Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Prezka znikła.

  1. #1
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Prezka znikła.

    Prezka mi znikła. No miałem pełną prezkę, a teraz mam pustą. Wyjaśnij mi to ktoś. Nic nie naciskałem, miałem sporą prezkę... nagle okazało się że nie posiadam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    To wszystko elita.

    Pewnie administracja Ci usunęła, bo jakieś tam treści wulgarne może czy coś.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jak administracja kasuje prezke to tło zostaje, a miałem czarny kolor. Teraz moja prezka jest w zupełnie podstawowej wersji.

  4. #4
    https://s1.mfo3.pl/start/kodeks.htm
    Wciśnij: Ctrl+F, wpisz "prezent" i tam są zaznaczone przewinienia.

    Jeśli to jest powodem to jest to jedynie o tyle dziwne, że razem z tym wg kodeksu dostaje się bana. Whatever.

    @Edit
    Jeśli jesteś pewien, że to nie admin, to może sam usunąłeś lub kliknąłeś "Nowy dokument" przy edycji.
    Wątpliwe, że sama się usunęła, szczególnie, że byłby to pierwszy (?) taki przypadek.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 26-02-2017 o 21:15

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Akurat nic nie usuwałem. Niemożliwe też abym kliknął nowy dokument, gdyż zrobiłem to przed chwilą dla testu i wyświetla się tam komunikat ,,Czy jesteś pewny że chcesz wyczyścić całą zawartość?" - tego komunikatu nie pamiętam. Admin nie usunął tego raczej, gdyż nie miałem tam żadnych wulgaryzmów, nikogo też nie obrażałem, dodatkowo za to dostaje się ban.

    @down

    Kogo?
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 26-02-2017 o 21:24

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    nikogo też nie obrażałem
    Obrażałeś.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Próbowałeś ją edytować przed zniknięciem?

  8. #8
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jakieś 20 minut przed zniknięciem, jednakże po skończeniu edycji jeszcze była, co więcej, całą ją przejrzałem po tym.

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Powiesz co chcesz uzyskac tym tematem ? pierwsz raz slysze taki przypadek wiec watpie zeby to byl blaď gry
    napisz do Tomiego czy Ci usuwal jak napisze ze nie to sam sobie musiales jakos

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Oczekuję tego że się dowiem co było przyczyną skasowania prezentacji. Jeżeli przypadkowo sam skasowałem w jakiś sposób (akurat wiem że nie przez Nowy dokument, ale może jeszcze jakoś inaczej), to okej, nie było tematu. Jeżeli admin skasował moją prezkę, też nie było. Natomiast jeżeli wystąpiło coś innego, admin na pewno może to sprawdzić i poinformować mnie co było przyczyną. Przy okazji może mi odzyskać prezentację w przypadku gdy faktycznie błąd gry wystąpił.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Nie edytowałem tej prezentacji.

    Niedozwolone/błędne/niezamknięte tagi HTML w prezentacji mogą spowodować wyczyszczenie zawartości. Najczęściej przy wklejaniu całych fragmentów ze źródeł zewnętrznych lub przy pomyłce podczas grzebania bezpośrednio w HTMLu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •