Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 82

Temat: Gra na 2+ postacie vs gra na 1 postać

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    W grze też chodzi o sprawiedliwość, a nie żeby pewne osoby mieli ciągła przewagę
    Ktoś ci kazał grać na xxx postaci ?? Nie, mogłeś wbić sobie 1 i mieć np. 69 lvl, ale wybrałeś inną drogę.

    I cały czas o tym mówię tutaj, a wy chce mieć i to i tamto i jeszcze to, a to już nie jest sprawiedliwość, a pazerność.

  2. #47
    W grze też chodzi o sprawiedliwość, a nie żeby pewne osoby mieli ciągła przewagę
    Przecież nie mają jej z powodu wylosowania na jakiejś loterii...

    Celem miało być uświadomienie graczom innym, że każdy ma swój wybór gry i każda ma swoje plusy i minusy i trzeba się do niej dostosować, a nie narzekać i płakać o zmiany.
    Taki temat tylko skłania ich do takiego "płakania"
    A na KG nie powstanie blokada dla 65+ (dla potwierdzenia przed chwilą dzwoniłem do Mopa).

  3. #48
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    A na KG nie powstanie blokada dla 65+ (dla potwierdzenia przed chwilą dzwoniłem do Mopa).
    Najśmieszniejsze jest to, że Ci którzy tak usilnie piszą o tym odebraniu możliwości twierdzą, że na KG te 20/30pkt wcale im nie robi różnicy ;p Ale chyba serio to jest taka zasłona dymna ;D

  4. #49
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Najśmieszniejsze jest to, że Ci którzy tak usilnie piszą o tym odebraniu możliwości twierdzą, że na KG te 20/30pkt wcale im nie robi różnicy ;p Ale chyba serio to jest taka zasłona dymna ;D
    Nie rozumiesz, na co oni narzekają. Nie narzekają na to, że stracą 20/30 pkt, tylko na to, że zostaną zmuszeni do obniżenia poziomu. Jak dla mnie, gdyby można było
    "obniżyć" poziom do 65 TYLKO NA CZAS TRWANIA KG, to byłoby okej. Jednakże po kg nie można już przywrócić normalnych statystyk. TO jest problem.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Przecież nie mają jej z powodu wylosowania na jakiejś loterii...
    Dokładnie, może zrobimy Kg tylko dla 1 poziomów? Bo 65 mają tą przewagę, że mogą rozdać statystyki inaczej, niż ja. No i ofc. mają przewagę, że wbili 65 poziom, a ja zakładając nową postać nie mam tego poziomu!1!

  5. #50
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    A może KG podzielmy? w środe dla 65lv. A w sobote tylko dla 66/67/68 i 69 levelów.

  6. #51
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    A może KG podzielmy? w środe dla 65lv. A w sobote tylko dla 66/67/68 i 69 levelów.
    Nie spamuj takimi głupotami.

  7. #52
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie spamuj takimi głupotami.
    Omg. Więc po prostu zablokujcie żeby tylko było dla 65lv. Lub zostawcie tak jak jest.

  8. #53
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    że what? osoba która codziennie expi 5x 65, a osoba ktora codziennie spala ene na 65+.
    Gdzie ty tu widzisz więcej czasu? I tu i tu się wchodzi, spala ene. WTF JAK JEDNO SPALENIE NP 600 ENY ZAJMUJE 5X WIECEJ CZASU NIZ DRUGIE 600 ENY?!
    Wbijesz 65, potem nawet na eq zerówkach zbijesz mini. Nie wmawiajcie mi, że eq +0 kosztuje nie wiadomo jaki majątek...

  9. #54
    Takie tematy jak ten są bardzo ciężkie do zajęcia stanowiska, bo ZAWSZE, pewna(w tym wypadku duża grupa graczy) wyjdzie niezadowolona. Jednocześnie temat jest zbyt duży, aby uniknąć w nim wypowiedzi.

    W dużej mierze wydaje mi się, że rozumiem Twój pogląd Tatsumaru w tej sprawie, jednak dużo tutaj zależy od punktu widzenia, ponieważ oczywistym jest, że będziesz bronił swojego, jak i wielu innych graczy. Jednak w tej sprawie powiedz mi kto powinien być "ukarany". Osoba, która poświęciła czas na wbijanie wielu postaci, wykorzystująca mechaniki gry do zapewnienia sobie maksymalnego zysku, czy osoba, która nie korzysta z niektórych mechanik, po czym rości sobie prawa do równości lub też czegoś za coś?
    Oczywiście, słowo kara nie powinno być tu nawet użyte, ponieważ ty sam zrezygnowałeś z niektórych dogodności oferowanych przez grę. Naturalnym powinno być, że osoba poświęcająca więcej czasu na grę ma więcej możliwości, majątku etc. Nie mogę tak o wypiąć się na osoby, które poświęciły czas na dobijanie wielu postaci - słuchajcie nie macie szans konkurować na najbardziej prestiżowym przedziale LV, bo wypacza to cały sens ich działalności.

    1. Więcej mini.
    No to jest oczywiste, chociaż eq za mini 24h po czasie ma mniejszą wartość od eq z bossów respionych.
    2. Więcej złota.
    By komfortowo poruszać się taką postacią potrzeba mimo wszystko trochę zainwestować w drugi set eq/zdolek/gemów.
    4. Możliwość udziału w ligach PvP.
    Możliwość dołączenia 65+ może zniechęcić 65 poziomy do udziału. Szczególnie, że sam próg EQ by wejść w PvP jest dość wysoki dla nowych, dokładanie im poziomu nie pomaga w pojawianiu się nowych osób w PvP.

    6. Możliwość walki na PvP postacią dostosowaną pod przeciwnika.
    To jest chyba problem, jednej może dwóch osób(soad / ice?). Które mają eq na parę postaci(lub przynajmniej soad, który wiem że ma eq na każdej postaci zdolne do walki(+6/7/8)))

    8. Więcej żetonów na KG.
    Zaś mniej punktów stat.

  10. #55
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    W grze też chodzi o sprawiedliwość, a nie żeby pewne osoby mieli ciągła przewagę
    W tej grze nie ma i nigdy nie było sprawiedliwości. Brakuje mi tylko kuferka z popcornem. Ubaw po pachy. Z jaką myślą był robiony event? Z myślą pogorszenia czy polepszenia gry? Prosta logika kto nie potrafi pvp zawsze będzie szukał jakiegoś ale...

  11. #56
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    W dużej mierze wydaje mi się, że rozumiem Twój pogląd Tatsumaru w tej sprawie, jednak dużo tutaj zależy od punktu widzenia, ponieważ oczywistym jest, że będziesz bronił swojego, jak i wielu innych graczy. Jednak w tej sprawie powiedz mi kto powinien być "ukarany". Osoba, która poświęciła czas na wbijanie wielu postaci, wykorzystująca mechaniki gry do zapewnienia sobie maksymalnego zysku, czy osoba, która nie korzysta z niektórych mechanik, po czym rości sobie prawa do równości lub też czegoś za coś?

    Oczywiście, słowo kara nie powinno być tu nawet użyte, ponieważ ty sam zrezygnowałeś z niektórych dogodności oferowanych przez grę. Naturalnym powinno być, że osoba poświęcająca więcej czasu na grę ma więcej możliwości, majątku etc.

    Zaś mniej punktów stat.
    Nie korzystała, bo myślała, że lepiej wyjdzie na tym, co gra jej oferowała do tej pory. Nagle przychodzi ktoś, kto mówi, że od dziś zabiera nam to, co mieliśmy, bo ci drudzy czują się gorsi, bo woleli w tym czasie, w którym w pocie czoła wbijaliśmy wyższe lvle robić coś innego.

    yyyy, zastanowiłeś się nad tym, co napisałeś? Jeśli ktoś expił sumiennie 1 postać na 69 lvl, to poświęcił na to TYLE SAMO czasu, co ci, którzy expili ich 5/6 na 65. Naturalnym więc powinno być, że skoro oboje poświęcili tyle samo czasu, to mają wymierne możliwości, a nie, ci, którzy ten czas poświęcili na jedno mają 90% korzyści, pozostali tylko 10%.

    No właśnie. Czyli wszystko w porządku. Ale nie, oni będą się kłócili, że te staty dają przewagę, której żetony nie odrobią.

  12. #57
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Są ludzie dobrzy w PvP którzy wygrali KG na 65lv, myślę że WeLove też by wygrał KG na 65 (lecz mniej razy z oczywistej przewagi) Więc nie lepiej wyrównać szanse żeby każdy miał 65lv i taką samą szanse dostania żetonów czy bawić się w większe lv gdzie taki 68 ma 30 pkt. przewagi gdzie nie odczuwa mniejszej ilości żetonów (dodatkowo mniej otrzymuje z runy, kamienia) Aktywnie uczęszczam w KG i widzę tą ogromną przewagę.

  13. #58
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zablokować możliwość wchodzenia 65+, dopóki nie da się wbić 65+.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Są ludzie dobrzy w PvP którzy wygrali KG na 65lv, myślę że WeLove też by wygrał KG na 65 (lecz mniej razy z oczywistej przewagi) Więc nie lepiej wyrównać szanse żeby każdy miał 65lv i taką samą szanse dostania żetonów czy bawić się w większe lv gdzie taki 68 ma 30 pkt. przewagi gdzie nie odczuwa mniejszej ilości żetonów (dodatkowo mniej otrzymuje z runy, kamienia) Aktywnie uczęszczam w KG i widzę tą ogromną przewagę.
    Jak już mówiłem, jak MoP/Tomi wymyśli coś, by dało się mieć 65 poziom tylko na czas kg, to spoko. Jednakże poza Kg gracze chcą korzystać z tej przewagi, którą sobie zbudowali, mało tego, którą KAŻDY mógł sobie zbudować.

  15. #60
    yyyy, zastanowiłeś się nad tym, co napisałeś? Jeśli ktoś expił sumiennie 1 postać na 69 lvl, to poświęcił na to TYLE SAMO czasu, co ci, którzy expili ich 5/6 na 65. Naturalnym więc powinno być, że skoro oboje poświęcili tyle samo czasu, to mają wymierne możliwości, a nie, ci, którzy ten czas poświęcili na jedno mają 90% korzyści, pozostali tylko 10%.
    Operowanie na 1 postaci jest mniej czasochłonne niż operowanie na 5-6 postaciach. Więcej wymian, więcej łażenia etc.

    Nie korzystała, bo myślała, że lepiej wyjdzie na tym, co gra jej oferowała do tej pory. Nagle przychodzi ktoś, kto mówi, że od dziś zabiera nam to, co mieliśmy, bo ci drudzy czują się gorsi, bo woleli w tym czasie, w którym w pocie czoła wbijaliśmy wyższe lvle robić coś innego.
    To czy ograniczenie tego przed Nordią było dobrym pomysłem czy też nie. Nie wiem, jak widać ta decyzja miała swoje minusy, mimo wszystko też chciałem, aby system był powoli wdrażany. Teraz pozostała mi już konsekwencja w działaniu - bo cofanie bloka na 65lv na parę miesięcy przed upkiem, nie wiem czy jest sens?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •