Zobacz wyniki ankiety: Która z poniższych funkcjonalności powinna wg Ciebie zostać wprowadzona najszybciej?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ukończenie Panelu GM/wybór GMów - dedykowany system zgłoszeń naruszeń regulaminu i nadawania kar.

    18 19.57%
  • Systemowe turnieje PVP z nagrodami - tworzone automatycznie in-game

    2 2.17%
  • Rozbudowa funkcjonalności drużyn - więcej członków, nowy ranking, arena, osiągnięcia itp.

    51 55.43%
  • Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.

    15 16.30%
  • Pakiety VIP - pakiety ulepszeń, bonusów i ułatwień w interfejsie za MF

    1 1.09%
  • Wszystko mi jedno - cokolwiek z powyższych

    5 5.43%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 48

Temat: Nowe funkcjonalności w MFO3

  1. #31
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Gildię i osiągnięcia chyba najciekawsze opcje

  2. #32
    Panel GM i NORDIA to chyba najciekawsze opcje

  3. #33
    Łukasz
    Konto usunięte
    nie ma tutaj nordi
    Więc zostaje mi propozycja nr. 4

  4. #34
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    Rozbudowa funkcjonalności drużyn!

  5. #35
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Moim zdaniem tutaj brakuje odpowiedzi nordia. Przede wszystkim fabuła z braku laku niech będą te gildie bo się przyda pisanie gildyjne chociaż i tak używa się tsa. Najbardziej mi się nie podoba propozycja pakietu Vip bo to maszynka do zarabiania na graczach i do upadku gry w przyszłości.

  6. #36
    sebios
    Konto usunięte
    Według mnie rozbudowa funkcjonalności drużyn.

  7. #37
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    GM nie jest tu tak bardzo potrzebny jakby się mogło wydawać.
    Pakiet VIP? Jestem za, jestem wygodnicki i nie mam problemu z tym, że muszę za to zapłacić - oczywiście jeżeli taki pakiet oferowałby rzeczywiście coś konkretnego, a cena powiedzmy w granicy 30-40zł/msc (za taką cenę płacąc co miesiąc już można spodziewać się czegoś konkretnego). Możesz być pewny Tomi, że jak to będzie ciekawe to będę płacić co miesiąc
    Rozwój drużyn jak najbardziej za, ALE po kolejnym upku fabularnym.
    Turnieje in-game? Jak najbardziej za - osoby odpowiedzialne za organizację tego na forum itd można by przydzielić do czegoś innego.
    Osiągnięcia, encyklopedia jest na szarym końcu - nie wiem na co to komu, ale na pewno nie jest potrzebne na już.
    Pragnę przypomnieć, że celem jest chyba zbieranie graczy, a bez konkretnych aktualizacji to nie nastąpi.

    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Najbardziej mi się nie podoba propozycja pakietu Vip bo to maszynka do zarabiania na graczach i do upadku gry w przyszłości.
    Powiedz to np graczom WoT'a czy też WoW'a (ale tu inna bajka, bo tu musisz płacić, żeby w ogóle pograć).
    Ostatnio edytowane przez Łysonżi Dżonson ; 13-03-2017 o 23:31

  8. #38
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Wygrały drużyny w 1 turze wyborów. Nic dziwnego, bo nikt nie chce infiltracji, a z tych chcianych zmian na to czekamy najdłużej. Każdy by już chciał mieć team w dużej liczbie członków (wielokrotnie proponowano aby na teraz zrobić tylko powiększenie liczby, a resztę zostawić na później), a do tego dochodzą inne zmiany, które mogłyby okazać się graczom przydatne.

    Zapowiedź rozbudowy drużyn była w 2011. Ile sobie jeszcze poczekamy?

  9. #39
    Cytat Napisał Łysonżi Dżonson Zobacz post
    GM nie jest tu tak bardzo potrzebny jakby się mogło wydawać.
    Pakiet VIP? Jestem za, jestem wygodnicki i nie mam problemu z tym, że muszę za to zapłacić - oczywiście jeżeli taki pakiet oferowałby rzeczywiście coś konkretnego, a cena powiedzmy w granicy 30-40zł/msc (za taką cenę płacąc co miesiąc już można spodziewać się czegoś konkretnego). Możesz być pewny Tomi, że jak to będzie ciekawe to będę płacić co miesiąc
    Rozwój drużyn jak najbardziej za, ALE po kolejnym upku fabularnym.
    Turnieje in-game? Jak najbardziej za - osoby odpowiedzialne za organizację tego na forum itd można by przydzielić do czegoś innego.
    Osiągnięcia, encyklopedia jest na szarym końcu - nie wiem na co to komu, ale na pewno nie jest potrzebne na już.
    Pragnę przypomnieć, że celem jest chyba zbieranie graczy, a bez konkretnych aktualizacji to nie nastąpi.


    Powiedz to np graczom WoT'a czy też WoW'a (ale tu inna bajka, bo tu musisz płacić, żeby w ogóle pograć).
    Ja to nie wiem, na co ci ten pakiet VIP, jak upki fabularne są średnio co (tak średnio, nie dwa ostatnie) półtora roku. Gdyby był jakiś mega upek, który dawałby fabułę może nawet do Oasis, wtedy ten pakiet VIP ma sens; teraz w najlepszym wypadku będziesz tylko zbierał co się da, kopał, bił mini.

  10. #40
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Ja to nie wiem, na co ci ten pakiet VIP, jak upki fabularne są średnio co (tak średnio, nie dwa ostatnie) półtora roku. Gdyby był jakiś mega upek, który dawałby fabułę może nawet do Oasis, wtedy ten pakiet VIP ma sens; teraz w najlepszym wypadku będziesz tylko zbierał co się da, kopał, bił mini.
    Co ma upek fabularny do pakietu VIP (który w sumie nie wiadomo co będzie w sobie zawierał)?

  11. #41
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Błagam, nie róbcie z MFO 100% Pay To Win. Pakiet Vip znając życie by dawał taką przewagę w doświadczeniu itp, że ktoś, kto nie chce wydawać na grę pieniędzy nie miałby szans w rankingach.

  12. #42
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    @slenderboss
    Co to dla Ciebie jest P2W? Osiągnięcie czegoś szybciej z pakietem to nie jest P2W.
    Jeżeli jesteś w stanie osiągnąć to samo bez pakietu tylko w znacznie dłuższym czasie to wszystko jest w jak najlepszym porządku.
    Wybacz, ale jakby nikt nie chciał płacić to byś nawet tutaj nie pisał bo gra by po prostu nie istniała.

  13. #43
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Pisałem o 100% Pay2Win, co by mógł dawać Pakiet Vip, a wydawanie MF w obecnej postaci nie jest aż tak przeszkadzające. Chyba nie zrozumiałeś mojej poprzedniej wypowiedzi.

  14. #44
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Pakiet Vip znając życie by dawał taką przewagę w doświadczeniu
    Ja tego nie napisałem - nawet jakby dawało chociażby 5% więcej expa to nie byłoby to żadne P2W z racji tego, że doświadczenie możesz wbijać i bez takiego pakietu.
    Premium/VIP czy jak kto nazywa ma po prostu coś przyśpieszać - przecież nikt Cię do kupna nie zmusza - masz czas, nie płacisz, wbijasz sobie exp - ja nie mam tyle czasu, wolę zapłacić

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Pakiet Vip znając życie by dawał taką przewagę w doświadczeniu itp, że ktoś, kto nie chce wydawać na grę pieniędzy nie miałby szans w rankingach.
    A ten pakiet VIP to nie miał być przypadkiem po prostu pakiet ułatwień typu autoleczenie po walkach itp?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •