Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tym pomyśle?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    34 65.38%
  • Nie mam zdania

    6 11.54%
  • Przeciw

    12 23.08%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Temat: Propozycja z mf-ami

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57

    Propozycja z mf-ami

    Proponuje przywrócić handel mf-ami.
    Raczej już nie ma tylu oszustów, którzy by chcieli stracić konto przez swoją głupote.
    A jak już ktoś to zrobi, to można zrobić opcję zwrotu.
    I znaleźć jakąś odpowiedzialną osobę na stanowisko zwrotu.
    To tylko propozycja, możecie odrzucić, przyjąć lub dać jakieś propozycję z tym tematem i tematem mf-ów.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    było nie przeszło

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57
    Zawsze można jeszcze raz spróbować. Graczy głosują, administracja może przyjąć lub nie.

  4. #4
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Prawda jest taka że handel MFami mógł być wolny na targu, bo przez niego niemożliwe jest oszukanie. Po prostu wystawianie aukcji z MFami w wolnym rynku, jeden kupuje, drugi sprzedaje, każdy dostaje tyle ile wystawił, aukcja na ile się chce, licyt lub KT. Tutaj nie dało się wystawić złota zamiast MF, a popsucie handlu MFami było celowe w imię zysków. Głównie dlatego nie przejdzie.

    Nie mniej jednak jestem za, liczę na to że jednak przejdzie. Nie powinno to zostać nigdy usunięte.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 12-04-2017 o 19:22

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie wejdzie.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Zmiana była dobra, trudniej się wybić za MF'y. Do tego była inflacja w grze. A po za tym to jeszcze gra stała się mniej P2W, na co wszyscy narzekają...

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Handel to może zła opcja, ale na targu powinna być możliwość sprzedaży za kup teraz bądź licytacji, a no i za wybraną cenę przez nas a nie jakieś durne ograniczenia zależne od lvl postaci, w końcu to my kupiliśmy te mf;y więc my również powinniśmy wybierać cenę za którą chcemy oddać te MF'y.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Prawda jest taka że handel MFami mógł być wolny na targu, bo przez niego niemożliwe jest oszukanie. Po prostu wystawianie aukcji z MFami w wolnym rynku, jeden kupuje, drugi sprzedaje, każdy dostaje tyle ile wystawił, aukcja na ile się chce, licyt lub KT. Tutaj nie dało się wystawić złota zamiast MF, a popsucie handlu MFami było celowe w imię zysków. Głównie dlatego nie przejdzie.

    Nie mniej jednak jestem za, liczę na to że jednak przejdzie. Nie powinno to zostać nigdy usunięte.
    KT pozwala na oszustwa typu "sprzedaj mi MFy za 1 g przez targ, a ja ci dam eq handlem"

    Nie mniej jednak jestem za, jeśli chodzi o przynajmniej powrót do stanu, gdy każdy wystawiał ile chciał MFów i po ile chciał, zarabiał tyle, ile dali, a nie 1/3 z tego.

  9. #9
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Oszuści nadal są i prędko nie znikną.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Handel to może zła opcja, ale na targu powinna być możliwość sprzedaży za kup teraz bądź licytacji, a no i za wybraną cenę przez nas a nie jakieś durne ograniczenia zależne od lvl postaci, w końcu to my kupiliśmy te mf;y więc my również powinniśmy wybierać cenę za którą chcemy oddać te MF'y.
    Zgadzam się jak najbardziej. Nasze wydatki, nasze zarobki bez udziału osób trzecich.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lewik magik Zobacz post
    Zgadzam się jak najbardziej. Nasze wydatki, nasze zarobki bez udziału osób trzecich.
    To tak jakbyś powiedział, że chcesz sprzedać skórzaną zbroję za 10000000000000 złota, bo Ty sam ją kupiłeś, a skoro Ty ją kupiłeś, to Ty możesz ustalać jej wartość...
    Ograniczenie zysku z handlu MF'ami powinno być od zawsze, by nie było P2W czy sporej inflacji. A jak każdy (na tym samym poziomie) ma takie same przychody za 1MF, jest znacznie lepiej. Kiedyś to zależało od popytu, czyli jak sprzedawałeś tuż po upku, to zarabiałeś więcej, niż sprzedając rok po upku.

    A jak zależy Ci na pieniążkach z MF'ów, to masz sporo usług za nie, które są bardziej opłacalne.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To tak jakbyś powiedział, że chcesz sprzedać skórzaną zbroję za 10000000000000 złota, bo Ty sam ją kupiłeś, a skoro Ty ją kupiłeś, to Ty możesz ustalać jej wartość...

    Ograniczenie zysku z handlu MF'ami powinno być od zawsze, by nie było P2W czy sporej inflacji. A jak każdy (na tym samym poziomie) ma takie same przychody za 1MF, jest znacznie lepiej. Kiedyś to zależało od popytu, czyli jak sprzedawałeś tuż po upku, to zarabiałeś więcej, niż sprzedając rok po upku.
    Jak się znajdzie chętny, to czemu nie?

    Nie wiesz o czym piszesz, kiedy średnia złota w grze rośnie, usługa, jak i zarobek z mfów na targu, maleją.
    Czyli tak, czy siak, nie zarabia się tyle samo.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To tak jakbyś powiedział, że chcesz sprzedać skórzaną zbroję za 10000000000000 złota, bo Ty sam ją kupiłeś, a skoro Ty ją kupiłeś, to Ty możesz ustalać jej wartość...
    No mogę ustalać jej wartość.. skoro jest moja to sprzedam ją za tyle ile będę chciał a to że nie znajdę chętnego to inna sprawa.
    Każdy sprzedaje za tyle co chce.. a w mf tak nie ma a powinno.

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie wiesz o czym piszesz, kiedy średnia złota w grze rośnie, usługa, jak i zarobek z mfów na targu, maleją.
    Dokładnie mi chodziło o ilość złota, a nie wartość złota. Wcześniej przy inflacji zarabiałeś np. o 20% złota więcej (samego golda, a nie jego wartości), niż podczas deflacji. Ale jak już poczekać z tymi pieniążkami do spadku cen, bo jest kilka tygodni po upku i jest mniej golda w grze, to te 20% więcej złota tworzy przewagę.
    Z tym, że czasem to mogło być ponad 20% i już sprzedając MF'y w trakcie inflacji, sporo zarabiałeś.

    Teraz o to trudniej, bo niezależnie od stanu złota w grze zarabia się 65k za 1 MF (dla 65 poziomu) i nie da się na tych przykładowych 20% czerpać korzyści.
    Czyli tak, czy siak, nie zarabia się tyle samo.
    No ale kiedyś różnica była znacznie większa.

    No mogę ustalać jej wartość
    Wartość itemku w grze ustala średnia cena i popyt.
    Każdy sprzedaje za tyle co chce.. a w mf tak nie ma a powinno.
    Właśnie w MF'ach nie powinno, bo je da się kupić za realne pieniądze.
    Znowu to powiem - gra stała się mniej P2W, chociaż MF'y da się wykorzystać na inne sposoby, niż sprzedaż na targu.

    @down
    A ja nadal jestem zdania że skoro kupiłem MF'y za pieniądze to powinienem ustalać własną cenę.
    Możesz dobrowolnie ustalać cenę MF, ale wartości nie zmienisz.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 12-04-2017 o 21:51

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Obecnie bardziej się opłaca mieć kasę niż MF'y.. ponieważ za 10kk kupisz 100MF ale sprzedając 100MF nie dostaniesz 10kk.
    A ja nadal jestem zdania że skoro kupiłem MF'y za pieniądze to powinienem ustalać własną cenę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •