Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 82

Temat: Gra na 2+ postacie vs gra na 1 postać

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402

    Gra na 2+ postacie vs gra na 1 postać

    Zalety gry na 2+ postacie:

    1. Więcej mini.
    2. Więcej złota.
    3. Więcej eq.
    4. Możliwość udziału w ligach PvP.
    5. Cotygodniowe żetony w postaci ilość postaci * liga
    6. Możliwość walki na PvP postacią dostosowaną pod przeciwnika.
    7. Więcej walk PvP - więcej żetonów za walki.
    8. Więcej żetonów na KG.

    Wady gry na 2+ postacie:

    1. Strata 10-30 pkt stat na KG/IŚ.

    Zalety gry na 1 postać:

    1. Przewaga 10-30 pkt stat na KG.
    2. Przewaga 10-30 pkt stat na IŚ, która przy hiterstwie nic nie wnosi.

    Wady gry na 1 postać:

    1. To dokładnie te co mają zalety osoby z 2+ postacie.

    Każdy ma wybór z tych 2 opcji. Kto jaką wybierze patrząc na zalety i wady to wybór jest prosty, ale osoby grające 2+ i tak narzekają, że mają ciągle źle i są stratni dla osób grających 1 postacią.

    Fajnie jest widzieć przeciwnika zalety, ale ich wad jakoś nie spostrzegacie. Chcecie mieć wszystko, a innym nic. Coś jest nie tak, ale z wiekiem spora osób tej gry zrozumie to w życiu, że wszystkiego się nie da posiadać.

    PS. Czekam na ciekawe posty, a nie same hejty.
    Ostatnio edytowane przez Tatsumaru ; 22-04-2017 o 15:38

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To graj na 2+ postacie, bo osoby z jedną postacią właśnie najwięcej w grze narzekają (Kubaz, ty, hiter itp.)

    Zalety gry na 1 postać:

    1. Przewaga 10-30 pkt stat na KG.
    2. Przewaga 10-30 pkt stat na IŚ, która przy hiterstwie nic nie wnosi.
    3. Łatwiej na minibossach
    4. Mniej expienia po upku
    5. Więcej MF'ów do kupienia na targu (bo liczy się za maks. lvl konta)
    6. Łatwiej w bójkach, walkach TvT (a nie samych IŚ)
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 22-04-2017 o 15:49

  3. #3
    vegoo
    Konto usunięte
    PS. Czekam na ciekawe posty, a nie same hejty. --> WeLoveThisGame.

    Widać masz problemy z czytaniem, a tak się upierałeś w temacie kg czytania ze zrozumieniem, a sam tego nie potrafisz.



    Co do tematu wybór jest znacznie korzystniejszy co 2+, jednak nie każdy chce grać na więcej niż 1 postać i do tego zmusić nie można. Dodałbym do postaci 2+ większe możliwości rozbudowy buildowej. Punkt 6. Postacie można budować pod różnymi kątami.
    Ostatnio edytowane przez vegoo ; 22-04-2017 o 15:52

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To graj na 2+ postacie, bo osoby z jedną postacią właśnie najwięcej w grze narzekają (Kubaz, ty, hiter itp.)
    Jakoś to inaczej wygląda, gram na 1 postać i mam swoje zalety, wy macie swoje, ale nie będę Tobie tego tłumaczył, bo ciężko się gada z osobami które nawet nie mają 16 lat, a coś o tym wiem bo też byłem w takim wieku i podobnie myślałem, ale z wiekiem się inaczej podchodzi do wszystkiego.

  5. #5
    Falafel
    Konto usunięte
    dopisałbym że na 2+ postaci co dwa lvl dostajemy +1 MAXENY.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Granie na 2+ postacie w MFO3 jest strategią silnie dominującą. Gra zachęca do tego na zbyt wielu płaszczyznach, żeby nie dało się tego nie zauważyć.

    Czyli krótko - jeśli grasz tylko na jedną postać to robisz oczywisty błąd i problem jest nie z systemem, a z Tobą.

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał vegoo Zobacz post
    PS. Czekam na ciekawe posty, a nie same hejty. --> WeLoveThisGame.

    Widać masz problemy z czytaniem, a tak się upierałeś w temacie kg czytania ze zrozumieniem, a sam tego nie potrafisz.



    Co do tematu wybór jest znacznie korzystniejszy co 2+, jednak nie każdy chce grać na więcej niż 1 postać i do tego zmusić nie można. Dodał bym do postaci 2+ większe możliwości rozbudowy buildowej. Punkt 6. Postacie można budować pod różnymi kątami.
    Co mnie to obchodzi czego by on chciał?
    PS: Czekam aż się usuniesz (masz się usunąć, inaczej będziesz miał problemy z czytaniem ze zrozumieniem)

    Jakoś to inaczej wygląda, gram na 1 postać i mam swoje zalety, wy macie swoje, ale nie będę Tobie tego tłumaczył, bo ciężko się gada z osobami które nawet nie mają 16 lat, a coś o tym wiem bo też byłem w takim wieku i podobnie myślałem, ale z wiekiem się inaczej podchodzi do wszystkiego.
    Nie mam 16 lat, bo mam ponad 20. A to ty niezbyt dobrze podchodzisz do sytuacji, bo to twój błąd, że nie zrobiłeś kilku postaci na 65lv. Teraz za to usilnie wmawiasz innym, że to nie twój błąd, tylko grą rządzi elita wymyślona przez 11letniego chłopca, na której istnienie nie ma żadnych dowodów.

    Granie na 2+ postacie w MFO3 jest strategią silnie dominującą. Gra zachęca do tego na zbyt wielu płaszczyznach, żeby nie dało się tego nie zauważyć.

    Czyli krótko - jeśli grasz tylko na jedną postać to robisz oczywisty błąd i problem jest nie z systemem, a z Tobą.
    +
    Dlaczego niby to jest "błąd" ? Przecież każdy ma wybór rozwijania swojego konta.
    Jedni idą w kilka postaci a inni wolą mieć jedną najlepszą postać. Gra nie powinna takich ograniczać (szczególnie na eventach).
    To nie jest błąd tylko sposób rozwijania.
    To czemu teraz na niego narzeka?
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 22-04-2017 o 16:00

  8. #8
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post

    bo to twój błąd, że nie zrobiłeś kilku postaci na 65lv.
    Dlaczego niby to jest "błąd" ? Przecież każdy ma wybór rozwijania swojego konta.
    Jedni idą w kilka postaci a inni wolą mieć jedną najlepszą postać. Gra nie powinna takich ograniczać (szczególnie na eventach).
    To nie jest błąd tylko sposób rozwijania.

  9. #9
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Co mnie to obchodzi czego by on chciał?
    PS: Czekam aż się usuniesz (masz się usunąć, inaczej będziesz miał problemy z czytaniem ze zrozumieniem)


    Nie mam 16 lat, bo mam ponad 20. A to ty niezbyt dobrze podchodzisz do sytuacji, bo to twój błąd, że nie zrobiłeś kilku postaci na 65lv. Teraz za to usinie wmawiasz innym, że to nie twój błąd, tylko grą rządzi elita wymyślona przez 11letniego chłopca, na której istnienie nie ma żadnych dowodów.


    +

    To czemu teraz na niego narzeka?
    Co ma piernik do wiatraka?

    Fann zgodzę się z Tobą konto rozwija każdy pod swoim kątem.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Ogólnie to miało być (chyba) zaletą MFO3, że można mieć więcej niż jedną postać w porównaniu do innych wersji i wiadomym jest ze mając więcej postaci ma się większe profity chociażby z PvP, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to też dużo więcej poświęconego czasu na granie tymi postaciami, chociaż w obecnej erze hiterów można zrobić bonusy żetonowe w bardzo krótkim czasie.

    Ja jestem mimo wszystko zdania, że w PvP powinien być max level taki jak bazowy, ze względu na nowych graczy. PvP ma żyć, a nie obracać się wokół starych wyjadaczy, którzy i tak mają eq. Nowe osoby nie mają takiej bazy ekwipunku to chociaż nie tracą tych punktów w statach które równają się i tak itemkowi +8.
    Szkoda, że po prostu weszło to w Devos a nie kolejnym mieście, bo gdyby weszło wraz z Nordią, to na pewno nikt z Was by się tak nie bulwersowal i to jest jedyny błąd w tym wszystkim

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Ogólnie to miało być (chyba) zaletą MFO3, że można mieć więcej niż jedną postać w porównaniu do innych wersji i wiadomym jest ze mając więcej postaci ma się większe profity chociażby z PvP, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to też dużo więcej poświęconego czasu na granie tymi postaciami, chociaż w obecnej erze hiterów można zrobić bonusy żetonowe w bardzo krótkim czasie.
    Zgadza się miało być zaletą, ale osoby, które grają na 1 postać też powinny mieć jakieś plusy, a chce im się odebrać wszystko.
    A co się z tym wiąże to to, że gra wymuszała by granie na 2+ postaci i warto by wtedy takie coś wprowadzić w regulamin, aby uświadomić nowych graczy, że jak mają grać na 1 postać to lepiej niech nie grają bo będą daleko za murzynami.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Szkoda, że po prostu weszło to w Devos a nie kolejnym mieście, bo gdyby weszło wraz z Nordią, to na pewno nikt z Was by się tak nie bulwersowal i to jest jedyny błąd w tym wszystkim
    Zgadzam się, prawda.

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Dlaczego niby to jest "błąd" ? Przecież każdy ma wybór rozwijania swojego konta.
    Jedni idą w kilka postaci a inni wolą mieć jedną najlepszą postać. Gra nie powinna takich ograniczać (szczególnie na eventach).
    To nie jest błąd tylko sposób rozwijania.
    Gra w żaden sposób nie przeszkadza Ci w pójściu tą drogą.

    Wybierając miejsce do expienia możesz iść na Pająki, możesz iść na Harpie, możesz też iść na Króliki. Nikt w żaden sposób nie zabroni Ci expić na 60 poziomie na Królikach, każdy ma wybór w sposobie rozwijania swojej postaci. Ale chyba zgodzisz się, że expienie na Królikach to błąd, bo jest wiele lepszych opcji (np. na Osach)

  14. #14
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Gra w żaden sposób nie przeszkadza Ci w pójściu tą drogą.

    Wybierając miejsce do expienia możesz iść na Pająki, możesz iść na Harpie, możesz też iść na Króliki. Nikt w żaden sposób nie zabroni Ci expić na 60 poziomie na Królikach, każdy ma wybór w sposobie rozwijania swojej postaci. Ale chyba zgodzisz się, że expienie na Królikach to błąd, bo jest wiele lepszych opcji (np. na Osach)
    Dlaczego niby to błąd? A co jeśli moja postać na 60 poziomie jest tak mało rozwinięta że na niczym innym nie dam rady? Zmieniając potwory na lepsze jedynie przyspieszamy rozwój naszej postaci to nie jest błąd. Bo twoim zdaniem expiąc np na syrenach (bo chcę perły = $) to jest to błąd bo na orangutanach dostanę więcej doświadczenia. Nasza postać rozwija się w tym kierunku jakim my chcemy (Kasa/PvP/Bossy/TvT/LvL itp).

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Można zrobić 6 postaci i każda jest pod coś Kasa/PvP/Bossy/TvT/LvL.
    Macie taką możliwość w szczególności ze starsi gracze mają po 5 postaci na start a nowi tylko 3 gdybyście tylko chcieli mielibyście każdą postać pod coś innego no aleee komu tam się chce expic 6 postaci przecież to takie nudne...
    A przy odrobinie wysiłku macie każdą postać pod coś innego i jaki w tym problem ?
    W tym że niektórzy wolą mieć jedną lepszą postać od twoich wszytkich razem wziętych. Zanim coś napiszesz to przeczytaj temat bo napisałem o tym wyżej, każdy rozwija swoje konto na swój sposób, jedni wolą to drudzy to. A i weź pod uwagę że nie każdy jest na tyle głupi by marnować tyle pieniędzy na grę co Ty więc 6 postaci odpada u prawie każdego. Niektórzy wolą expić każdą postać po kolei a niektórzy jedną ciągle.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •