Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 82

Temat: Gra na 2+ postacie vs gra na 1 postać

  1. #61
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Są ludzie dobrzy w PvP którzy wygrali KG na 65lv, myślę że WeLove też by wygrał KG na 65 (lecz mniej razy z oczywistej przewagi) Więc nie lepiej wyrównać szanse żeby każdy miał 65lv i taką samą szanse dostania żetonów czy bawić się w większe lv gdzie taki 68 ma 30 pkt. przewagi gdzie nie odczuwa mniejszej ilości żetonów (dodatkowo mniej otrzymuje z runy, kamienia) Aktywnie uczęszczam w KG i widzę tą ogromną przewagę.
    Ja tez odczuwam przewagę graczy grających na xxx postaci, ale jakoś się do tego przyzwyczaiłem. Ale się nie będę powtarzał.

    Proponuję od razu zrobić nowy event dla 65 lvl, każdy ten sam eq, taka sama liczba miksów, te same gemy i zdolności.
    Każdy będzie miał w dokładnie takie same pkt. Wtedy wygrywał zawsze będzie KRÓL (osoba która potrafi zrobić sobie dobre staty, dobry skrypt i potrafi walczyć manualnie).

    No i żeby osoby 1 postaciowe nie były strate to zablokujmy możliwość zdobywania żetonów na innych postaciach, a mini można wymieniać tylko na 1 postaci. Trzeba każdemu dać równe szanse.
    Albo co lepiej wprowadzić maksymalny czas przebywania w grze do 30min, bo nie każdy może siedzieć po kilka godzin w grze, itd.
    Aż będziemy mięć RÓWNOŚĆ.

  2. #62
    vegoo
    Konto usunięte
    .

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Operowanie na 1 postaci jest mniej czasochłonne niż operowanie na 5-6 postaciach. Więcej wymian, więcej łażenia etc.


    To czy ograniczenie tego przed Nordią było dobrym pomysłem czy też nie. Nie wiem, jak widać ta decyzja miała swoje minusy, mimo wszystko też chciałem, aby system był powoli wdrażany. Teraz pozostała mi już konsekwencja w działaniu - bo cofanie bloka na 65lv na parę miesięcy przed upkiem, nie wiem czy jest sens?
    To myślcie przed wprowadzeniem czegoś zanim coś wejdzie w grę, zważając na konsekwencje jakie mogą być w późniejszym okresie. Czy to takie trudne? W tej sytuacji było wręcz odwrotnie. Zamiast wprowadzać wszystko z upem, zaczęliście od du.. strony.

  3. #63
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Jak bym wiedział że jednak zmiana z KG tylko dla 65 nie wejdzie (wcześniej miałem informacje że wejdzie) to bym nie cofał głównej postaci do 65 żeby walczyć PvP bo aktualnie miał bym 67lv na Ice Axe i cieszył bym się z przewagi. Ale i tak bym był za zmianą bo moim zdaniem powinny się liczyć umiejętności (trochę losowości zawsze spoko) a teraz 65 walczący z 68 jest praktycznie przegrany na starcie jeśli ten 68 potrafi walczyć.

  4. #64
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Jak bym wiedział że jednak zmiana z KG tylko dla 65 nie wejdzie (wcześniej miałem informacje że wejdzie) to bym nie cofał głównej postaci do 65 żeby walczyć PvP bo aktualnie miał bym 67lv na Ice Axe i cieszył bym się z przewagi. Ale i tak bym był za zmianą bo moim zdaniem powinny się liczyć umiejętności (trochę losowości zawsze spoko) a teraz 65 walczący z 68 jest praktycznie przegrany na starcie jeśli ten 68 potrafi walczyć.
    Koridor mnie poinformował że niedługo ma być darmowa opcja odblokowania poziomu (z 65 na "obecny", w twoim wypadku 67) a więc bez problemu będziesz mógł sobie cofnąć i cieszyć się ze swojej "PRZEWAGI" poziomowej.Król Góry polega na wygrywaniu, wygrywa ten co jest najlepszy z najlepszych a więc jeśli jest się najlepszym trzeba również pokonać tych z "PRZEWAGĄ". Jeśli osoba z 65 poziomem potrafi walczyć to ma szansę sobie poradzić z osobą - 68 lvl. Jest wiele takich walk jednak nie mam zamiaru szuakć, jedna przykładowa którą pamiętam to walka między Spectatorem a osobą mającą "PRZEWAGĘ" - WeLoveThisGame.
    Link do walki: KLIK (Nie liczą się tylko umiejętności, lecz także równie ważną rzeczą jest operowanie własnymi zdolnościami).

  5. #65
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Koridor mnie poinformował że niedługo ma być darmowa opcja odblokowania poziomu (z 65 na "obecny", w twoim wypadku 67) a więc bez problemu będziesz mógł sobie cofnąć i cieszyć się ze swojej "PRZEWAGI" poziomowej.Król Góry polega na wygrywaniu, wygrywa ten co jest najlepszy z najlepszych a więc jeśli jest się najlepszym trzeba również pokonać tych z "PRZEWAGĄ". Jeśli osoba z 65 poziomem potrafi walczyć to ma szansę sobie poradzić z osobą - 68 lvl. Jest wiele takich walk jednak nie mam zamiaru szuakć, jedna przykładowa którą pamiętam to walka między Spectatorem a osobą mającą "PRZEWAGĘ" - WeLoveThisGame.
    Link do walki: KLIK (Nie liczą się tylko umiejętności, lecz także równie ważną rzeczą jest operowanie własnymi zdolnościami).
    To wygraj z kimś w tenisa paletką do ping ponga.
    Jak jesteś najlepszy to i tak wygrasz.

    Po raporcie widać, komu po prostu zabrakło potków.

    68 do 65 lvla to nie 30 punktów przewagi, a 45 (np. ja bym zrobił tak, żeby z tych 30 stat wyciągnąć jak najwięcej value - a więc zrobił staty podobne do swoich z 65 lvla, a potem wcisnął 30 punktów do speeda/ataku i nosił 8 gemów speeda/ataku. Kolejne 15 stat praktycznie za free). O dmgu z run i kamieni (dość istotnym na tym evencie) nie wspominając, bo między 65 a 68 lvlem jest to bardzo duża różnica.
    Kara za żetony - liczy się tylko pod koniec eventu, jeśli jest się złapanym przez 68 lvl, który ma takie darmowe 45 speeda na początku to taka walka jest bez szans.
    A jak wysoki lvl jest w stanie przechodzić do następnych rund na noobkach, to praktycznie potków nie traci, a wręcz traci ich mniej przez ciągłe duble.

    Trzeba się zastanowić, czy to event pvp, czy event jajcarski. Nagrody są dość spore, więc to drugie odpada.
    Raczej propsuję blokadę. Nawet nie rozumiem, czemu jej nie ma od początku.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 24-04-2017 o 21:16

  6. #66
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Gratulacje. W mfo została garstka osób, a chcecie się pozbyć kolejnej jej części. Tak trzymać! Czekam jeszcze na update eliar zamiast Nordii i w ogóle zostanie tu z 20 graczy

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    A najlepiej niech wygra wszystko SOAD i będzie super

  8. #68
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    xD co, dał wam dobre argumenty i tylko to wam zostało?
    jesteście żałośni.

  9. #69
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Masz rację. Wel dał bardzo dobre argumenty, ale odzew jest do części ciała poniżej pleców.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 26-04-2017 o 23:01

  10. #70
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Chcesz argumentu proszę o odpowiedź. Dlaczego osoba zgodziła się na zmianę lvl na 65 wiedząc,że jest to związane ze straceniem tych 20-30 pkt w statach?

    Dlaczego teraz osoba,która dobrowolnie (bez przymusu) SAMA,podkreślam bo niektórzy może mają problem ze wzrokiem SAMA zmniejszyła swój poziom ma teraz pretensje do ludzi ,którzy tego nie zrobili?.

    Dlaczego te osoby,które same zmniejszyły swój lvl ,teraz widzą,że było to głupie i są w totalnej d...,chcą by cała reszta również była w totalnej d..?

    Jeżeli nie ma odpowiedzi na te trzy pytania dalsza dyskusja w temacie nie ma sensu zupełnego.Pozdrawiam serdecznie kumatych

  11. #71
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    1.Ponieważ chciała uczestniczyć w aktywnym PvP i otrzymywać żetony za ligi.
    2.Ponieważ chciała uczestniczyć w aktywnym PvP i otrzymywać żetony za ligi.
    3.Ludzie widzą przewagę dlatego chcą wyrównać szanse żeby inne osoby też miały szanse w evencie.

  12. #72
    Ja poziom zablokowalam, by grać na równi z innymi graczami, nie mając tych 10 pkt więcej.

  13. #73
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    1.Ponieważ chciała uczestniczyć w aktywnym PvP i otrzymywać żetony za ligi.
    2.Ponieważ chciała uczestniczyć w aktywnym PvP i otrzymywać żetony za ligi.
    3.Ludzie widzą przewagę dlatego chcą wyrównać szanse żeby inne osoby też miały szanse w evencie.
    2. Mają pretensje, bo chcieli uczestniczyć w PvP, a nie w Kg?

  14. #74
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    3.Ludzie widzą przewagę dlatego chcą wyrównać szanse żeby inne osoby też miały szanse w evencie.
    Dlatego uczestniczysz jak to nazwałeś "aktywnym pvp" ,bo chciałeś . Nie pomyślałeś o evencie bo ciebie nie interesował ,bo jak sam napisałeś pvp>event

    A dla osób ,które nie obniżały poziomu event>pvp.

    Myślę,że wszystko wyjaśnione i temat można zamknąć

  15. #75
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    A KG to nie przypadkiem event PvP?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •