Strona 18 z 36 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #256
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał HaTsOnX Zobacz post
    Bo po igrzyskach przegranych od razu widać jako pierwsze twoje wpisy i zażalenia dziś tak nie było
    wpisy były nie dlatego że nie wygrywaliśmy tylko dlatego że miałem wrażenie że hiter jest za bardzo osłabiany ogólnie wbijanie się w tury to tragedia obecnie ale jakoś da się przeżyć.
    Ogólnie nie widzę bym tu pisał co niedziele.

  2. #257
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał HaTsOnX Zobacz post
    Nie widać wpisów Dorka więc chyba wszystko w porzątku bo wygrali hah.
    PRZECZEKANIE ZA MOCNE!
    Że co?

    Przeczekanie jest stanowczo za mocne. Podczas 25 minutowej walki, Dorek wykonał 1 atak w 1 turze, a następny atak w 122. W sumie wykonał 4 ataki, podczas walki, która trwała 147 tur. Ogólnie zadał o 6k mniej obrażeń od Vedrixa, Xeza czy Głosia. A hiter to oczywiście zadaje kilka razy więcej obrażeń od innych! To o czymś chyba świadczy.
    A zauważ, że lnd pisało od razu po przegranych igrzyskach kilka razy z rzędu, a więc czemu jak oni wygrywali, to nie pisałeś, że kolejki są okej?

    Bo po igrzyskach przegranych od razu widać jako pierwsze twoje wpisy i zażalenia dziś tak nie było
    Tak było 1 raz, a teraz porównaj to do lnd XD

    @down
    W lodówce was nie ma. Może już was zjadłem.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 25-05-2017 o 22:35

  3. #258
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ktoś tu ma obsesje na punkcie LND. Uważaj jak idziesz do kibla, albo jak zaglądasz do lodówki. Spodziewaj się nas tam.

  4. #259
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Zmiany na iś nie ma tragedii, tylko mop to poddawanie w 5minut jest zbędne.

  5. #260
    IŚ są normalnie(nadal edycja spec), ale prawdopodobnie ponowne wejście ma ustawienia niedzielne - koszt 5MF

  6. #261
    Magician
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/bbe139b42
    ale tu furia slaba, kompletnie nic nie robi, hiterzy po zmianach sa tacy slabi

  7. #262
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bbe139b42
    ale tu furia slaba, kompletnie nic nie robi, hiterzy po zmianach sa tacy slabi
    dało się to przeżyć ale to nie mój problem co odwalił mapy
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 04-06-2017 o 20:37

  8. #263
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Obniżyłem atak w bazie o 30%, a tym nie wystarcza... Zaraz powiesz, że jest źle, bo się wbijałem w kolejki, a miałem tylko 300 speeda.

  9. #264
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Obniżyłem atak w bazie o 30%, a tym nie wystarcza... Zaraz powiesz, że jest źle, bo się wbijałem w kolejki, a miałem tylko 300 speeda.
    Tutaj problemem jest moc ślepej furii. Jak już MoP przewidział... to nie ostatnie słowa hitera na IŚ. Hitero-speederzy mogą dalej grać i być jeszcze mocniejsi - dlatego trzeba znerfić furię, jak już proponowałem. Zmniejszyć mnożnik by nie była tak niszczycielska.

    @edit
    Wydropła mi Ślepa właśnie to jej nie nerfujcie.

    Teraz to zrobią w kilka dni, nie dziękujcie.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 09-06-2017 o 01:30

  10. #265
    Edycje czwartkowe będą znikać niedługo.

    Jeżeli jednak jesteście za tym, aby zostały proszę by ktoś założył temat - zrobił ankiete i przy naprawdę dużej pozytywnej reakcji, edycje czwartkowe mogą zostać

  11. #266
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Proponuję by była możliwość powracania na Igrzyska Śmierci. Najlepiej gdzieś tak do 20:05. Może tylko w edycje czwartkowe, wtedy będzie ok.

    Jutro/w najbliższy czwartek dam raporty(y) dlaczego.

  12. #267
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    https://imgur.com/a/JLDD8 czemu mi pisze zwyciestwo jak jescze is nie zaczely się weszłem wcześniej.

  13. #268
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Bo jeżeli na arenie jest 1 osoba, to ta magiczna karta myśli, że ona wygrała.

  14. #269
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    https://mfo3.pl/r/b38552623

    Są już planowane jakieś zmiany z czekami ? jeśli nie to mam zamiar zakończyć chodzenie na ten event bo to parodia 0 walki tylko oczekiwanie 3 tur na zgony. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 18-06-2017 o 20:22

  15. #270
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b38552623

    Są już planowane jakieś zmiany z czekami ? jeśli nie to mam zamiar zakończyć chodzenie na ten event bo to parodia 0 walki to oczekiwanie 3 tur na zgony. Pozdrawiam.
    Wszelkie zmiany z czekami mogą popsuć zarówno PvP, PvE i PvB, także nic z czekiem nie da się zrobić.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •