Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Król Góry: Edycje Specjalne - opinie, propozycję

  1. #1

    Król Góry: Edycje Specjalne - opinie, propozycję

    Hej!
    Chciałbym Was prosić o opinię w sprawie edycji specjalnych Króla Góry. Pierwszą taką edycją jest "God Mode ON" kolejne zobaczymy. Planowo średnio 1-2 razy w cyklu będą one rozgrywane.
    -----------------------------
    God Mode ON:
    - losowania potków/gemów na 100 (max)
    - losowania EQ - 160 (ponad max, normalnie max to 100)
    - Żetony 2k
    - Zdolki - bez zmian
    -
    Co chciałbym zaznaczyć to fakt, że wysoki "los" EQ nie oznacza, że dostaniemy eq +7/8. Wysoki los oznacza, że mamy bardzo wysokie szanse na nie. Na KG w eq są 2 losowania. Standardowe czyli takie jakie każdy gracz ma co edycje oraz związane z "losem" i tu mamy bardzo wysokie szanse na mocne eq)
    ----------------------------------
    Zapraszam również do proponowania własnych edycji. Jeżeli będzie ona możliwa w zrealizowaniu oraz "fajna" to myślę, że czemu nie!

  2. #2
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Najlepsza edycja jaką kiedykolwiek rozgrywałem.

  3. #3
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    NIE FAJNE NIEPOLECAM 66 67 68 LVL TAKIE SAME EQ DOSTAJE I TYLE STATYSTYK PRZEWAGI GG.
    65 lvl sobie nie moze na takie cos poradzic.
    Nie podobał mi sie ten kg i nie polecam.
    Eq badziewne mikstury tak samo nic z eq+7/+8 eq musiałem wiekszosc okupywać i ulepszac z +0 na +3

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Ewentualnie jeśli nie będzie to przesada można by zrobić to w każdą środę lub sobotę.
    Jeśli komuś źle pójdzie w środę (słabe eq itp) to chociaż miałby szansę się odegrać w sobotę.
    Dzisiejsza edycja jest dobra (mogła by nawet zastąpić króla który był do tej pory), pokazuje kto naprawdę umie walczyć i wygrywać
    i nie jest to na zasadzie "wygrałem bo miałem więcej mikstur/żetonów".

    Liczy się pomysł na walkę i wykorzystywanie swoich zdolności i umiejętności.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Mi się osobiście nie podobają takie edycja bo jest za łatwo

    Skoro takie urozmaicenia są na kg to może też warto pomyśleć o iś ? jakieś odnowienie mapy albo bonusy ( np lepszy drop z prezentów ) byłyby mile widziane.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 08-04-2017 o 20:26

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Survival:
    - jedno życie
    Reszta bez zmian.

    Bo czemu nie.

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Ja dostałem trochę lepsze losy niż na zwykłym KG, ale było sporo itemów +0 i łącznie bonu mi wyszło bardzo mało, zdolności były słabe, miksy się niczym nie różniły od przeciętnych, tylko to że były 3 eliksiry, gemy były dobre ale zabrakło i musiałem kupywać. Na dodatek koszty były takie że z 2k żetonów niewiele mi zostało. Generalnie edycja niewiele się różniła od przeciętnej, losowało mi się trochę lepiej, ale gdy innym się losowało ultra eq to miałem gwarancję porażki. Dodatkowo nie mogłem sobie wybrać rywala w 1 rundzie, bo komunikat blokujący mi nie zszedł więc byłem skazany na innego rywala niż sobie to obmyśliłem. (czyli jak zwykle błędy) - KG się dla mnie niczym nie wyróżniło specjalnym, nie odczułem różnicy z zwykłym królem.

    God Mode Off.

  8. #8
    Elitek
    Konto usunięte
    Ciekawie się grało. 1-2 razy w cyklu, "God Mode" może być według mnie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Zgadzam się, było fajnie, mimo tego, że w końcu mi się miksy skończyły :/
    Szkoda, że nie dałeś tak z 3k żetsów XD

    Może coś przeciwnego? Hardcore mode
    500 żetonów
    Eq same zerówki
    Mikstur praktycznie wcale, gemy tylko poziom pierwszy.

    Inny pomysł, z tym, że bardziej zaawansowany od strony technicznej.

    Dzień Wojownika/ Dzień Maga
    Podczas tych konkretnych dni, artefakty profesji przeciwnych zmieniałyby się. W Dzień Maga artefakty wojowników nie chybiają, ale zabierają % many, kiedy atakują podstawowymi atakami, w Dzień Wojownika zaklęcia magów, używających artefaktów nie kosztują many, ale chybiają (ale mają +10% celności, podczas rzucania zaklęcia, tak, jak pazury wilczej potęgi mają ten bonus), bo wiadomo, że woj ma lucka i częściej trafia i unika.

    Kolejny pomysł, undead mode. Każdy ma po 3/4 życia.

    Albo Tryb Kowala? Dostajemy ful żetsów, ale eq same zerówki, dokupić też można max. +3
    Jak chcemy coś więcej, trza craftować.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 08-04-2017 o 20:40

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Dzień wojownika:
    Zbyt dla magów

    Dzień maga:
    Zbyt dla wojownika i zbyt dla maga

    undead mode:
    Niech event trwa do 23!

    Tryb kowala:
    Mając 4k żetonów, eq będzie kosztować 520 żetonów za sztukę. Gemy poziomu 2 chyba 180. Chyba, że zmniejszyć ich koszt w tym przypadku, to nawet fajnie i siedzenie w poczekalni godzinę może pomóc.

    Hardcore mode:
    Zbyt dla hiterów
    JAK NAJBARDZIEJ ZA!

  11. #11
    Hehehe undead mode. To może tak: nasza postać ma normalnie 2 życia, a gdy je zużyje, może zyskać kolejne dwa ale już jako nędzne zwłoki potężnego wojownika/maga jakim niegdyś były (czyli zaczynamy z degeneracją na start). Żeby jednak nie było tak sztywno, widmowy rycerz pojawiający się w poczekalni oferuje zmianę broni na jakiś artefakt zza grobu - żywiący się krwią właściciela w zamian za podwójną moc ataku.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Ja proponowałbym już jednak zakazać wbijania na KG 65lvl + mimo iż ja sam mam 67
    Znacząca przewaga osób walczących 65 v 67/68

  13. #13
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Ja proponowałbym już jednak zakazać wbijania na KG 65lvl + mimo iż ja sam mam 67
    Znacząca przewaga osób walczących 65 v 67/68
    Jestem za wyższe lvl mają widoczną przewagę nad mniejszymi lvl.

    A co do samej edycji ciężko mi ocenić z wiadomych przyczyn
    Ale z perspektywy widza wydaje sie to naprawdę fajne.

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Albo Tryb Kowala? Dostajemy ful żetsów, ale eq same zerówki, dokupić też można max. +3
    Jak chcemy coś więcej, trza craftować.
    To jest spoko, choć zużywa kasę własną graczy - KG miało niwelować czynnik zewnętrzny.

    -Myślę nad grupowym KG, w sensie dozwolona jest pomoc w bójkach - nie ma zdolek obszarowych, są te wszystkie kocie zamachy, może być interesująco.

    - Edycja "Artefakty only" - każdy gracz dostaje 300 żetonów więcej, ale nie losuje mu się broń/różdżka, nie można kupić zwykłych broni w sklepie.

    - Edycja hardcore wspomniana - też miło (niektórzy zdają się przeżywać hardcore codziennie

    - Królowa Góry - każda żeńska postać dostaje dodatkowe żetony

  15. #15
    NIE FAJNE NIEPOLECAM 66 67 68 LVL TAKIE SAME EQ DOSTAJE I TYLE STATYSTYK PRZEWAGI GG.65 lvl sobie nie moze na takie cos poradzic.
    Nie podobał mi sie ten kg i nie polecam.
    Eq badziewne mikstury tak samo nic z eq+7/+8 eq musiałem wiekszosc okupywać i ulepszac z +0 na +3
    Nie zawsze nawet z takimi losami jak na GOD mode wylosuje nam eq jakiego oczekujemy.

    Ewentualnie jeśli nie będzie to przesada można by zrobić to w każdą środę lub sobotę.
    Niestety nie, ideą KG jest tutaj wysoka losowość i konieczność wyciągania maxa z tego co się ma - zbyt mocne eq zaszkodzi tu.

    Albo Tryb Kowala? Dostajemy ful żetsów, ale eq same zerówki, dokupić też można max. +3
    Jak chcemy coś więcej, trza craftować.
    ]
    Będę pracował nad tym

    Hehehe undead mode. To może tak: nasza postać ma normalnie 2 życia, a gdy je zużyje, może zyskać kolejne dwa ale już jako nędzne zwłoki potężnego wojownika/maga jakim niegdyś były (czyli zaczynamy z degeneracją na start). Żeby jednak nie było tak sztywno, widmowy rycerz pojawiający się w poczekalni oferuje zmianę broni na jakiś artefakt zza grobu - żywiący się krwią właściciela w zamian za podwójną moc ataku.
    Nie da się niestety

    - Edycja "Artefakty only" - każdy gracz dostaje 300 żetonów więcej, ale nie losuje mu się broń/różdżka, nie można kupić zwykłych broni w sklepie.
    Również nad tym będę pracował

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •