Zobacz wyniki ankiety: Która z poniższych funkcjonalności powinna wg Ciebie zostać wprowadzona najszybciej?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ukończenie Panelu GM/wybór GMów - dedykowany system zgłoszeń naruszeń regulaminu i nadawania kar.

    18 19.57%
  • Systemowe turnieje PVP z nagrodami - tworzone automatycznie in-game

    2 2.17%
  • Rozbudowa funkcjonalności drużyn - więcej członków, nowy ranking, arena, osiągnięcia itp.

    51 55.43%
  • Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.

    15 16.30%
  • Pakiety VIP - pakiety ulepszeń, bonusów i ułatwień w interfejsie za MF

    1 1.09%
  • Wszystko mi jedno - cokolwiek z powyższych

    5 5.43%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 48

Temat: Nowe funkcjonalności w MFO3

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Z perspektywy typowego gracza to wszystko prócz panelu GM'a wiadomo z jakimi reperkusjami się to wiąże.
    Osobiście na pierwszym miejscu stawiałbym na panel, a w dalszej kolejności; pakiet VIP i encyklopedia.
    Dokładnie tak samo u mnie. Panel odciąży Tomiego i zacznie zmieniać myślenie graczy na temat kar - kultura powinno znowu zagościć w Arkadii. Imo Panel powinien być przed Nordią, by w niej już każdy wiedział czym skończy się łamanie regulaminu.

    Pakiet VIP i encyklopedia to "ułatwienia" - zarówno pakiet będzie służył jako ułatwianie sobie życia w grze, jak i encyklopedia - "ładniejsze" i bardziej czytelne wyświetlanie, lecz wielu graczy sobie do tej pory radziło.
    Bididididid!

  2. #17
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    GILDIE !111 Rozbudujcie te druzyny bo nic nie daja, z tvt nie ma zadnych profitow.
    no i dodajcie kolekcje slodyczy pliss

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    W pierwszej kolejności powinna iść fabuła. Zbyt wolno się ona rozwija, a właściwie pełza wolniej niż 300letni żółw po libacji alkoholowej. Z dostępnych opcji to jednak drużyny.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Z perspektywy typowego gracza to wszystko prócz panelu GM'a wiadomo z jakimi reperkusjami się to wiąże.
    Osobiście na pierwszym miejscu stawiałbym na panel, a w dalszej kolejności; pakiet VIP i encyklopedia.
    Już prawie 6 lat w MFO3 nie ma panelu GM i jest całkiem dobrze moim zdaniem, robienie panelu GM zajmie pewnie z kilka miesięcy a później zacznie się banowanie, pewnie zostanie 100 graczy jak wpadnie w nieodpowiednie ręce. Ale jak chce admin niech robi.

  5. #20
    Magician
    Konto usunięte
    Panel gm przyznaję, że również jest bardzo ważny, bo wielu graczy jest niekaranych i jakiś porządek powinien być wprowadzony, ale sądzę, że jeszcze trochę mógłby poczekać, na rozszerzenie drużyn do gildii i zrobienie wreszcie czegoś z tvt oczekuje się już od wielu miesięcy, było mnóstwo tematów związanych z dyskusją na temat tvt, wprowadzeniu jakichkolwiek zmian, pvp dostało mnóstwo rzeczy podczas gdy tvt trzyma się już jedynie na iś, które są tylko raz w tygodniu i trwają znacznie krócej niż kg

  6. #21
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.
    To najważniejsze. Antek nie doczekał tej chwili.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    AD1. Powinno być przed startem projektu.
    AD2. 90% społeczności nie potrafi walczyć, więc by to była maszynka do zarabiania mfów.
    AD3. Wiele to nie zmieni bo drużyn i tak praktycznie nie ma.
    AD4. Śmieci
    AD5. I to warto zrobić bo by wam się HAJS za mfy zgadzał.
    AD6. Nie ma Nordii - nie ma na co głosować.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.
    Dlaczego?
    Ponieważ to najciekawsza opcja na którą czekam od dawna (nie tylko ja) Panel GM jest ważniejszy ale on powinien być już dawno, po za tym polecam skupić się na Nordii, później robić jakieś rozbudowy.

  9. #24
    Panel GM
    Pakiety VIP "Premium"
    Gildie

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    W końcu coś z możliwościa wyboru przez graczy
    Najlepiej trzy z najwiekszą ilością punktów - zaskoczcie nas i pokażcie ,że da się zrobić więcej

  11. #26
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Niech do końca wakacji zrobią 1no + Nordię + 2 updaty poboczne które są już zaplanowane to MFOwcy będą zadowoleni.

  12. #27
    Rozbudujcie drużyny, bo to zdecydowanie będzie najciekawsza opcja.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Oczywiście że nowe miasto Nordia wraz z drużynami, choć panel GM też już być powinen, tyle z mojej strony.

  14. #29
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post

    A panel GM nie jest nam potrzebny. Nie jest graczom potrzebna PERMANENTNA infiltracja i świadomość że Wielki Brat Patrzy...
    Mówisz tak, bo wiesz co byś dostał.

    Podpowiedź: zaczyna się na drugą literę alfabetu.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Kiedy Nordia?

    Lepsza prezentacja osiągnięć, bo kiedyś chciałem wbić pożeracza wszystkiego i miałem na prezce, czego mi brakuje. Skasowałem postać, bo zapomniałem, że to tam jest i nie chciało mi się od nowa tego przez godzinę robić. Teraz by to pewnie było 1.5h.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •