Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 51

Temat: Król Góry: Edycje Specjalne - opinie, propozycję

  1. #16
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Hehehe undead mode. To może tak: nasza postać ma normalnie 2 życia, a gdy je zużyje, może zyskać kolejne dwa ale już jako nędzne zwłoki potężnego wojownika/maga jakim niegdyś były (czyli zaczynamy z degeneracją na start). Żeby jednak nie było tak sztywno, widmowy rycerz pojawiający się w poczekalni oferuje zmianę broni na jakiś artefakt zza grobu - żywiący się krwią właściciela w zamian za podwójną moc ataku.
    Nie da się niestety
    To może zamiast tego, dodatkowe życia do kupienia za żetony? Z tym, że to może być zbyt OP w pierwszych turach i kompletnie nieprzydatne później...

  2. #17
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Wolałbym żeby był jeszcze bardziej lepszy loot ze skrzynek w poczekalni czyli minimum 3 dowolne gemy II, min. eq +5, trochę większa ilość mikstur specjalnych + runy i kamienie. Każdy by mógł dostać na swoją profesję 1 losowy artefakt w postaci broni z tych dostępnych co są na spisie artefaktów + dobrany atrybut (dla wojów wyłącznie). Z artefaktów ze skrzyni to mogłyby być +0/+3 max, ponieważ dają dobrze skomplikowane zastosowania dla danej broni. Z tego wynikałoby, że z tych spełnionych warunków, które je wypisałem to mogłaby być duża poprawka na następne edycje God Mode: On. Dla mnie ta sobotnia edycja była słaba, a wymagała by bardzo dużej poprawki na następne specjalne edycje.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Blitz mode:
    5 sekund na turę w walce, 3 minuty na stoczenie walki

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Blitz mode:
    5 sekund na turę w walce, 3 minuty na stoczenie walki
    To mi się podoba, skrypty rzondzo!
    Można to połączyć z undead mode i 3/4 życia xD

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    Edycja retro - Zdolności i EQ w KG takie jak przy starcie pierwszego cyklu oficjalnego c:

  6. #21
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Edycja retro - Zdolności i EQ w KG takie jak przy starcie pierwszego cyklu oficjalnego c:
    Najlepsze by bylo wszystko jak z poczatku pierwszego nieoficjalnego cyklu.

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Najlepiej jakby po prostu zrobić edycję, w której mogą wygrać tylko magowie!

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Najlepiej jakby po prostu zrobić edycję, w której mogą wygrać tylko magowie!
    Nom, w mecie, którą chciałbym zobaczyć w edycji retro, magowie mieli przewagę, wygrywali częściej. Zdemaskowałeś mnie ogólnie:

  9. #24
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Pisałem do Dziodźka.
    Zdemaskowałeś mnie ogólnie.

  10. #25
    Edycja back in time - zamiast broni na najwyższy obecnie poziom będą dostępne zreworkowane bronie z poziomów poprzednich.
    Mogą być same bronie, może być też eq.

  11. #26
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Edycja back in time - zamiast broni na najwyższy obecnie poziom będą dostępne zreworkowane bronie z poziomów poprzednich.
    Mogą być same bronie, może być też eq.
    Wpadłem na dokładnie taki sam pomysł Eq z lvl 1-30 czy coś w tym stylu, gorzej byłoby z poziomem bo wtedy statystyki bazowe zależałyby od wyniku

  12. #27
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wpadłem na dokładnie taki sam pomysł Eq z lvl 1-30 czy coś w tym stylu, gorzej byłoby z poziomem bo wtedy statystyki bazowe zależałyby od wyniku
    Co ciekawsze można przerobić w statystykach specjalnie, by dopasować je poziomowo na taką edycję. Parę godzin balansu - a znając mopka to pewnie 10 min - i jest na gotowe na zaś.
    Czekam na moją orkową maczugę :3

  13. #28
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Edycja Future in Past
    Byś my mogli używać miksów lv 5 leczenia 3 na najwyższej gwiazdce, ogólnie rzeczy który by były na 70lv. Ale na tę edycje by były specjalnie zmienione żeby 65lv mógł je miec i je założyc/uzywac.

  14. #29
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Miksy 5 to zgaduje 75 poziom lub 70.

  15. #30
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Miksy 5 to zgaduje 75 poziom lub 70.
    80

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •