz gry01.05.2017 00:00:04 Liga Srebrna - walki manualne: Otrzymałeś 190 żetonów za aktywność w minionym tygodniu.". Skoro dostałem ponad 100% żetonów za manu, to chyba musiałoby być więcej niż 3 przeciwników nieprawdaż? I tak jak mówiłem nie można nikogo zmusić do siedzenia 24 godziny na dobę na arenie, albowiem sens gry nie sprowadza się do pvp. Ja tam wolę robić fabułę, bić minibosy do czego mam pełne prawo, a nie marnować czas na ciągłe walki pvp.
    Na temat systema of down się nie będę wypowiadał, ale on ma kilka postaci i można warto byłoby policzyć łączną liczbę walk na wszystkich i ustalić ile limitów zrobił?
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Lub walczą z wybranymi przeciwnikami (jakieś pewne walki).
    I co w tym złego? Żeby dostać nagrode tygodniową musi być 3 RÓŻNYCH przeciwników. Poza tym za 3 osoby nikt nie dostaje pełnej nagrody.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 02-05-2017 o 11:59

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    A ja powiem, że w ranking PvP powinna wchodzić tylko i wyłącznie 1 postać, wtedy takich walk by było więcej, bo to prawda, jeśli chodzi o Soada Gdy była 1 walka potrzebna to zawsze się na nią ugadywał i nie było szans go złapać lub atakował inna postacią, teraz robi 3 walki i dalej unika, a żetony za topke farmi każdą postacią.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Może jeszcze zmuśmy graczy do tego, by grali pvp, nawet jak nie chcą? Bany za unikanie walk, co ty na to?

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    A ja powiem, że w ranking PvP powinna wchodzić tylko i wyłącznie 1 postać
    Na nie. Normalni ludzie wykorzystują wiele postaci dla różnych stylów gry. Np. jedna postać to hiter, inna defer. Dlaczego ograniczać ich do jednego stylu gry pvp?
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 02-05-2017 o 23:32

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Może jeszcze zmuśmy graczy do tego, by grali pvp, nawet jak nie chcą? Bany za unikanie walk, co ty na to?
    Jestem za.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Na nie. Normalni ludzie wykorzystują wiele postaci dla różnych stylów gry. Np. jedna postać to hiter, inna defer. Dlaczego ograniczać ich do jednego stylu gry pvp?
    Nikt nikogo nie ogranicza i nie zmusza, ale w danej chwili osoby wbijają dużo żetonów przy minimum "pracy".

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jestem za.

    Nikt nikogo nie ogranicza i nie zmusza, ale w danej chwili osoby wbijają dużo żetonów przy minimum "pracy".
    Trochę niepoprawnie napisałem tamten post. Zaraz to poprawię. Druga część była do Tatsumaru, nie pierwsza.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Może jeszcze zmuśmy graczy do tego, by grali pvp, nawet jak nie chcą? Bany za unikanie walk, co ty na to?
    Nadal jestem za, unikanie walk to jakiś absurd.
    Jak się na nie ma czasu to niech się w ogóle nie walczy, jest też opcja za MF'y - reset rankingu.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Nadal jestem za, unikanie walk to jakiś absurd.
    Jak się na nie ma czasu to niech się w ogóle nie walczy, jest też opcja za MF'y - reset rankingu.
    Jak się nie ma czasu, to niech się nie gra, każdemu, kto nie wbije w ciągu miesiąca poziomu, dajmy bana.

    Zrozum, że są wyczynowcy i są tacy, którzy sobie zawalczą od czasu do czasu.

    A ta gra nie opiera się głównie na rankingu. Jeśli szukasz takiej gry, to polecam LoLa.

  15. #15
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Co jeszcze. Nie walcze bo niechce i nie mam czasu. Jeśli jednak jakimś cudem dodadzą tą okropną propozycje (za unikanie walk=ban) to prędzej stracą połowe graczy niż ożywią PvP.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •