Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 82

Temat: Gra na 2+ postacie vs gra na 1 postać

  1. #16
    Magician
    Konto usunięte
    a mi sie nie chce expic pare postaci, nie kazdemu sie chce i nie kazdy moze marnowac codziennie energie i po to wbijalem na tej jednej 67 by miec przewage na eventach i nie powinna byc mi ona odbierana, juz pisalem w innym temacie, cofaliscie do 65 by miec zetki co tyg z lig to macie, ale cos kosztem czegos, wszystkiego miec nie mozna

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    a mi sie nie chce expic pare postaci, nie kazdemu sie chce i nie kazdy moze marnowac codziennie energie i po to wbijalem na tej jednej 67 by miec przewage na eventach i nie powinna byc mi ona odbierana, juz pisalem w innym temacie, cofaliscie do 65 by miec zetki co tyg z lig to macie, ale cos kosztem czegos, wszystkiego miec nie mozna
    Większość tutaj chce mieć wszystko i tego nie potrafią pojąć, nawet Administracja

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Wciąż nie rozumiem jednej rzeczy. Przy cofaniu postaci do 65 lvl była informacja,że straci się statystyki itp oraz informacj czy chcesz to zatwierdzić. Klikając magiczne "tak" zgodziliście się na to i teraz macie problemy,że osoby 67 lvl mają jakąś iluzoryczną przewagę.

    Na drugi raz proponuje by w mfo3 gdy pojawi się komunikat ,że coś zatwierdzasz to przeczytaj to do końca a nie rób tak jak na pewnych "tubach" gdzie z automatu gość 12 letni klika :"jestem osobą pełnoletnią"

    Nakazu nie było,że każdy musi cofnąć postac do 65lvl. Więc jeżeli teraz pewne osoby nie widzą zalet bycia na tym poziomie no to niech ponoszą odpowiedzialność za decyzje jakie podjęli ułamek wcześniej.

  4. #19
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Większość tutaj chce mieć wszystko i tego nie potrafią pojąć, nawet Administracja
    Zdecyduj się wreszcie czy 20-30pkt różnicy nic nie zmienia na KG (bo przecież tylko się liczy umiejętność walki), czy jednak to jest przewaga której nie chcesz stracić

  5. #20
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Wiem o czym pisałeś i jakie pieniądze kto powiedział ze trzeba expic 6 postaci od razu za pomocą MF.
    Wy expisz jedną postać na 67 i możesz brać się za kolejne wbijając na nich 67, 66, 65 według własnego uznania.
    esq ma jakoś x2 postaci z 67 poziomem i chyba nie powiesz mi że zrobiła to za pomocą MF.
    Równie dobrze możesz wyexpić sobie postać od 68 i brać się za kolejne serio w czym problem.
    Ty serio jesteś jakaś upośledzona? "I jakie pieniądze kto powiedział że trzeba expić 6 postaci od razu za pomocą MF", a za co kupisz 6 postać? (200MF)
    W moim przypadku trzeba by było jeszcze kupić 4 postać (50MF) i 5 postać (100MF), czyli mam wydać 350MF na marne postacie?

    "Wy expisz jdną postać na 67 i możesz brać się za kolejne wbijając na nich 67,66,65 według własnego uzniania" - mogę jeszcze wbijać 68,69,70.. mam wybór.
    "Esq ma jakoś x2 postaci z 67 poziomem i chyba nie powiesz mi że zrobiła to za pomocą MF." - No może i nie, ale ona wybrała że woli mieć 2 postacie na 67 a wel wybrał że woli mieć 68.. niedługo 69 a na więcej czasu nie ma, sama dobrze wiesz jak i każdy że esq tu przesiaduje prawie ciągle.
    "Równie dobrze możesz wyexpić sobie postać od 68 i brać sięza kolejne serio w czym problem." - Tak, ale mogę też wbijać 69..70.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Dlaczego niby to błąd? A co jeśli moja postać na 60 poziomie jest tak mało rozwinięta że na niczym innym nie dam rady? Zmieniając potwory na lepsze jedynie przyspieszamy rozwój naszej postaci to nie jest błąd. Bo twoim zdaniem expiąc np na syrenach (bo chcę perły = $) to jest to błąd bo na orangutanach dostanę więcej doświadczenia. Nasza postać rozwija się w tym kierunku jakim my chcemy (Kasa/PvP/Bossy/TvT/LvL itp).
    Źle mnie zrozumiałeś. Bicie Orangutanów zamiast Syren nie jest strategią ściśle dominującą, ponieważ istnieją ważne aspekty, w których Syreny mają przewagę - wspomniane perły.
    Gra na jedną postać jest lepsza w aspekcie ilości posiadanego doświadczenia czy możliwości w walkach z bossami, ale gorsza we wszystkich aspektach PvP - teraz jest jasno?

    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    a mi sie nie chce expic pare postaci, nie kazdemu sie chce i nie kazdy moze marnowac codziennie energie i po to wbijalem na tej jednej 67 by miec przewage na eventach i nie powinna byc mi ona odbierana, juz pisalem w innym temacie, cofaliscie do 65 by miec zetki co tyg z lig to macie, ale cos kosztem czegos, wszystkiego miec nie mozna
    Śmiechłem. Wbiłeś w maju 67 lv żeby mieć przewagę w KG, który wystartował dłuższy czas później? Na pewno.
    Bo w IŚ nic się nie zmieni, wciąż będziesz mógł utrzymywać tę swoją przewagę.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Zdecyduj się wreszcie czy 20-30pkt różnicy nic nie zmienia na KG
    A czy ty przypadkiem nie zdecydowałeś się na cofnięcie swojej postaci na 65lvl?

  8. #23
    Magician
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Źle mnie zrozumiałeś. Bicie Orangutanów zamiast Syren nie jest strategią ściśle dominującą, ponieważ istnieją ważne aspekty, w których Syreny mają przewagę - wspomniane perły.
    Gra na jedną postać jest lepsza w aspekcie ilości posiadanego doświadczenia czy możliwości w walkach z bossami, ale gorsza we wszystkich aspektach PvP - teraz jest jasno?



    Śmiechłem. Wbiłeś w maju 67 lv żeby mieć przewagę w KG, który wystartował dłuższy czas później? Na pewno.
    Bo w IŚ nic się nie zmieni, wciąż będziesz mógł utrzymywać tę swoją przewagę.
    na iś ? teraz to ja śmiechłem, dawał mi kiedyś a przy aktualnej mecie hiterów przewaga lvl na iś nic nie daje

  9. #24
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Źle mnie zrozumiałeś. Bicie Orangutanów zamiast Syren nie jest strategią ściśle dominującą, ponieważ istnieją ważne aspekty, w których Syreny mają przewagę - wspomniane perły.
    Gra na jedną postać jest lepsza w aspekcie ilości posiadanego doświadczenia czy możliwości w walkach z bossami, ale gorsza we wszystkich aspektach PvP - teraz jest jasno?
    To nic nie zmienia, każdy gra pod "coś" według własnego uznania i tak zawsze będzie.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Istnieje takie coś jak konkursy itd itp w których zdobywasz MF tak ciężko uzbierać 200/350 MF na głupią postać?
    Chyba że masz problem z zbieraniem no to już gorzej.
    Konkursy w tej grze akurat są tak rzadko że jakaś parodia, a te w których można wygrać MF jeszcze rzadziej.
    W dodatku nie każdy konkurs ja wygrywam (trzeba mieć szczęście które ty zawsze masz, więc w twoim wypadku łatwo uzbierać + ładujesz tysiące).

    Tak, ciężko uzbierać 200/350MF bez wydawania pieniędzy, kasę muszę też przeznaczać na rzeczy "których potrzebuję" - to co wybrałem czyli pvp/kolekcjonowanie eq. Zresztą każdy ma wybór ja wolę udoskonalać swoją główną postać, inni wolą mieć kilka postaci ale słabszych.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Zdecyduj się wreszcie czy 20-30pkt różnicy nic nie zmienia na KG (bo przecież tylko się liczy umiejętność walki), czy jednak to jest przewaga której nie chcesz stracić
    Oczywiście, że nic nie zmienia bo te 20-30 pkt łatwo jest nadrobić mając 225 żetków więcej.
    Spokojnie za te żetki możesz podbić eq i masz te 15-20 pkt odrobione lub w przeliczeniu na miksy to masz srednio 10 miksow lvl 4, co daje 3 pelne walki wiecej, co po 3-4 walkach KG się rownowazy i 65 == 68.

    Jak Robo wspomianał, kazdy mial wybor czy chce zostac na obecnym lvl czy sobie obnizyc.
    Tak samo mowicie o wbijaniu innych postaci, ale ja moge pisac o wbijaniu 1 postaci.

    Więc nie ma tutaj żadnych argumentów op. Wylosujesz dobre eq wygrasz na 65 - prosta zasada, no chyba, że jesteś randomem i nie potrafisz tego wykorzystać.
    Jak masz słabe eq możesz sobie przelosować za MF-y. Ja w środę wygrałem, ale kosztowało mnie to 30 MF, bo gdybym ich nie wydał to nawet do 5 rundy bym nie doszedł.

    W dodatku na KG trzeba umieć dobrać sobie eq, a mając pkt tylko w atak to ciężko jest nadrobić pkt w coś innnego bo sie nie trafi odpowiedniego eq, itd.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    30pkt w bazie =/= 30pkt w statystykach
    Skoro "Oczywiście, że nic nie zmienia bo te 20-30 pkt łatwo jest nadrobić mając 225 żetków więcej" to co dla ciebie za problem cofnąć LvL do 65 tracąc te 30 pkt
    Przecież randomem nie jesteś?
    Mając 65 LvL też będziesz wygrywać no nie ?
    Jak mi doładujesz 100 MF abym mógł Ci pokazać, że się da wygrać to nie ma problemu.
    Lub
    Wprowadźmy 65 lvl i max 1 postać Każdemu będzie odpowiadać i każdy będzie miał równe szanse w grze.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Zróbcie po jakąś rekompensatę dla tych co mają 65+ by coś dostali w zamian, a nie tylko im zabieracie...
    Weźcie tego expa, który był wbijany na 65lvlu, pomnóżcie go x10 (bo dostwało się 10%), expa z 66 x20, z 67x 40 itp, i ten exp, który wyjdzie, albo niech będzie rozdzielany na dodatkowe postacie, albo niech zostanie zablokowany i odblokuje się po upku. Przynajmniej te expienie na 65,66,67, 68 itp chociaż trochę okaże się dla nich opłacalne...

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Wprowadźmy 65 lvl i max 1 postać Każdemu będzie odpowiadać i każdy będzie miał równe szanse w grze.
    Jak najbardziej na tak

  13. #28
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Wprowadźmy 65 lvl i max 1 postać Każdemu będzie odpowiadać i każdy będzie miał równe szanse w grze.
    Za, przy okazji nie będzie spierniczania przed wyzwaniem na inne postacie.

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Wprowadźmy 65 lvl i max 1 postać Każdemu będzie odpowiadać i każdy będzie miał równe szanse w grze.
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Jak najbardziej na tak
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Za, przy okazji nie będzie spierniczania przed wyzwaniem na inne postacie.
    Uważajcie, bo jeszcze ktoś serio to wprowadzi, żeby Wam dogodzić
    Z łaski swojej, nie zmuszaj wszystkich do grania tak jak Ty Wel, dobra?

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Oj sorcia własnie doładowałam dzisiaj MF chyba poczekasz miesiąc
    A na co ci 100MF ?
    Na resetowanie eq ? xD
    To jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby resetować sobie eq.
    Żeby wygrywać KG trzeba mieć dobre eq i odpowiednia ilość miksów - jak się słabo dostanie to jasne, że się wygra, ale skoro Ty tego nie rozumiesz to już wiem skąd twe płacze są.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Uważajcie, bo jeszcze ktoś serio to wprowadzi, żeby Wam dogodzić
    Z łaski swojej, nie zmuszaj wszystkich do grania tak jak Ty Wel, dobra?
    Czy ja kogoś zmuszam ??? Ja wybrałem swoją drogę, a wy swoją.

    Ale to wy zmuszacie mnie i graczy podobnych do mnie do obrania waszego wyboru, więc następnym razem przemyśl 2 razy co napiszesz.

    Ja nie płakałem, że macie po xxxx postaci, xxx mini wiecej, xxxx zetkow wiecej, mozliwosc brania udzialu w ligach, itd.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •