Zobacz wyniki ankiety: Używanie broni przeciwnej profesji:

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Niech zostanie jak jest

    6 33.33%
  • Powinno być zablokowane

    6 33.33%
  • Powinnien się pojawiać komunikat, że nie pasuje do profesji

    6 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Blokada założenia eq - broni niezgodnej z profesją

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Blokada założenia eq - broni niezgodnej z profesją

    Jak w tytule: Blokada założenia eq - broni niezgodnej z profesją

    Posiadam wiele eq, i czasami na prawdę można się pomylić i założyć zamiast różdżki - rękawice czy eq typowe dla wojownika (i odwrotnie).
    Całkowita blokada może być zła, ale po założeniu eq niezgodnego może być wykrzyknik z informacją jw. No ostatecznie może być blokada założenia takiego eq (jak w przypadku blokady Lv), ale chyba są jakieś przeciwwskazania (?)
    Po zmianie profesji oczywiście następuje odpowiednia zmiana i eq "niezgodne" z wszystkich profili wyskakuje.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ostrzeżenie może być, blokada na nie.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Leonardo by protestował

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Niepotrzebne, chyba da się zauważyć kiedy założyłeś różdżkę, a kiedy broń dla wojownika

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Niepotrzebne, chyba da się zauważyć kiedy założyłeś różdżkę, a kiedy broń dla wojownika
    Też tak uważam, ale jak widać po pewnym temacie na forum, Mapy nie zauważył. W sumie to nie tylko jemu mogło się to zdarzyć, więc można ostrzeżenie wprowadzić. Natomiast blokada jest głupim pomysłem. To zawsze wyróżniało Mfo, że można było się dowolnie bawić bronią, już zdążyli to zepsuć na początkowych poziomach. Tak samo zablokowali taką możliwość zabawy w statystykach. Nie ma co bardziej psuć.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zdarzyło mi się to przez pomyłkę i pośpiech, zweryfikowanie tego w walce było dość trudne - obrażenia nie były małe więc wydawało sie że różdżka jest założona, ale zdziwienie że były podejrzanie za małe. Tak jam mówię, nie jestem za wprowadzeniem blokady, lecz informacji/ostrzeżenia - np. przy próbie założenia powinien być komunikat że dane eq jest niezgodne z profesją, czy chcę na pewno je założyć? albo po założeniu powinien być komunikat ze stosowną informacje - jak w przypadku niezałożonych zdolności.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zły pomysł, najlepszym bedzie Nordia, a nie tracenie czasu na takie coś.

  8. #8
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Zły pomysł, najlepszym bedzie Nordia, a nie tracenie czasu na takie coś.
    Takie cos to przecie moment, wydaje mi sie ze to wiesz ale wtedy oznaczaloby ze zlosliwie to napisales, a to przeciez niemożliwe przy tak milej osobie.
    Podejrzewam ze mopowi takie cos sie nie podoba , ale ja bylbym za calkowita blokada. Jesli dopuszczamy mozliwosc uzywania broni przeciwnej profesji to takie komunikaty by tylko smiecily

    - - - - - - - - - -

    Dodalem ankiete
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 12-03-2017 o 10:21
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •