Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Labirynt

  1. #1
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38

    Labirynt

    Nazwa:  mfo3.jpg
Wyświetleń: 363
Rozmiar:  152.4 KB

    Tak jak na załączonym obrazku. Otóż przeszedłem przez bramę znajdującą się w prawym dolnym rogu i nie odblokowalem sobie innych wejsc po czym poszedłem do lewego górnego rogu i przełączyłem tą brame tak, że teraz blokuje mi dojście do Zmory. Probuje i probuje ale tylko tamta dzwginia mi to zablokowala, a droga w tamta strone jest "jednokierunkowa", więc nie moge tam wrócić. Czy przeoczyłem coś, czy to po prostu błąd mapy i nikt nie jest na tyle głupi, by go znaleźć?

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nazwa:  jyfvgGF.png
Wyświetleń: 340
Rozmiar:  545.4 KB


  3. #3
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Chciałbym żeby tak było ale te także mam zablokowane, za dużo nieuwagi było i chyba to zblokowałem tak jak mówie.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Przeciągnąłeś dźwignię zaznaczoną na moim obrazku jako J?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Nazwa:  v9efhurhd4gw.png
Wyświetleń: 281
Rozmiar:  226.3 KB

    Dokladnie o to miejsce mi chodzi.

  6. #6
    przeniosłem do zapytaj eksperta, szczerze wątpię, żeby był tutaj błąd mapy
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Też w to wątpie ale według solucji powinienem mieć to otwarte żeby iść dalej, a mam to zamkniete, więc 4 dziwgnie w kolejce nie moge przestawic.

  8. #8
    4 dźwignia to dźwignia D?
    pamiętaj, że masz dwa poziomy labiryntu, a z tego co pamiętam dźwignie w solucji i na tych mapach były przełączane zgodnie z alfabetem
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    przeniosłem do zapytaj eksperta, szczerze wątpię, żeby był tutaj błąd mapy
    Niestety, ale jest. Jeśli nie ciągniesz wszystkich dźwigni na swojej drodze, to możesz do tego doprowadzić.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    4 dźwignia to dźwignia D?
    pamiętaj, że masz dwa poziomy labiryntu, a z tego co pamiętam dźwignie w solucji i na tych mapach były przełączane zgodnie z alfabetem
    Nie przełączył jednej dźwigni na górze. Kiedy dochodzimy do tego miejsca z obrazka, mamy wejście tylko od góry. Idąc tą drogą, dochodzimy do portalu do zmory itd., jednakże są tam 2 szczególne dźwignie, jedna przesuwa tą kratę górną, blokując drogę, ale odblokowując drogę gdzie indziej, natomiast druga otwiera zamkniętą kratę, dając dostęp do tego miejsca. Ten gracz nie pociągnął tej "drugiej". Teraz tam nie wróci.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Czyli matissimos potwierdził moją obawe. Zblokowałem się...

  11. #11
    Czyli otworzyles sobie dojście do J i jednocześnie nie otworzyles bramki bedacej alternatywa dla tej przesuwanej?

    Nie ogarnę tego na komie ale dalej ciężko mi uwierzyć że można tam się nieodwracalnie zablokować

    - - - - - - - - - -


    a tak nie można iść?

    gdy jest się tutaj:

    trzeba otworzyć bramke nizej, aby wyjsc, nie ma innej możliwości aby opuścić to miejsce
    zielona wajcha jest od ten twojej problematycznej kraty przesuwanej(więc jeśli na start była ona otwarta a ty ja przesunales zeby dojsc do J to ta trasa powinna byc ok, ale nie pamiętam jak to tam wygląda)
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 01-04-2017 o 23:18
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Czyli otworzyles sobie dojście do J i jednocześnie nie otworzyles bramki bedacej alternatywa dla tej przesuwanej?

    Nie ogarnę tego na komie ale dalej ciężko mi uwierzyć że można tam się nieodwracalnie zablokować

    - - - - - - - - - -


    a tak nie można iść?
    A no tak, jest jeszcze TA droga, całkiem zapomniałem. W takim razie, raczej nie jest zablokowany.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Ale jestem debilem, jak tam poszedłem to zle zauwazylem i myslalem, ze tam nie mozna przejsc bo blokada jest w strone, prosze zamknac post i dziękuje za pomoc!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •