Strona 23 z 36 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 345 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #331
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Działa dobrze? mhm 300 speeda i nie wbić się przed hiterów. O pośce nie wspomnę.

  2. #332
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Przecież musi się zdażyć, że mając więcej speeda się nie wbijemy po ożywce. Zmiana miała zwiększyć zależność wbijania się od speeda a nie całkowicie się od niej uzależnić. Teraz macie problem bo raz czy dwa się nie wbiliście z większym speedem. A proponujecie takie zmiany, że zaraz po ich wprowadzeniu okaże się, że jedna osoba miała 350speeda i się nie wbiła, bo druga miała 360 i to będzie nie fair. Zastanówcie się, zanim coś napiszecie..

  3. #333
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Przecież musi się zdażyć, że mając więcej speeda się nie wbijemy po ożywce. Zmiana miała zwiększyć zależność wbijania się od speeda a nie całkowicie się od niej uzależnić. Teraz macie problem bo raz czy dwa się nie wbiliście z większym speedem. A proponujecie takie zmiany, że zaraz po ich wprowadzeniu okaże się, że jedna osoba miała 350speeda i się nie wbiła, bo druga miała 360 i to będzie nie fair. Zastanówcie się, zanim coś napiszecie..
    Fajnie, ale gdyby uzależnić całkowicie od szybkości, to w tym wypadku ożywiona osoba weszłaby po turze tej osoby z 360 szybkości.
    A ktoś, kto ma tyle szybkości, raczej nie ma szansy na uderzenie innego gracza za 50% hp, czyli osoba z 350 szybkości by przeżyła.

  4. #334
    musaraj
    Konto usunięte
    Na waszym miejscu zacząłbym jednak trochę myśleć. Gdyby uzależnić ożywianie od szybkości w taki prosty sposób "jak ożywiany jest szybszy od następnego w kolejce, to wchodzi od razu" to jaki build mógłby potencjalnie się równać z "ataku tyle żeby dobić ożywianego, reszta w szybkość"?

  5. #335
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Jak dla mnie obecna forma działa najlepiej, jak miałam sporo speeda to zawsze wbijałam a jak mam mało speeda to prawie w ogóle nie wbijam. A to moje dziwne wbicie raz na sto ożywek daj nadzieję, że może akurat teraz się wbiję ;D Super że się wypowiadasz na temat ożywek, nie mając żadnego normalnego tvt w bójkach/pojedynkach.
    Wiesz, ożywek się używa też w walce z mini

  6. #336
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Śmieszy mnie płacz innych że nie mogą się wbić w kolejkę

    A co ja mam powiedzieć jako biedny hiter ? od zmiany ani razu sie nie wbiłem i nie narzekam.

  7. #337
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Wiesz, ożywek się używa też w walce z mini
    Wstaw raport.

  8. #338
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Wstaw raport.
    yyy, trzymaj https://mfo3.pl/r/b73472344
    Jak widzisz w walce z mini też się używa.

  9. #339
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    yyy, trzymaj https://mfo3.pl/r/b73472344
    Jak widzisz w walce z mini też się używa.
    39 tura zostaje ożywiony gracz Spectator- nie wbija się, jest hiterem i nie ma speeda więc prawidłowo.
    42 tura pośka, wbija się 1 gracz z 2 więc chyba nie najgorzej (platyna chyba też nie maił sporo speeda).
    49 tura zostaje ożywiony gracz Spectator, który mimo że ma mało speeda i tak się wbija.
    146 tura pośka, wbija się 1 z 2 graczy (Spectator oczywiście nie wbił).
    149 tura ożywienie platyny który nie wbija się, widocznie maił małego speeda.
    155 tura ożywienie DEWASTATOR Leon Full który wbił się w kolejki.

    Gdzie tu masz problem? xD
    Ostatnio edytowane przez Belnel ; 14-07-2017 o 08:30

  10. #340
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    39 tura zostaje ożywiony gracz Spectator- nie wbija się, jest hiterem i nie ma speeda więc prawidłowo.
    42 tura pośka, wbija się 1 gracz z 2 więc chyba nie najgorzej (platyna chyba też nie maił sporo speeda).
    49 tura zostaje ożywiony gracz Spectator, który mimo że ma mało speeda i tak się wbija.
    146 tura pośka, wbija się 1 z 2 graczy (Spectator oczywiście nie wbił).
    149 tura ożywienie platyny który nie wbija się, widocznie maił małego speeda.
    155 tura ożywienie DEWASTATOR Leon Full który wbił się w kolejki.

    Gdzie tu masz problem? xD
    fakt,z materacem miałem malusio szybkości bardzo

  11. #341
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    39 tura zostaje ożywiony gracz Spectator- nie wbija się, jest hiterem i nie ma speeda więc prawidłowo.
    42 tura pośka, wbija się 1 gracz z 2 więc chyba nie najgorzej (platyna chyba też nie maił sporo speeda).
    49 tura zostaje ożywiony gracz Spectator, który mimo że ma mało speeda i tak się wbija.
    146 tura pośka, wbija się 1 z 2 graczy (Spectator oczywiście nie wbił).
    149 tura ożywienie platyny który nie wbija się, widocznie maił małego speeda.
    155 tura ożywienie DEWASTATOR Leon Full który wbił się w kolejki.

    Gdzie tu masz problem? xD
    yyy chciałaś raport potwierdzający, że w walce z mini też się używa, więc dałem ci pierwszy-lepszy.

  12. #342
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    yyy chciałaś raport potwierdzający, że w walce z mini też się używa, więc dałem ci pierwszy-lepszy.
    Nie, chciałam raport potwierdzający, że ożywki źle działają na mini bossach.

  13. #343
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Nie, chciałam raport potwierdzający, że ożywki źle działają na mini bossach.
    Nie powiedziałem źle, gorzej. Lepiej było przed zmianami, a nie, że od pośki na Necronie potrafił wejść gracz bez many w kolejkę i dupa, nie ma mega.
    Następnym razem wyrażaj się jaśniej.
    "Ożywek się używa też w walce z mini"
    "Wstaw raport."
    No to wstawiłem raport z użyciem ożywek w walce z mini.

  14. #344
    Podbijam. Kiedy zmiany w czeku i ślepej?

    Przeczekanie - tylko na sojuszników
    Ślepa Furia - obniżenie mnożnika obrażeń

    Skłaniałabym się też nad zmianą Berserku ale w inny sposób:

    Berserk - zadaje obrażenia rozdzielone pomiędzy wszystkich przeciwników wzmocnione o obrony używającego (mniejsza baza obrażeń jako zapłata za dodatkowy przelicznik)
    bądź po prostu zwiększenie obrażeń.
    HP pocisk też możnaby zmienić w zupełnie inną zdolność bądź po prostu zabrać mu możliwość chybiania.

  15. #345
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Podbijam. Kiedy zmiany w czeku?

    Przeczekanie - tylko na sojuszników
    Tutaj był problem bo jak wiadomo na taką amaterasu trzeba użyć dlatego ja bym proponował by po prostu system sabotów czytał to jako sabotaż.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •