Strona 16 z 36 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #226
    musaraj
    Konto usunięte
    1. Mnożnik z 0,8 na 0,5 załatwiłby sprawę, popieram
    Jeszcze zakaż jej używania przy expieniu.
    3. To modzi nie czytają każdego postu by banować? MoP mówił o 50% skamienienia w Perłowych Koralach.
    No nie wątpię, że tym swoim magiem będziesz je zakładać na każdą walkę.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    4. Tomiego nie stać na to by gra nie była P2W, brakuje mu na wyżywienie rodziny to musi dodawać coraz więcej płatności.
    Poprawię:
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    Znów sobie poobrażam admina, chcę dostać bana

  2. #227
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jeszcze zakaż jej używania przy expieniu.

    Z mnożnikiem 0,5 dalej będzie mocna bo bedzie dawać Furie na 1 turę i Ślepote na 3.

    No nie wątpię, że tym swoim magiem będziesz je zakładać na każdą walkę.

    Na żółwia raczej bede bo mam w plecaku, na gryfa i wywe też, jaszczurów i tak nie soluje i w ogóle nie bije bo to denerwujacy boss z lootem na 60

    Poprawię:

    Gdzie go obraziłem? Wręcz przeciwnie, ja go bronię.
    .

  3. #228
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Wnioskując po wypowiedziach - na ten moment można powiedzieć, że zmiany z szybkością w TvT odniosły częściowy sukces? Czuć tą szybkość na ożywkach/pośkach etc?
    Mimo wszystko myślę, że to nie ostatnie słowa hitera. Szczególnie zwracam uwagę na maga hit-spd oraz inne iteracje woja hitera posiadającego mniej lucka, zaś więcej speeda.

    Odnośnie samego wyglądu TvT mogę z pewnością powiedzieć, że zmiany będą powolne, na pewno nie można oczekiwać powrotu sytuacji z 50lv. Prosta przyczyna nawet bo dość dużym obniżeniu średniego ataku i powrotu do łask innych statystyk, nadal będzie można zabić przeciwnika na turze 3x swojego teamu, które zdarzają się znacząco częściej niż 4x - tyle najczęściej potrzeba było by na 50lv zabić kogoś od 100 do 0 i czasami nawet to nie starczało.

    Jeszcze odnośnie samych zarzutów do zmian pod jedną ekipe. Sytuacje, gdzie w TvT wystarczał 1hit lub hit + kamień/runa/obszarówka do zabicia kogoś, zamieniały IŚ w sieczkę, gdzie moment(1 chybienie/ 1 status) decyduje nie zaś jakakolwiek większa strategia czy przyjęta taktyka.
    Pierwsza część tego postu brzmi, jakby cię rajcowało to, że ludzie mają nerwicę. Anyway, Herbat miał dobry pomysł: częściowa zależność wbijania od speeda sojusznika. To by się przydało.

    Hmm, zastanówmy się, dlaczego tak jest, patrząc na myrmidońskie buty, perłowe itki, czy wyklęty sygnet...



    Tak w sumie jeszcze do punktu pierwszego: Kiedyś czytałem pewien artykuł o grach. Według niego, aby w grze był porządek (a nie drużyny 4x hiter), muszą istnieć 3 typy postaci, pomiędzy którymi musi istnieć balans:
    Damage, czyli hiter,
    Support, czyli ktoś, kto leczy (Najlepiej speeder-defer (szybkość działania + wytrzymałość), jakby komuś takiemu dać "władzę" nad tym, czy sojusznik, ożywając, wbija się w kolejki, czy nie, to by się pojawił w grze
    i Tank, czyli ktoś, kto zbiera obrażenia (w mfo3 byłaby to osoba, zajmująca się nakładaniem statusów, aby to zadziałało, musiałaby mieć dużego lucka, ale z drugiej strony, by takie zdolki nie były op dla damage'a, to nie mogą zadawać obrażeń, ew. zadawać niezależne od ataku).

  4. #229
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Tak w sumie jeszcze do punktu pierwszego: Kiedyś czytałem pewien artykuł o grach. Według niego, aby w grze był porządek (a nie drużyny 4x hiter), muszą istnieć 3 typy postaci, pomiędzy którymi musi istnieć balans:
    Damage, czyli hiter,
    Support, czyli ktoś, kto leczy (Najlepiej speeder-defer (szybkość działania + wytrzymałość), jakby komuś takiemu dać "władzę" nad tym, czy sojusznik, ożywając, wbija się w kolejki, czy nie, to by się pojawił w grze
    i Tank, czyli ktoś, kto zbiera obrażenia (w mfo3 byłaby to osoba, zajmująca się nakładaniem statusów, aby to zadziałało, musiałaby mieć dużego lucka, ale z drugiej strony, by takie zdolki nie były op dla damage'a, to nie mogą zadawać obrażeń, ew. zadawać niezależne od ataku).
    Jak dla mnie tank w takiej drużynie może istnieć tylko w jednym przypadku - wystarczy dodać zdolność taunt.
    Takie podwalenie pomysłu z hearthstone - tank wrzuca prowokację i poza obszarówkami, tylko on może zostać wybrany na cel ataku. Lecz znowu problemem jest tu przeczekanie, ale myślę, że dałoby się zrobić tak, że nietykalność nadpisuje prowokację.
    "Władza" nad wbijaniem w kolejkę - wątpię żeby było wykonalne (teraz jest tylko tyle, że kto ma więcej speeda ten ma podbitą szansę na wejście)

    To już raczej pomysł na Nordię, gdzie, wykorzystując doświadczenia z devos, prawdopodobnie OTK buildy będą cięższe do "wyprowadzenia". Chyba, że mop będzie dalej grzebał przy devos... Mi to już trochę zbrzydło, jak i pewnie 90% graczy.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 19-05-2017 o 16:39

  5. #230
    To już raczej pomysł na Nordię, gdzie, wykorzystując doświadczenia z devos, prawdopodobnie OTK buildy będą cięższe do "wyprowadzenia". Chyba, że mop będzie dalej grzebał przy devos... Mi to już trochę zbrzydło, jak i pewnie 90% graczy.
    Na ten moment wszystkie grzebania były w odpowiedzi na coś.

  6. #231
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Myślę że dobrym osłabieniem dla ślepiej furii byłoby dodanie większego kosztu mp np. 70
    Przeciętny woj nosi 70-90 mp na tvt więc po użyciu furii nie będzie miał many na ożywki pośki itp

  7. #232
    Jak dzisiejsza edycja IŚ poszła ?

  8. #233
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nijak, żałosna.

  9. #234
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jak dzisiejsza edycja IŚ poszła ?
    widać przynajmniej po czasie trwania igrzysk że jest lepiej.

    ale smuci mnie jednak fakt ze hiter jest już usuless ;/

  10. #235
    Magician
    Konto usunięte
    boli brak furii w czarciej, bo przez to dla maga czarcia już nie jest tak opłacalna, a wojowi usunięcie odpo na furie nie przeszkodziło zbytnio, czekam wciąż na zmiany ze ślepą, bo różnica między nią a mgłą jest masakryczna, mag lucka nie nosi

  11. #236
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    boli brak furii w czarciej, bo przez to dla maga czarcia już nie jest tak opłacalna, a wojowi usunięcie odpo na furie nie przeszkodziło zbytnio, czekam wciąż na zmiany ze ślepą, bo różnica między nią a mgłą jest masakryczna, mag lucka nie nosi
    Jak nie nosi ? Jakby mag nosił sam deff z odpo na 0 lucka to teoretycznie nic by to nie dało sama nosze dosyć sporo lucka.
    A co do tych zmian to by sie przydały.

  12. #237
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jak dzisiejsza edycja IŚ poszła ?
    Pomimo wysokiej szybkości nie weszłam w turę, to chyba nie jest normalne?

  13. #238
    Pomimo wysokiej szybkości nie weszłam w turę, to chyba nie jest normalne?
    Normalne, nie zawsze sie wchodzi.
    Enemy mieli przysp?
    W która turę weszłaś?

  14. #239
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Normalne, nie zawsze sie wchodzi.
    Enemy mieli przysp?
    W która turę weszłaś?
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b33f5a226
    Kolejki:
    Peggy -> Denol -> Kygo -> EneDueRabe
    Zostałam postawiona przez Peggy i weszłam dopiero po turze EneDueRabe, który w dodatku miał spowolnienie. Enemy no przyśp.

  15. #240
    Zdarzało się tak i dla graczy z 350speeda kiedy reszta miala 170/240/270. Po prostu niekiedy kolejki nie ułożą się nam zbyt przychylnie i tyle(mowa o odległościach w turach między graczami)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •