Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Temat: Mega boss

  1. #16
    Się pojawiło na testowym, więc można chyba uznać za wstępnie zaakceptowane, podejrzewam że jednak wymaga zbyt dużego nakładu pracy żeby jakoś szybko ruszylo(ale baza konkretnych i przemyślanych pomysłów jakby to miało działać się na pewno przyda)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    Elitek
    Konto usunięte

    Rajdy miast

    Witam.
    Rajdy polegałyby na pojawieniu się różnych potworów w głównych miastach (teraz devos). Potwory te były by bardzo silne ale za to bardzo obfite w drop, exp i złoto. Za każdym razem gdy pojawiałby się jakiś rajd, każdy gracz otrzymałby komunikat o tym. Zakazana byłaby opcja walki automatycznej gdyż w ten sposób grupka graczy mogłaby stać cały czas w mieście i wybić wszystkie potwory. (Same rajdy pojawiałyby się rzadko i jeżeli już to wtedy gdy byłoby sporo osób online)
    Pomysł zaczerpnięty z tibii.

  3. #18
    Rebellious
    Konto usunięte
    no, pewnie lepiej, jeśli wieczorem to byłoby jakoś, bo wtedy może więcej osób

    i na moje mogłoby być zapowiadane dajmy na to dzień wcześniej

  4. #19
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Całkiem spoko. Nie jestem pewien, ale chyba już kiedyś ktoś to proponował. Ale tutaj rodzi się pytanie: Jak wyglądałyby te potwory, jak bardzo silne by były oraz jak przebiegałaby walka z nimi.

  5. #20
    Elitek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Całkiem spoko. Nie jestem pewien, ale chyba już kiedyś ktoś to proponował. Ale tutaj rodzi się pytanie: Jak wyglądałyby te potwory, jak bardzo silne by były oraz jak przebiegałaby walka z nimi.
    Mogłyby to być specjalne mini-bossy występujące jedynie podczas tych rajdów lub np. ulepszone wersje zwykłych mini-bossów. A pojawiałyby się porozrzucane po mapie, chodząc po całym mieście (głównie w okolicy depo).

  6. #21
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    A jak wyobrażasz sobie walkę z nimi skoro są one dla wszystkich?

  7. #22
    Elitek
    Konto usunięte
    Podobnie jak walki z mini-bossami z eventów (Baalkruh, yeti, tyle że tu było by ich kilka na raz). Ktoś łapię potwora, każdy może do niego wbić tyle że nie można dać auto walki.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    rajdy zawsze byly spoko

  9. #24
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    Jestem na tak. Wydaje mi się, że kiedyś było coś podobnego proponowane i jakiś moderator napisał, że na testowym coś się takiego pojawiło, więc admin prawdopodobnie zaakceptował. Chyba w realizacji nie byłoby z tym dużego problemu.

  10. #25
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #26
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    O taak. Tak jak tam Tomi napisał, że by się go biło na zmiane, to by było ciekawe tylko się zastawiam jakby to przebiegało.

  12. #27
    About
    Konto usunięte
    Knit, ale ty masz super pomysł ))))

  13. #28
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    A ja bym wolał, gdyby takich potworów było kilka, niż żeby walczyć na zmianę. Rajdy jak najbardziej na tak

  14. #29
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Megaboss, rajdy - jedno i drugie równie zarąbiste. Jestem za, jednakże zamiast w mieście, wolałbym, by była lokacja eventowa, do której byłby dostęp taki, jak na iś czy kg. Niekoniecznie musiałoby to być raz w tygodniu, ale np. raz w miesiącu byłoby okej.

  15. #30
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    Tylko byłby jeden problem. Jak silny miałby być taki potwór? Wiadomo, że bardzo dużo HP, ale chodzi o obrażenia. Przykładowo do takiej walki wchodzi 30 osób. Potwór zabija jedną osobę na hita i co z tego? 1 osoba go ożywi, a reszta bije. A jak by nie zabijał na hita to walka to leczenie i bicie. Przydałby się potwór do którego potrzeba taktyki i myślenia, podobnie jak z Amaterasu i Zmorą. Zdolności, które działałyby na np. 8 losowych graczy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •