Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tym pomyśle?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    34 65.38%
  • Nie mam zdania

    6 11.54%
  • Przeciw

    12 23.08%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Propozycja z mf-ami

  1. #61
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post

    To bardzo dobrze! Nie może być tak, że zakup golda będzie oczywistym wyborem poświęcania MF, równie dobrze można by wtedy usunąć resztę usług.
    "Nie może być tak,że zakup golda będzie oczywistym wyborem poświęcania MF" - A może być że zakup golda będzie najmniej oczywistym wyborem poświęcania MF?
    Bo w obecnej chwili tylko głąb (bez urazy.. nie banujcieXD) sprzedaje mf'y na aukcji czy u pociary bo ja mając 2x 65 poziom dostaję śmieszne kwoty.
    Prawie nikt nie sprzedaje mf';ow na rynku bo jest to nie opłacalne (Aukcja dojdzie za 10MF do 2kk [200k/szt] a i tak dostaneisz 700k XDD).

    Zwiększcie że za Mf'a można dostać chociaż 90k to zmieni się owa sytuacja, Mf'y będzie się opłacało (w jakimś stopniu) sprzedawać ale również używać na inne usługi typu limit energii/pojemność depozytu itp.

  2. #62
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lewik magik Zobacz post
    Herb, nikt Nie podał sensownego argumentu za zmianą według Ciebie, a według mnie nie ma sensownego argumentu przeciw. Takie argumenty po prostu nie istnieją. A wiesz dlaczego? Bo do każdego argumentu znajdzie się osoba, która go obali.
    Nikt nie podał, bo pisanie "kiedyś gracze mieli lepiej" to nie argument, tylko lament.
    Ja podałem argumenty (inflacja, P2W i łatwość wybijania się za MF'y w kilka dni), Koridor i Hiter też podali. Żaden niestety nie został obalony, tylko znów było pisane, że złoto jest droższe od MF'a (65k złota = 1 MF, a więc nie), że kiedyś można było tak czerpać zyski (choć to nie prawda, bo wtedy była mocna inflacja i nie tylko MF'y podrożały, ale i wszystko na targu...).

    Większość jest za zmianą, więc co postanowią administratorzy?
    Skoro nic nie piszą, to zmiany nie będzie.

    Za 1 punkt MF powinno być minimum 90k i max 110k (niezależnie od lvl)
    Tak, albo od razu na stronie głównej MFO napiszmy "Uwaga! Gra tylko dla tych, co chcą ładować MF'y i się wybijać w miesiąc po banie!".

    W tej chwili kupując MF jest lepiej sobie powiększyć limit energii, za którą będziemy zdobywać złoto które w tej chwili jest więcej warte niż punkty MF.
    Przecież nawet z limitem energii 9999 to będzie ona się odnawiać tak szybko, jak mając limitu 400.
    A złoto jest znacznie mniej warte, niż MF. 65k złota == 1 MF. Więc nie kłam.
    Otrzymanie 67,5k za 1 punkt MF (który sprzedałem za 256k) to tak trochę mało. Jak dla mnie 100k za 1 punkt to jest maksimum jaki powinniśmy dostawać.
    Wartość =/= cena

    @down
    Nie będziesz mi życia układać
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 15-04-2017 o 12:28

  3. #63
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Herbatoholiku jak byś mógł nie komentuj moich postów bo już nie mam sił aby ci odpowiadać kulturalnie.
    Czekam na odpowiedź koridora.

    PS: na pw mi napisał że zazdrość go zżera że inni mieli zyski za MF i temu się wykłóca xD
    Ostatnio edytowane przez Fannindel ; 15-04-2017 o 13:18

  4. #64
    "Nie może być tak,że zakup golda będzie oczywistym wyborem poświęcania MF" - A może być że zakup golda będzie najmniej oczywistym wyborem poświęcania MF?
    Bo w obecnej chwili tylko głąb (bez urazy.. nie banujcieXD) sprzedaje mf'y na aukcji czy u pociary bo ja mając 2x 65 poziom dostaję śmieszne kwoty.
    Prawie nikt nie sprzedaje mf';ow na rynku bo jest to nie opłacalne (Aukcja dojdzie za 10MF do 2kk [200k/szt] a i tak dostaneisz 700k XDD).

    Zwiększcie że za Mf'a można dostać chociaż 90k to zmieni się owa sytuacja, Mf'y będzie się opłacało (w jakimś stopniu) sprzedawać ale również używać na inne usługi typu limit energii/pojemność depozytu itp.
    W drugą stronę ("najmniej oczywisty wybór") może już być, choć tak naprawdę nie powinno.
    Dlaczego może? Bo jak coś jest za mocne to źle, bo zaburza balans w danej kategorii (wypiera całą resztę), ale jak coś jest za słabe to wypiera tylko siebie - reszta wciąż się nadaje, więc tutaj szkodliwość jest niewielka.

    A teraz sensowniej.
    Ta cała sytuacja wynika tylko ze zbyt dużej ilości golda lub zbyt małej podaży MF na targu (a może zbyt dużego popytu).
    Kiedyś MF sprzedawało się po 30k/szt. i wszystko było jak najbardziej OK. Po prostu miały inną wartość.
    Mówisz, że 90k będzie OK i wszyscy będą happy. No nie do końca, za jakiś czas pojawi się identyczna sytuacja - zwiększcie do 110k, itd. Będzie się zataczać. Bez sensu. To IMO nie jest rozwiązanie. Rozwiązaniem byłoby zwiększenie wartości golda. Przez to, że gold jest obecnie mało wart, to takie są ceny MF.

    Osobiście zalecałbym poczekać na upka i zobaczyć jak wtedy rozwinie się handel. Bo obecna sytuacja małej wartości golda wynika również ze zmian depo, które jeszcze nie miały okazji się wyrównać - bo nie było w grze żadnego przełomowego wydarzenia (update), które pozwoliłoby nieco wyśrubować te wartości golda, tudzież wykorzystać te nadmiary ponad depo.

    W skrócie - pojawienie się w grze wysysarki złota -> wzrost wartości złota -> spadek ceny MF.

  5. #65
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57
    I tak oto trza czekać na werdykt...

  6. #66
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecież zmiana nie wejdzie.

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Oszustwa za prawdziwe pieniądze?
    Przecież uwaga na oszustów pisze oszustwo z rubrykami

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •