Zobacz wyniki ankiety: Czy warto wprowadzić wybór zmiany ikony postaci ??

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ok, za wprowadzeniem.

    15 53.57%
  • Nie mam zdania na ten temat.

    0 0%
  • Nie, to jest lipa.

    13 46.43%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Ikona nad Postacią

  1. #1
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47

    Pomysł Ikona nad Postacią

    Cześć


    Chciałbym zaproponować możliwość zmiany ikony nad własną postacią, a nie tak jak dotychczas standardowa nasza zielona czy niebieska jak ktoś od nas jest z teamu, a pozostałych graczy czerwona jak by wszyscy byli źli...

    Nazwa:  ikony.png
Wyświetleń: 195
Rozmiar:  11.9 KB


    W ogóle w grze jest też "ikona animowana" z pewnością wszyscy już ją widzieli, jak czyjaś postać wykonuje jakąś czynność to kręci się nad nią klepsydra


    Propozycja Zmiany Ikony nad naszą postacią :P
    i to by było tak:
    - podczas afk było by można sobie ustawić taką fikuśną ikonke co by wirowały literki afk lub po jakimś czasie samo by się uaktywniało...
    - można by też ustawić ikonke zachęcającą do rozmowy czy oznajmiającą że się nudzimy.
    - ikonka zmęczenia, dawała by do zrozumienia że dana postać nie ma energii.
    - przydała by się też możliwość nie wyświetlania takiej ikony.

    Nazwa:  afk.png
Wyświetleń: 208
Rozmiar:  447.9 KB

    No jest wiele opcji wiem wiem TYLKO afk wygląda jako tako, ale to w paint robione xd


    Kiedyś gdzieś był chyba taki temat o okazywaniu uczuć... ale nie znalazłem i tak sobie pomyślałem, że to było by można jakoś połączyć w jedno
    No wiecie, te serduszka i inne dziwaczne rzeczy :P
    Ale co za dużo to nie zdrowo


    Zachęcam do opini i dzielenia się własnymi pomysłami, oraz głosowania w Ankiecie

    Dziękuje
    Załączony obraz Załączony obraz  

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    AFK jak najbardziej za, reszta niepotrzebna lub możliwość ich edycji (np dajemy koledze inny kolorek od reszty)

  3. #3
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Bardzo by się przydało takie coś. Można by na przykład samo istnie zmieniać wygląd ikonek graczy ale by to było widoczne tylko dla nas.
    Np; Kogoś nie lubimy to byś my mu mogli dac czarną ikonkę lub z małymi napisami zło.

  4. #4
    Taką funkcje można zrobić w ciekawy sposób. Może nie koniecznie z minkami, ale chociażby z małymi ikonkami mini-bossów(aktywne gdy mamy zrespionego) żeby pokazać, że mamy i chcemy wymienić mini bossa. Albo ikonka z pojedynkiem, że jesteśmy chętni zawalczyć. Coś w tym stylu byłoby ok.

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Taką funkcje można zrobić w ciekawy sposób. Może nie koniecznie z minkami, ale chociażby z małymi ikonkami mini-bossów(aktywne gdy mamy zrespionego) żeby pokazać, że mamy i chcemy wymienić mini bossa. Albo ikonka z pojedynkiem, że jesteśmy chętni zawalczyć. Coś w tym stylu byłoby ok.

    Napisałem, że jest wiele możliwości :P
    A to co proponujesz uważam, że też powinno się wprowadzić

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Według mnie nieestetyczne i strasznie głupie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Według mnie nieestetyczne i strasznie głupie.
    Ale to jest tylko propozycja... Dziękuje za opinie

  8. #8
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Według mnie nieestetyczne i strasznie głupie.
    Nawet jeśli to mega pomocne. Może minki i są głupie ale ikonka AFK mega Tym bardziej, że jestem wiecznym afkiem

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Nawet jeśli to mega pomocne. Może minki i są głupie ale ikonka AFK mega Tym bardziej, że jestem wiecznym afkiem
    To prawda, AFK można dodać, ale pozostałe są słabe. Nawet ikona "chcę zawalczyć", czy "chcę wymienić". Od walki jest arena, od wymiany są tablice. Niech ludzie zaczną korzystać z tego, co jest w grze, zamiast dodawać kolejne opcje, z których praktycznie nikt nie będzie korzystał.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Niespotrzebne, zeszta wyglada paskudnie. Nie widze nawet zastosowania tej ikony, mam dawac smutna minke nie wiadomo po co.

  11. #11
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Niepotrzebne, jestem na nie.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Jestem za wprowadzeniem opcji AFK z której raczej i tak nie będę korzystał.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    AFK wydaje mi się spoko.
    Przynajmniej nie będę widział co najmniej 10 czatów po jednej rundce w LoLa.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jak dla mnie sama zmiana koloru byłaby fajna np na kolor fioletowy mogliby być gracze z listy obserwowanych itp. ale pomysl ciekawy

  15. #15
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Jak najbardziej za. Super pomysł z tym oznaczeniem kogoś. Może być tylko kolor ale też jakiś wykrzyknik, serduszko, gwiazdka etc.
    To jest tylko propozycja tak więc nie oceniajcie tutaj zdolności graficznych człowieka który to robił. On chciał tylko pokazać jakby to wyglądało. Pisanie o estetyce jest totalnie nie na temat. Motyw z AFK to już kozak a dodałbym też tutaj np. MB które by oznaczało, że ktoś jest chętny wymienić mini-bossa, PvP może zbyteczne bo jest arena ale napis TvT też bym z chęcią zobaczył.
    +1 dla Ciebie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •